Jump to content

עמית7

משתמשים רשומים
  • Content Count

299
  • Last visited

About עמית7

• Birthday 13/07/1992

Recent Profile Visitors

3,341 profile views
  1. נראה שלא דיברו עליו בכלל, אבל גיא מזרחי תפס לי את העין גם במעט שראיתי את הנוער בעונה שעברה וגם אתמול. שחקן מהיר ועושה רושם שגם מאוד טכני ביחס למצופה ממגן. נראה שהוא מהמר מדי בהגנה, אבל זה משהו שאפשר לעבוד עליו.
  2. דייגו שוורצמן ניצח את נדאל ברבע גמר מאסטרס רומא ויפגוש הערב את דניס שאפובלוב לדרבי יהודי על הכרטיס לגמר.
  3. אם כך, אז אתה לגמרי לא בענף הנכון. ממליץ לך לעבור לכדורעף, אולי שם לא תבוזה ע"י שחקנים שבוגדים ותוכל לקנות חולצה בשקט. אולי.
  4. בעקבות ההדחות של נובאק ופליקס אוז'ה-אליאסים בשמינית הגמר, אנחנו באופן רשמי בדרך לרגע היסטורי - זכייה בגרנד סלאם של יליד שנות ה-90. די מדהים שאין כרגע אף שחקן בסבב בין הגילים 20-30 שזכה בגרנד סלאם. סתם לצורך השוואה, בסוף 2010 היו לילידי שנות ה-80 32 תארי גרנד סלאם.
  5. יש הרגשה שפתאום סגל השחקנים של הנבחרת ממש טוב ביחס לעשור האחרון. אומנם ההגנה בעייתית כמיטב המסורת, אבל הנסיקה ביכולת של גלזר, וייסמן וסולומון, ושל התפוקה של זהבי בנבחרת, יוצרת פוטנציאל מאוד מעניין בקישור האחורי ומעלה.
  6. נו, אז גם בלקמן מחטיא לפעמים. השאלה היא לא אם החטיא ואפילו לא כמה, אלא מה היחס כיבושים/החטאות. אצל יוני אין מדגם גדול, אבל עד עכשיו הסטטיסטיקה שלו לא מרשימה. בעונה שעברה תחת איביץ' יוני היה הבועט הקבוע (וכאמור לא עשה זאת בהצלחה יתרה), עכשיו יש מאמן חדש והוא מחליט מי הבועט הקבוע. כרגע זה בלקמן, בהמשך ייתכן שזה ישתנה.
  7. ויונתן כהן בועט פנדלים טוב? בעונה שעברה היה עם 3/5, לא משהו להתגאות בו.
  8. אני מאוד מקווה. עד עכשיו נראה שהוא בדיוק מה שהיה חסר לנו, אבל אני קצת מפחד שזה טוב מדי בשביל להיות אמיתי. רק שלא יהיה כמו דוידזאדה, שבחודש הראשון במכבי הייתה לו כמות בישולים זהה לכמות שהייתה לו בכל התקופה בב"ש, ולאחר מכן הוא חזר למימדים הטבעיים שלו.
  9. אם נסתכל על מכלול האיכויות שלו - אני מסכים איתך בנקודת הזמן הזאת. לעומת זאת, אם נתמקד בפן ההגנתי, אז מעולם לא סמכתי ככה על קשר אחורי של מכבי. לגמרי רמה בפני עצמו, לפחות ברמת הליגה. מקווה שנזכה לבחון את זה גם לאורך קמפיין בתים אירופי. לגבי דור פרץ - איך הוא הפך פה לקשר התקפי? פרץ מתבסס בעיקר על נתונים פיזיים טובים ותנועה מצוינת בלי כדור. בשאר האספקטים ההתקפיים (טכניקה, שליטה בכדור, ראיית משחק וסיומת) הוא במקרה הטוב ברמה הממוצעת לקשר 50-50 ולגמרי מתחת לרמה המצופה מקשר התקפי. עד עכשיו פרץ הוכיח את עצמו כקשר אחורי מצוין וקשר 50-50 יעיל, לדעתי הצבה שלו כקשר התקפי רק תוריד את התקרה
  10. ומעבר לכל זה, בין כה וכה בודקים בואר את כל הגולים, גם אם זיהו החלטה גבולית וגם אם לא, ככה שהתיאוריה הנחמדה על קוונים שאומרים "כוסאומו בוא נרים דגל וניתן לואר להחליט" לא מחזיקה מים.
  11. מסכים, רק אציין שהמשחק הבינוני שלו, כמו של שאר השחקנים היום, מובן בהתחשב בהרכב שעלה. סה"כ אני מרוצה ממה שראינו ממנו עד עכשיו. נראה שיש פה פוטנציאל מעניין מאוד, אבל לא הייתי ממהר לצאת בהצהרות אחרי משחק וחצי, על אחת כמה וכמה כשהמשחקים היו נגד קבוצה לטבית ובני סכנין.
  12. דווקא לזכותו של אדביסי ייאמר שהוא לא בא עם דעות מהבית. בשביל לבוא עם דעה מהבית אתה צריך קודם כל שתהיה לך דעה. לאדביסי אין כזו, הוא סתם כותב פה הודעות רנדומליות כדי לעצבן אנשים. רק היום הוא הספיק להתווכח עם אנשים על כך שלא צריך להביא חלוץ זר כי זה ינפח את הסגל ל-35 שחקנים, וכמה שעות לאחר מכן כבר רצה להביא את דור ג'אן וחלאיילה.
  13. אז אני אסביר שוב: הכוונה שלך הייתה ברורה וגם הגבתי על כמה הם ריאליים לדעתי. את הניסוח פחות אהבתי מהסיבה שפירטתי בתגובה האחרונה, ולכן הוספתי הערה שאף שם שעולה בנושא לא מגיע (או אם תרצה 1 ל-100), כך שלהגיד "הם לא יבואו" זו לא בחירת מילים נכונה לנושא הספציפי הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.