Jump to content

שרן

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי שרן

1. 9 דקות לפני, ברונו רייס said:

עסקה מסובכת מאוד, אבל פנר היא בעלת האינטרס הכי גדול להוציא את העסקה לפועל מאחר ולא בונים על ברומה.

השחקן עצמו סגור במכבי ומעוניין להגיע.

יכול להיות שמכבי תשתתף כאן בעלות רכישה כחלק מהפיצוי שפנר יצטרכו לתת לפסוו על ביטול העסקה (קיימת להם חובת רכישה בתום העונה).

אחרי ששני שחקנים זרים סירבו (לא כולל קאלולו) במכבי מאוד רוצים לגמור את עסקת ברומה עד סוף השבוע.

אני אוהב שאתה מסכם את כל העמודים האחרונים למי שאין כוח לקרוא הכול.

2. לפני5 שעות , Replay said:

איך מורידים את הכרטיס באפליקציה לשמור בטלפון? (לצורך העברה למישהו)

יש לי כפתור save to phone אבל זה לא עובד

יש באתר של לאן אופציה לשלוח לעצמך למייל את הכרטיס

3. מסוכן לשחרר את פריצה לדעתי. 
    יש את המונדיאל שיובא כנראה יזומן אליו וזהבי כבר לא ילד ולא ישחק כל משחק 90 דקות.

במידה ועולים לקונפרנס זה יוסיף עוד עומס על השחקנים. ככה שלדעתי אין פה שאלה בכלל ופריצה חייב להיות פה.

4. לפני4 שעות , פנחס שוף said:

זה מאחורי סמרקנד? פעם ראשונה אני שומע על דוח שם. אולי חסמת כניסה לבית או משהו? קיבלת את הדוח בדיעבד או ראית בסיום המשחק?

כן באזור שם. וואלה לא חסמנו דרך או כניסה לבית..תמיד חונים שם ביחד עם עוד הרבה רכבים. קיבלתי את הדוח בדואר רשום..לא שמו משהו על הרכב.

לפני2 שעות , osfeee said:

חושב שהיה פוסט פעם בקבוצה של הלב הצהוב בפייסבוק עם מישהו שהתנדב לעזור לכל מי שמקבל דוחות שם, תנסה לבדוק

אבדוק תודה רבה!

5. לא ידעתי איפה לשאול אז אנסה פה.

מישהו קיבל דוח ב20.2 (נגד הפועל חיפה) על חנייה באזור של רחוב אור החיים 32? יש שם כניסה לשטח מיוער שחנינו בו שנים בלי בעיה ועכשיו קיבלנו דוח של 475 שקל. חונים שם מלא רכבים כל משחק.

יש לי מה לעשות עם זה או רק לשלם את הדוח הזה?

6. 1 דקה לפני, פנחס שוף said:

מפתיע לראות שהם מובילים 3-0 וזהבי לא כבש 

הבישול עם העקב נראה מקרי אבל נפרגן

העיקר יש פה יוזרים שחשבו שנה שעברה שאם נקבל אותם אז אפשר לעבור אותם בפלייאוף...

לא שזה היה עביר כל כך גם אז אבל ביחס לעונה הקודמת, העונה הם פשוט מפלצות ופתחו נהדר.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.