Jump to content

matis

משתמשים רשומים
    1,053
  • Last visited

Everything posted by matis

1. שהוא יכול לשחק בלם בשיטות מסוימות אבל הוא רואה אותו כמגן שמאלי
  2. גלזר לא ימכר הייתי מהמר שגלוך לא יסיים את החלון במכבי
  3. יותר חשוב האצה ממהירות, קריאת משחק, חכמת משחק אם אתה בתחרות ריצה נגד חלוץ אז עשית (או ההגנה שלך) משהו לא בסדר
  4. ברוטו אם הוא מרוויח מיליון נטו (אחרי מענקים נגיד) ברוטו זה כפול
  5. עכשיו ניתן לספר איך הבאתי את זהבי למכבי לא הצבעתי בסקר בנושא החזרה של זהבי עד אתמול, לחצתי על ה35 ויום אחרי קיבלנו זהבי
  6. עונה שעברה ליגה: 25 הופעות 11 שערים 7 בישולים (שער/בישול כל 85 דקות) כל המסגרות: 46 הופעות 20 שערים 12 בישולים (שער/בישול כל 93 דקות) המבקיע הבכיר של פסוו איינדובן בשנתיים האחרונות אכן לא בכושר, זקן, איטי, שבע ולא חד
  7. https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/902689/ בעלי בוטאפוגו על ערן זהבי: "השחקן שהכי רצינו כנראה לא יגיע"
  8. לדעתי זה בעיה לתת לו חוזה גבוה בגלל שהוא אמור להתגייס לצהל ואי אפשר לשלם מעל 5000-6000 שקל בחודש רק קומבינות דרך מענק חתימה/שחרור
  9. כל מה שמבליט את המגן דוד שהוא הסמל האמיתי של המועדון - אני בעד לא צריך כל מיני כדורים וקשקושים
  10. אני לא מחזיק ממנו איזה כוכב גם, וגם לא מת עליו כבנאדם אחרי הפוזות שעשה פה לפני שנה עם בכי של ילד מניאק באינסגרם שיתנו לו לעזוב אבל.... בתור ישראלי אתה חייב אותו כי פשוט אין שחקנים ישראלים. בעולם מושלם בלי הגבלת זרים היה אפשר לדפדף אותו האלה
  11. לא כדאי "לבזבז" מקום זר עליו, הייתי רץ עם גיא מזרחי וקנדיל או זסנו אם אפשר להביא במחיר סביר חייבים זרים בכנפיים
  12. אחי, איזה להשביח הם חולמים יום אחד להרים שם מגדלים וזה יהיה שווה פי 3000 ממתחם אימונים גם אם מיטש יבנה על חשבונו
  13. לא חושב שהקלף שלנו זה מתחם אימונים עם כל הכבוד למכולות בקרית שלום
  14. ניקטיה חייקין יכול לשחק בנבחרת? אם כן, למה הוא לא מזומן?
  15. רק לו שלחו ורק הוא פרסם? אם זה לא מסריח אין לך חוש ריח לפני שנה אותו סיפור אחרי שתחת כל עץ רענן הוא קרא לאוהדי מכבי לצאת למחאות נגד המועדון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.