Jump to content

שנים רבות

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שנים רבות

1. היי, תגידו יש למישהו כאן מושג מה קורה עם ההודעה לתחילת המכירה? אנחנו אשכרה נכנסים ל 7.7 ועדיין אין שום זכר. מישהו יש איזה עצם לזרוק?
  2. איפה ניתן למצוא קישור למשחק הנוער היום?? מחפש בנרות אם יש למישהו בבקשה שתפו
  3. שמעו שנייה הזמנתי שבוע שעבר את החולצה, מישהו יודע כמה זמן עד שההזמנה מוכנה?? עשיתי איסוף עצמי, ועדיין לא קיבלתי שום הודעה, כלום. מישהו יודע מה כמה זמן?? יש להם בכלל במלאי משהו?? או כמו שנה שעברה אין במלאי כלום
  4. http://www.livestream365.com/en/arena-sport-1 מי שרוצה לצפות במשחק.
  5. ביזיון!! שיחנקו אני לשם לא מגיע!! גם ככה גם לא רואים כלוםם
  6. איכסה של עידוד.. להקיא וגם הקבוצה - להקיא
  7. חח כמה זה אמיתי אי אפשר לדעת.. אבל מחשק מוקש, במיוחד בגלל המאמן החדש. נקווה לטוב.. ולזיין את הטינופת בירוק
  8. אני לא יודע אם הפרסום נכון, אבל אם זה נכון - הוא פשוט מחוק אצלי!! יש גבול והוא ממש קרוב לעבור אותו. ממש לא מעניין אותי כמה כסף, במיוחד שג׳ורדי רצה אותו בתחילת העונה , רצו לתת לו כסף מאוד יפה אבל הוא פשוט נפנף אותנו. שיילך להזדיין
  9. נו רציני רגע!! די עם הזיוני מוח אנשים קיבלו הודעות או לא???? נו רציני רגע!! די עם הזיוני מוח אנשים קיבלו הודעות או לא????
  10. בזבוז זמן, לא צריך לדון עך השטות הזאת. לא יודע ולא מעניין
  11. זאת הבעיה שלנו!! השאננות! אנחנו מגיעים היום! פלוס 3 חברים באמת שהמשחק הזה מכריע את העונה!! אם יש או אין אירופה חייבים להגיעעע
  12. מזכיר לכולם היום בשעה 17:00 בקריית שלום!! מכבי פנאטיקס מגיעים להרים את השחקנים ולתת ביטחון. חשוב להגיע חברים.! אז היום ב17:00
  13. אוי ואבוי אם רק 500. חברים אנחנו חייבים לפחות 800 תתעוררוווו
  14. חברים יקרים כדי שזה באמת יהיה שלנו.!@ זה ממש צו 8 אני יודע שזה לא קל לכולם אבל בבקשה ממכם לתעשו מאמץ זה משחק גורלי על עונה שלמה! אל תהיו שאננים
  15. אני יודע שזה לא קל לכולם אבל בבקשה ממכם לתעשו מאמץ זה משחק גורלי על עונה שלמה! אל תהיו שאננים חייבים את כולם. כל אוהד משפיע כאן!!
  16. הולך להיות קרנבל.!! חברים יקרים כולם חייבים להגיע!!! זה ממש צו 8 אני יודע שזה לא קל לכולם אבל בבקשה ממכם לתעשו מאמץ זה משחק גורלי על עונה שלמה! אל תהיו שאננים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.