Jump to content

שנים רבות

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שנים רבות

1. יש עכשיו משחק של פרנפורט בספורט 1 מובילה 1:0 לא משחק ענק אך קבוצה נהדרת איצטדיון מעפן לגמרה
  2. יאאללההה מתי יהיו את התאריכים?!@ ותדאגו שבסוכות זה בחוץ!
  3. למה אבל? הרי היא מדורגת ב3 כי עד ל1/8 גמר קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיפגש? יש חוק כזה?
  4. גם לי צריך להגחע משם חולצה תעדכנו כולם איך המידה ביחסית למה שאתם בבית
  5. שמע החולצות הלא מקוריות הם טיפה יותר קטנות מהמידות האורגינליות. אני הזמנתי M ובד"כ אני M והחולצה הגיע בול במידה (הייתי מעדיף L אני חושב) אבל לא נורא תעדכן שתקבל את החולצה
  6. הגיע לי היום מהאתר aliexpress.com מאוד מאוד מרוצה חבל שלא רואים את האיכות דרך המצלמה מהאייפון אבל החולצה ממש טובה דרייפיט עם כל ההדגשים על הפרטים הקטנים! עלה לי 20 דולר
  7. הכל טוב סתם זה נשמע מלחץ עניין אותי לדעת מה אתם חושבים
  8. אני חייב להבין משהו דיברתי עם חבר שלי גם על זה.. אתם חושבים שבגלל שהמאמן כושר והעוזר מאמן עזבו תהיה ירידה של מכבי מבחינת כושר גופני ומקצועיות השנה? אני ממש מודאג לגבי הנושא הזה שסוזה נחמד והכל אבל יחסית רדוד שוב אין לי מושג וביסוס לזה
  9. אוףףףףףףףףףףףףף נקווה לטוב לא נהנתי מהמשחק היום ולמה לעזאזל הביאו אותווווווווווו!?#$#$%%
  10. באייפון אי אפשר להיכנס לפורום כמו שצריך כמו פעם
  11. אתם חושבים שהמנויים ישמרו לנו קודם ויהיה לנו קדימות לשמור על המקומות שלנו?
  12. האלופה מכבי ת"א תצא לעכו בשבת (17:50) במשחק שיפתח את העונה מול הפועל עכו. מנשה משיח הוא השופט שיהיה הראשון לשפוט העונה את הצהובים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.