Jump to content

matis

משתמשים רשומים
    1,053
  • Last visited

Everything posted by matis

1. מה יש יותר טוב בחמישי בערב ממכבי במשחק אירופאי?!
  2. תלוי בסגנון משחק שאתה רוצה וביריבה, זה יכול להיות דור פרץ בלבד, זה יכול להיות גם פרץ וגלזר גם דן ביטון המרגרינה היה טוב מאוד אתמול בקטע הזה עם לחץ וחטיפות כדור התקופה הכי טובה של דור פרץ במכבי כניראה היתה אצל ואן לייבן כשהוא שיחק אפילו כ10, לא כי הוא סופר טכני כי פשוט הוא היה חופשי להתנפל על היריב גבוה ולעשות תנועות ללא כדור כשהכדור אצל מכבי
  3. התעצבנתי הרבה יותר על יונתן כהן שהיה לו דקה שלמה בערך להחליט מה לעשות ועשה את הפעולה הכי גרועה שיכול. סאבריט עם טעות קריטית, אבל אלו דברים שקורים
  4. אני מעדיף 'גרזן' ב8 ולא ב6, בטח אם אתה קבוצה יוזמת סטייל קאזמירו בריאל, הוצב כ "8" כדי שיוכל להתנפל על כדורים גבוה, בזמן שמודריץ שיחק "6" בצורת משחק שמכבי משחקת 6 טכני שמניע כדור ועושה חילופי מקום זה קריטי
  5. מזה מוכר? מי ישלם כסף על חוזז ואלמוג? אתה צריך לשלם להם כדי שילכו בשועה לא הייתי נוגע עם מקל
  6. ממתי "מדברים" עם הקהל לגבי קביעת מאמן לקבוצה? לא צריך "לדבר" איתנו על מאמן או נושאים מקצועיים
  7. יונתן ילד חרא מפונק וכפוי טובה, שבכה באינסטגם שמכבי הורסת לו את הקרייה, הלך לאיטליה ולא שיחק שניה אולי גם שם איביץ' הרשע לא מצא לו מקום ב352. איזה הבדל שמיים וארץ בין יונתן לדור פרץ שהיה בסיטאציה דומה בחול ומצא את מקומו מהר יחסית במכבי. וולאק הוא יכול לצחצח לאיביץ' תנעליים החצוף הזה, מאיפה האומץ לפתוח על איביץ' אחרי שהתבזת שנתיים. חחח נותן 200 אחוז באימונים, הבנאדם חזר בסוף ספטמבר למכבי ועונה שלמה היה נראה כמו פוסט טארומתי שחזר מויאטנם אפילו קראקו הלצן לא נתן לו לשחק עד עכשיו עם כל זאת אני מאחל לו לחזור לכושר, לא בשבילו, הוא לא מעניין בשבילנו
  8. סדרה טופ של הטופ בנתיים, בעיקר למי ששיחק במשחקים
  9. מה שהיה בזניט היה טעות על טעות על טעות בגדול, עבירה של צהוב שני אפשר לתת יתרון אם יש מצב ודאי לגול האמת שזה מקרה די גבולי. אם לא היה נותן צהוב שני (הוא התלבט) זה היה ביזיון גדול כי אז היה דופק את מכבי פעמיים
  10. מזל שאיביץ' עוזב, תגמר הבושה הגדולה!!!!
  11. אני מספיק זקן כדי לזכור מאמן שנסע לחתום בברוז' באמצע עונה (עם או בלי אישור של מכבי) ולקח אליפות אחרי 12 שנים
  12. האמת שעלייה למגרש עם השחקנים זה לא "מוצר בסיסי", זה לא כרטיס למשחק ואפילו לא חולצת משחק זה מוצר הכי אקסטרה ומיוחד שמכבי יכולה למכור. שיקחו על זה גם 3000 שקל, אין לי שום בעיה עם זה. מי רוצה שישלם
  13. מעדיף 1000 פעם איצטדיון בלי גג על מה שהולך בסמי עופר 4-5 חודשים בשנה
  14. אין לי שום בעיה עם דעות של אנשים, אני גם מעדיף 433 על המערכי ה 3 בלמים. יש לי בעיה עם אוהדים שחושבים שהם יודעים יותר טוב מאיביץ', ה"חייב לפתוח" הזה הוא זלזול במאמן מבחינתי. לא נתפס על אף אחד, רק מקווה לקצת צניעות זה הכל
  15. גאה להיות טרחן כשמדובר במאמן הכי טוב בהיסטוריה של מכבי בליגה (עובדתית) כפוי טובה שחושב שהוא משחק במנג'ר
  16. גם מצחיק לדעתי, אבל כל אחד ודעתו. אם הוא רוצה לחלוק אותה, שיחלוק להתשמש כל הזמן ב"חייב" הזה כאילו כל אחד פה מבין יותר פיי 100 יותר טוב מהמאמן זה מביך מאוד אין בעיה שכל אחד רואה כדורגל אחרת ואוהב יותר מערך כזה או אחר. אבל קצת צניעות קצת
  17. לגיטימי. ה"חייב לפתוח" סתם מעצבן מתנשא ומקטין את איביץ' זה הכל
  18. אז צריך לפתוח לדעתך, סבבה אף אחד לא "חייב לפתוח"
  19. איתך מאה אחוז "חייב לפתוח" איזה סיסמה מטוטמת אף אחד לא "חייב לפתוח". כל אחד חושב שהוא אריגו סאקי
  20. ברור שרענן (שהוא אחלה בדרך כלל) היה הטריגר, כי הוא יצא הזוי משחק לפני. היחסים שלו עם עיתונאים מעניינים לי ת'ביצה. אם צריך להעביר מסר דרך התקשורת אז עושים את זה. שימשיך ככה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.