Jump to content

Zizou

משתמשים רשומים
    47
  • Last visited

Everything posted by Zizou

1. ראיתי את נאום ביידן. נאום חזק מאוד שרק מדגיש את המנהיגות שחסרה לנו עכשיו בישראל. מצד שני, הוא לא אומר מילה על איראן. אי אפשר להתכחש למעורבות שלהם. הוא חייב להודיע עכשיו שהוא מקפיא את 6 מיליארד הדולר שהתכוון להעביר אליהם
  2. בניון נותן ראיונות ומיתמם ולא מבין למה אומרים שיש לו אגו. ואז שולח 'מקורבים' שילכלכו על זהבי וכמה הוא מונע מאגו. עכשיו בו נגיד את האמת - שחקנים גדולים כמו בניון, זהבי, ברקוביץ' יש להם אגו ענק וזה חלק מהסיבה שהם כאלה גדולים - תמיד חושבים שהם הכי טובים לא משנה אם עומד מולם זידאן, רונאלדו או דגני. ההבדל הוא שבניון עכשיו בתפקיד מנהל מקצועי. נשים רגע בצד למה לעזאזל צריך מנהל מקצועי לנבחרת, אבל התפקיד שלך זה להיות מעל מלחמות אגו ולדאוג שהשחקנים הכי טובים נמצאים ברשות המאמן. להיות דמות בוגרת ומגשרת ולא לשחק את משחקי האגו מטומטמים כאילו הוא עדיין שחקן והמאמן ספסל אותו שני משחקים. בפועל אין זהבי, אין אצילי, אין סבע, אין דאבור והנבחרת משחקת מזעזע. אז מה התפקיד שלו חוץ מלזיין את השכל בתקשורת ולקפוץ כמו דביל אחרי שערי ניצחון דקה תשעים נגד נמושות אירופה?
  3. כבר התרגלתי. אם אני אראה סדרה של 20 דקות פרק זה יראה לי מוזר
  4. מסכים שפצצות תאורה זה סכנת נפשות, אבל נראה שירו אותם כמה מאות מטרים מהאיצטדיון. חיפה יכולים לטעון שלא יכלו להערך למצב כזה כי זה די תקדימי. לא יודע נראה לי גבולי
  5. התחייבו להנהלה שלא יהיו אבוקות ואז עשו מופע. אחר כך הם יתלוננו למה ההנהלה לא מתקשרת איתם
  6. כאילו הפועל משחקת נגד באיירן לאציו
  7. הרגשה שהמשחק לא יגיע לדקה התשעים
  8. מכבי עשו מהלך גדול שמשמיט את הקרקע מכל שונאי מכבי שרק חיכו לבלאגן בדרבי כדי להעניש אותנו. זה מהלך שמראה לבית הדין מה ההשלכות להחלטות מופקרות שמתירות את דמם של אוהדים. הגיע הזמן שיתיחסו לאוהדים כבני אדם ולא חיות בכלוב. הפנאטיקס חייבים להבין שבמקרה הזה ההחלטה לא נגדם! זה נטו נגד בית הדין וההתאחדות המושחתת. הפנאטיקס הורסים את כל הפואנטה של המהלך ורק יגרמו לבלאגן בתוך הקבוצה. האוהדים צריכים לתמוך בהחלטה ולעמוד ביחד עם הקבוצה כחומה נגד בית הדין וההתאחדות. הפעם הקהל ידפק אבל יעביר מסר חד משמעי למושחתים. צריך לחשוב על הטווח הארוך.
  9. איזה אסון הסברתי המטומטמים האלה עושים לנו
  10. הוא לא שיחק בנבחרת והוא מכיר את הגוף שלו. אני לא רואה בעיה
  11. אתה לא מוציא את זהבי במצב הזה. חוץ מזה שהיו לו שתי קורות. חוסר מזל
  12. היו ליוני שתי בעיטות מזעזעות תוך דקה במחצית הראשונה. אם אי אפשר לסמוך על הסיומת שלו אז באמת שאין בו כלום ושום דבר
  13. לא שיחקנו טוב ועדיין הגענו למספיק מצבים להבקיע. אני יותר מודאג מההגנה. חייבים 2 גולים מינימום כל משחק כדי לנצח
  14. אם לא מנצחים נגמר הטורניר.. איזה סרחון
  15. התבלבלו במוסקרה https://www.transfermarkt.com/cristhian-mosquera/profil/spieler/646750
  16. ראיתי את היד במגרש ואמרתי 'אם יהיה פה גול יבטלו אותו'. אחרי הגול לא חגגתי בכלל. זה נכון שעברו איזה 20 שניות מהיד עד לשער אבל זה די היה אותו מהלך. כנראה זה מספיק גבולי שצוות הואר החליט לא להתערב
  17. פיקנטריה - רובי קין עם אותה חולצת פולו איזה חמישה משחקים רצוף. הסוודר החדש
  18. 'ההצעה' על ההפקה של הסרט 'הסנדק' אחלה סדרה. מומלץ לראות קודם את הסרט לרענן את הזיכרון
  19. סיפור האשה, המטוס והחייזר זה סיפור אדיר. הסרטון הפך לקלאסיקה מיידית וכבר יש מלא ממים עליו https://www.dailymail.co.uk/news/article-12381895/Tiffany-Gomas-revealed-American-Airlines-passenger-mysterious-not-real-viral-tirade.html
  20. מיטש צריך להביא את אנצ'לוטי. הבנאדם פשוט שונא רכש. אפילו אחרי שקורטואה נפצע הוא אמר שלא צריך להביא שוער (ועדיין הביאו לו את קאפה)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.