Jump to content

שנים רבות

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שנים רבות

1. This item will be released on September 24, 2013.
  2. דרך amazon כבר אפשר להזמין וישלחו ברגע שזה ייצא. עולה 210 ש"ח לפני משלוח. אני מאמין שעם משלוח יעלה משהו כמו 250
  3. סתם חיפשתי טיפה באינטרנט פתאום אני רואה את זה הזמנה של החברה הכלכלית לפיתוח רמת - גן זאת הזמנה להשתתף בתחרות אדריכלים לתכנון האצטדיון החדש. מבין חלק מהקריטריונים "60 אלף מקומות" הזוייי ומעניין ממתי זה
  4. pes 14 vs fifa 14 עוד שנייה יוצאים שני המשחקים לפלייסטישן ואני רגיל כל הזמן לשחק בפיפא במחשב. מה אתם אומרים? איך פרו? האם זה שמכבי בפרו זה יהיה שווה להחליף? למרות שאין כל כך מה להתלהב כי תאכלס אי איפשר לשחק ב"קריירה" עם מכבי כי אין את הליגה
  5. כתבה שהייתה בעיתון ידיעות אחרונות לפני כמה שנים. ככה היה אמור להראות האצטדיון ב2012. הייתי אתמול במשחק וזה פשוט המקום הכי פחות כיף שהייתי בוא לראות משחקים. שחקנים רחוקים אין אווירה. כלום!
  6. ערן סלע, אתר ONE כל כך התחברתי
  7. סבבה תוודה אחי אני הזמנתי כמה חולצות כשהם יגיעו אני יעלה פה מסודר ואעדכן איך המידות **בנתיים אני יכול להגיד שמי שרוצה להזמין מaliexpress שיידע שהמידות טיפה קטנות מהמציאות ככה שאני ממליץ מי שM להזמין L
  8. די! חאלס עם להתחיל ריבים ולהחליף את האווירה שאמורה להיות פה בפורום. כולנו פה אחד בעד השני
  9. המאמן כ"כ גרוע. עם שחקנים ברמת יורוליג הוא מפסיד לנבחרת עם שחקנים מליגות משניות במדינות נידחות.. לפני שיחתימו אותו חוזה צריך שיעמוד 5 שעות ביום ויזרוק עונשין. פשוט גרוע.
  10. טורניר מביך.. ובדיוק על זה דיברתי. (מישהו אמר השפלה ל"נבחרת" ברטינה?) עשו אותם כאילו כל אחד איירון מן. וחבל. כואב לי על זה
  11. איך המידה שלך יחסית למה שהזמנת? ומה שאתה בבית?
  12. אתם, כן כן אתם, האנשים מערוץ הספורט שהגו את הרעיון לפרומו ״נבחרת גיבורי העל״ עבור משחקי נבחרת ישראל בכדורסל, רק רציתי להגיד שבכלל לא נסחפתם. מה פתאום.
  13. בני אנטי כדורגל יהודה איכס איזה בונקר מגעיל. הוציאו לי את המיץץץץץ
  14. לא יודע מה איתכם אני מרגיש כבר טיפה פרפרים בבטן אחח בלומפילד
  15. מוצרים שאתם משתמשים בהם לא נכון לפני הקריאה כנראה שהייתם בטוחים שאתם יודעים להשתמש במוצרים שבביתכם, אך לאחר הקריאה יכול להיות שתגלו שאתם לא יודעים איך להשתמש בצורה נכונה בפומפה, נייר כסף ואפילו משחת שיניים! פתרונות חכמים שהומצאו עבורנו, ואפילו לא ידענו... לא צריך להיאבק יותר עם צנצנות ריבה או חמאת בוטנים, פשוט אחסנו אותן הפוך! כל השמן לא ישקע בתחתית, אלא ישקע לכיוון ראש הצנצנת, יקל על הפתיחה, ויתפזר בכל פעם שהתפכו את הצנצנת כדי להשתמש בה. כשאתם מאריכים כבל אינטרנט או חשמל, קישרו לולאה ואחר כך חברו את השקע לתקע, כמה שלא תמשכו את הכבלים, לא תצליחו לשחרר אותם זה מזה. בהרבה קופסאות של נייר אלומיניום יש לשונית שנועלת את הנייר במקומו, כדי שלא ייצא החוצה כשאתם מושכים חתיכה הגונה. האם אתם שמים את האסלנית הפוך? לשונית האסלנית צריכה להיות מלפנים, כדי למנוע מצב שבה היא נרטבת במי האסלה. הכניסו קש לפחית דרך הלשונית והוא יישאר במקומו. קופסאות אוכל סיני מתפרקות לצלחת אכילה כך מוציאים סוכריית "טיק-טק" מהקופסה: כך שוברים שוקולד טובלרון: אם אתם משתמשים בפומפה שבתמונה הימנית כדי לפתוח סתימות באסלה, דעו שהיא מיועדת לפתיחת סתימות בכיור בלבד. כדי לפתוח סתימות באסלה יש להשתמש בפומפה שבתמונה משמאל. כמות המשחת שיניים בה אתם צריכים להשתמש היא כגודל של אפון. בפרסומות אוהבים להציג מברשת מלאה משחה כיוון שזה נראה טוב יותר וכדי שתשתמשו ביותר ממה שאתם באמת צריכים. בסירים רבים יש חור בידית, בתוכו ניתן להציב את כף הערבוב - כך שכל שאריות הרוטב מהכף חוזרות לסיר. אם תקשרו את החוט הדנטלי בלולאה, לא תצטרכו ללפף אותו סביב האצבעות ו"לחנוק" אותן. הכיסוי העליון של הכוסות במסעדות המזון המהיר מתאים בדיוק לשמש כתחתית לכוס, שימו לב לשלושת הבליטות שבתחתית. קרדיט ענק לאתר http://www.baba-mail.co.il
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.