Jump to content

ualmog

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by ualmog

1. מישהו יכול להמליץ על שתייה חריפה\מתוקה ממסטלת ברמות? פטנטים כל מה שאהבתם. תנו המלצות שכולנו נהנה... שמעתי משהו jb וקולה זה בן זונה... אבל לא ניסיתי... זה נושא מיוחד לחופש כי בחופש מתמסטלים הרבה...
  2. שנה שעברה ההרכב לא היה טוב יותר וסיימנו מקום שלישי שגנבו מאיתנו את מקום שני בחאוואה וגם סתם היו לנו משחקים שיצאנו לוזרים מגעילים. תאכלס רק קאלה עוזב למרות שהוא משמעותי אם יביאו את קינגסטון שאני זוכר מהמונדיאל שהוא ברמה גבוהה מאוד לא תזכרו את קאלה כבר... ובצד השני של המגרש אין יותר משה ביטון ומרדיקוביץ האפורים ואולי גם עומא פרץ יעוף. במקומם יבוא קמנאן ועוד כמה חיזוקים שקשה לי להאמין שיהיו רעים יותר. -------------קינגסטון(כנראה)----------- שטרית---מרטינוביץ'---יחיאל-----שפונגין -------------------------------------- -------------ייני-----זר-------------- ---שבחון--------------------קמנאן---- -----------------נמני---------------- -----------------זר------------------
  3. איי איי איי איזה סיפור הזוי... פנסטיל הזה חולה מין. בחייאת דינק... שחקן פרמייר ליג. אפילו אם הוא בליגת מילואים אין לו זיונים נורמליים? מה הוא מזיין בנות 13? 13!!! עוד לא גדלו לה הציצים אפילו...
  4. אם הוא בא לארץ צריך לתת לו עידוד וכאלה. שיהיה מרגש.
  5. אתם נאיבים. אדון רבינוביץ' משער שאחד המשקיעים יעדיף להיות בעילום שם ולא תיהיה לו ברירה והוא ייצא מהעסקה.
  6. 1. אבי נמני. 2. ריבאלדו. 3. רונאלדו. 4. רונאלדיניו. 5. זידאן. 6. אובארוב. 7. בן-חיים.
  7. כמה נקודות: 1. מאנה לא היה צריך להגיד לברקו נקבע ונראה מי גבר הוא יוצא כמו ערס מהשכונה. 2. ברקו יצא דפוק שהוא אמר לא גבר על כזאת שטות. 3. אופירה שוכבת עם ארקדי ועם חצי ליגה. 4. בואו נראה עונה הבאה אם מאנה יהיה במכבי ונראה את עמוס לוזון צועק לו שהוא לא יכול אפילו לצחצח לו את הסוליה של הנעל... מישהו כנראה יאכל סוליה של נעל לפנים... אם מאנה יכנס משעמם לא יהיה עונה הבאה.
  8. לדעתי בליון1=100 מליון שקל. ככה ש16 בליון דולר שווה 1.6 מליארד דולר. גאידמק מוערך רשמית ב-900 מליון דולר אבל אומרים ששיש לו באמת 2 מליארד דולר... ככה שהוא בלרמה שלו פחות או יותר...
  9. מאחל לו להגיע לבתים. זה כבוד לישראל מביא נקודות דירוג. וגם יפריע לבית"ר בליגה...
  10. שאלות רק על מכבי: 1. שחקן העונה-קאלה 2. שער העונה-נמני נגד פ"ת. 3. המשחק הכי טוב של מכבי העונה-דרבי ראשון 4. הגול הכי חשוב של מכבי העונה-לא היה כזה 5. המשחק הכי דרמטי העונה-בית"ר 0-0 מחזור שני. 6. המשחק הכי גרוע העונה (לא חושב שיש פה שאלה אבל בכל זאת)-דרבי אחרון... 7. זר העונה-קאלה ובואטנג. אבל קאלה יותר. 8. תגלית העונה-שפונגין כבר ותיק קנ"ל לגבי חלוצי אשדוד אז שטרית. 10. שחקן הרכש הכי טוב העונה (זר או ישראלי)-קאלה הכי משתלם והכי טוב. 11. השחקן המאכזב-משה ביטון ברור. 12. השחקן המפתיע-שטרית וגם יחיאל שהוכתר ע"י שנה שעברה כטווס\עגל. 13. 3 השחקנים הראשונים שצריכים לעזוב-רועי דיין, רוסו, ביטון\פרץ. 15. 3 שחקנים שהייתם מביאים למכבי (להיות ריאליים)-בוקסה, דירסאו וגולן. 16. שחקן (מקבוצה אחרת) שהכי עשה לנו את המוות-ברק יצחקי. 17. השחקן שעזב העונה או בקיץ שעבר ורוצים שהוא יחזור-עובד וביטון. 18. השחקן הראשון שצריכים להעיף ממכבי-רוסו. 19. החמצת העונה-ביטון בדרבי האחרון. 20. בישול העונה-לא זוכר. היו אחד יפה של פרץ בדרבי הראשון. 21. הקבוצה שהיה למכבי הכי קשה מולה-בית"ר. 22. הקבוצה שהיה למכבי הכי קל מולה-עמידר ר"ג. 23. המשחק עם העידוד הכי טוב-דרבי ראשון. 24. הביזיון הכי גדול העונה (לא דברים שקשורים לכדורגל)-פרשת ראזיץ'. 25. טעות שיפוט- יותר נכון טעויות שיפוט לטובת בית"ר כל העונה. 26- סכם במילה אחת את העונה של מכבי- ממוצעת+. ציוני שחקנים: תנו לכל שחקן ציון מ-1 עד 10 על הרמה שהוא הציג העונה: טברטקו קאלה-8 יובל שפונגין-7.5 אורי שטרית-7 מילאן מרטינוביץ-7 אבי יחיאל-7 ליאור ג'אן- 6 מושיקו מישאלוב-5 שירן ייני- 6.5 דיאן איליץ- 5 קובי מוסא- כדורגל-3 מכביסטיות-10. ארז מסיקה- 5. יוסי שבחון-6.5. אבי נימני-7. עומר פרץ-4.5. ג'ובאני רוסו-6.5. רועי דיין- 2. משה ביטון- 3.5. מיליאן מרדיקוביץ'- 5.5. כמה שאלות כלליות על הליגה (תענו בלי להתייחס למכבי): 1. שחקן העונה-קאלה. 2. שער העונה- אמסלם. 3. המשחק הטוב של העונה- דרבי ת"א ראשון. הייתה רמה גבוהה מאוד. 4. תגלית העונה- שטרית. 5. זר העונה- קאלה. 6. השוער המצטיין- קאלה. 7. שערוריית העונה- ההתאחדות לכדורגל באופן כללי. 8. השופט הכי גרוע- וקסברגר. 9. הסינדרלה בגביע- אשקלון. 10. הסינדרלה בליגה- הרצליה. 11. המשחק שהבטיח ולא קיים- דרבי ת"א שני. 12. התוצאה המפתיעה בליגה- הרצליה 4 חיפה 0. ושאלה אחרונה בהחלט: באיזה מקום תסיים מכבי את עונת 07/08- 1-3
  11. יש לך טעות. קולאוטי לא פגע 4 מחזורים ראושנים. ואח"כ התחיל לאפהציץ. כמה זמן של חסד לתת לחלוץ ועוד ישראלי? שנתיים? לא הצליח או שיעוף או שיוריד 30% מהשכר כדי באמת להוכיח שזה מעניין אותו היכולת על הדשא...
  12. צודק אחי. ראיתם בדרבי את ביטון בועט ממטר לשמיים...
  13. מישהו יודע מה הולך להיות בערך ההרכב? לדעתי: ------------------אוואט------------------ בן דיין----בנאדו-----יחיאל(מהיר)-----שפונגין ----------------------------------------- ------------------עידן טל---------------- זנדברג------------אלברמן---------בן שושן ---------------קולאוטי---סהר------------ בנאדו בטוח ישחק בגלל הנסיון. לידו עדיף את יחיאל כי הוא בלם שני טוב ליד בלם עם מנהיגות כמו בנאדו. וגם ההתקפה המקדונית מהירה וסטרול איטי כמו צב. טל מאחורה כדי לנווט הכל. לפניו אלברמן אין מה לעשות זה מה יש... זנדברג באנקר בצד שמאל ומצד ימין בלי בניון בן שושן זו הברירה היחידה או אולי לקחת את תמוז לימין... קולאוטי חייב לשחק כי הוא החלוץ הכי טוב שיש לנו אבל נראה לי הוא מושהה לא בטוח.. לידו חיבי לשחק בן סהר כמה שחקנים שלנו נמצאים בסגל של צ'לסי?
  14. אפילו אני כבר לא רוצה שישאר אחרי כל הציטוטים שהעלו פה... לא ידעתי שהוא אמר את כל זה...
  15. למיכה... לא ידעתי שהוא אמר שהוא סיים את הפרק עם מכבי. אבל בכל זאת. גם אם לא להחזיר לפחות להיפרד ממנו יפה. זו לא דרך. סה"כ שיחק אצלנו שנתיים. העונה הוא היה לא רע. ואפילו אפשר להבין אותו שהוא רוצה לחיפה. כמו שכל מבוגר היה רוצה לחזור לגיל 16-17... הוא רוצה לחזור למקום שהוא היה בשיא שלו... אבל הקופים יעשו לו טרור הוא יבזו אותו כל פעם שהוא יגע בכדור.
  16. גם מאנה אמר נמני בנאדם עם הרבה שכל.
  17. נמני התייחס לסיום העונה של רוסו. על ההברזות בשבוע האחרון. אמר לדעתי משפט ענק: "אם מישהו עשה 8 דברים טובים ו-2 דברים לא טובים-אני אישית אזכור לו ואתייחס אליו ע"פ 8 הדברים הטובים ולא ע"פ 2 הדברים הלא טובים". זה ציטוט של הקפטן שלכם. לא שלי. ג'ובאני עשה טעות. אמר שהוא רוצה לחזור לחיפה. חיפה לא באמת רוצים אותו. יש 2 אפשרויות: לנקום בו ולתת לו לסיים קריירה מפוארת במועדון כמו אשדוד או אצל חיפה עם אוהדים שיקללו אותו במחזור הסיום בעונה הבאה. או להתעלות ולסלוח לו, לתת לו לסיים קריירה מפוארת במכבי, יחד עם נמני, מול ר"ג מלא ב-45 אלף איש, דקה 85 ג'ובאני רוסו יוצא כל האיצטדיון נעמד מוחא לו כפיים הוא לא ישכח את המחווה בחיים ויספר בקרואטיה שהכי כדאי לבוא למכבי ת"א בגלל הקהל הענק שלהם. ותחשבו דקה 88 אבי נמני יוצא כולם בכפיים ובשירת "להיות איתך בכל דקה" שגם אוהדי בית"ר בצד השני מוחאים כפיים... לפעמים צריך לדעת לסלוח. קשה. נכון. אבל לדעתי צריך לתת לו לפרוש בכבוד כמו שמגיע לו. אפילו הקפטן זוכר לו את הטוב.
  18. הנושא הזה מזה מצחיק. תחשבו שאתם באים מחו"ל אחרי שלא הייתם שלושים שנה בארץ. ואתם קוראים בפורום "השחקנים לא ראויים ללבוש משבצות"... יעני מה ההבדל בין משבצות לפסים או לסתם חולצה? (דאבל 95\96 אני יודע)... אבל נניח זה מישהו לא יודע את זה... זה יכול להיות דבר קורע מצחוק מהצד..
  19. יצא גדול. לא התנצל באופן אישי רק אמר שכולם אשמים ואף אחד לא צדיק. מתנצל על האירוע באופן כללי שבכלל קרה אבל לא באשמתו או באשמת מישהו אחר מלבד המשטרה והאוהד. קופמן גם היה לטובת מוסא. כמו שאמרו לפניי הציע לתת לו צל"ש. רסקין ניסה לתת לנמני רעיון לקבל אחוזים ממכבי שזה לא ממש משתלם במקום ה1.3 מליון שקל שמגיע לו ונמני מיד דחה את הרעיון לפני שמישהו יחשוב על זה באמת. ... תאכלס בקשר לאתמול בזמן של המכות היו כמה שהפתיעו אותי: אלי כהן נכנס למגרש הפריד כמו גבר. אותו דבר ניר לוין שיצא אפילו גדול יותר הזיז את כל שחקני הפועל וצעק עליהם. אפילו אבוקסיס יצא די גבר שהפריד ואני לא מאמין שאני אומר את זה. אני לא סובל אותו. אבל שמגיע מילה טובה צריך להגיד אותה.
  20. צריך לתת את כולם לבוגרת. נבחרת בוגרת יותר חשובה. נקודה. ובעניין אחר.. למה אין ארגון לנבחרת? למה אין שירי עידוד? שנבחרות יבואו יפחדו מאיתנו ולא יחשבו באו לעשות הסכם שלום... אנחנו יותר מדי עסוקים בלהיות נחמדים לכל התיירים האלה וכל הנבחרות.
  21. אנשים תיהיו חכמים ובמקום להגיד שקט שקט כל רגע. פשוט תשתקו כל אחד ידאג לעצמו ויהיה בסדר. יהי זכרו ברוך.
  22. גם אני שואל את זה... וולה אל בין חיבורי הקורות שדפק לאוהד שלהם את הראש בדשא עשה חור באדמה. לפחות בעיטה אחת יצאה לו טובה אתמול. ואם אתם שואלים אותי זו הייתה הבעיטה הכי חשובה מכל הדרבים השנה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.