Jump to content

גולם

משתמשים רשומים
    906
  • Last visited

4 Followers

About גולם

• Birthday 11/02/1984

Recent Profile Visitors

5,501 profile views
  1. הרבה זמן לא התביישתי כאוהד כמו שאני מתבייש מהציוץ המביך והמנותק של מכבי סל. מי שהעלה אותו צריך ללכת הביתה היום.
  2. היא אחלה כתלבושת חמישית או שישית. בטח לא רביעית.
  3. התבאס שקראו לו ל-var. כמעט הצליח לו.
  4. מה שבאמת מביך וגם מאוד עצוב בכל הסיפור הזה זה שהתקשורת שמה את הסיפור הדי משעמם הזה (שכל בן אדם עם חצי גרגיר של שכל מבין שעוד חצי שעה לא נשאר ממנו כלום) ככותרת שנייה. ההעדפה הזאת של אתרים, שאמורים להיות מקור רציני לחדשות חשובות, לפרסם רכילות לפני אקטואליה היא פשוט מבישה. כאילו אין קורונה ואין משבר כלכלי ואין סגר עוד רגע. Do your fucking job
  5. בטח כשביקשו ממנו להזדהות, הראה להם איך הוא חוגג גולים
  6. לא מסכים בכלל. מבטלים איתם חוזה, צריכים לשלם. הליך ארוך ומכוער? תכבד חוזה ולא תגיע למצב הזה.
  7. שיורידו אץ הגג לגמרי. חולדאי אמר שיש רק יומיים של גשם במדינה.
  8. בקיצור יש כאן כאלה שאוהבים להתעסק ברכילות. כי זה כל מה שנשאר ברגע שהנושא הפלילי יורד מהפרק.
  9. יחסית למשהי ששתתה אלכוהול והייתה בעירפול היא הצליחה לא רע להתכתב בוואטסאפ בלי להתבלבל באות אחת. זה מרשים כי אני עד היום אחרי הרבה צ'ייסרים לא מצליח לעשות את זה ואני בן 36.
  10. התלבש עליהם עורך דין רודף פרסום שבמקום להרגיע את הסיטואציה רק מלבה את הרוחות. בכלל, במידה ויתברר שהבנות שיקרו, טוב תעשה המשטרה/פרקליטות אם תסגור את הנושא כמה שיותר מהר. את העלבון וחוסר הנחת יספגו כולם עוד חודש חודשיים עד שפרשייה אחרת תעניין את כולם והכל יחזור למקומו בשלום. כל דקה שהעסק באויר זאת עוד דקה שהתקשורת מבשלת מטעמים על הגב של כולם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.