Jump to content

BuSa

משתמשים רשומים
    820
  • Last visited

Everything posted by BuSa

1. כפכף קל נו רק תלמיד מדע המדינה יכול להעלות כזה רעיון. מעניין מאד.
  2. מוות למשטרה יבוא היום ואוהדי כדורגל יבואו נינגה כמו האתיופים. לא רחוק היום שהם יהרגו מישהו.
  3. כנראה שלא יהיה כלום כי פיירפליי וכי מכבי לא נוטים לרכש בינואר או בכלל אבל בעיניי להביא חלוץ ועוד קשר יצירתי זה חובה חובותיים. גם בשביל העונה הזו, שבה אנחנו עדיין יכולים להתקל בקשיים לאור החלק ההתקפי החלש והשבלוני, אבל גם בשביל עונה הבאה. לא רוצה להגיע שוב לקיץ עם רשימת קניות גדולה אלא עם קבוצה שרצה. אם לחסור להתחלה, אני רוצה את זה כל ינואר כבר 5 שנים ולא מקבל כי מכבי לא אוהבים רכש אז שכחו מזה
  4. אין להם מה לחפש בבלומפילד. שימצאו איצטדיון שתואם למידות שלהם.
  5. נתחיל מהסוף - לתכנים באקסודוס אין תרגום מובנה, צריך הרחבת כתוביות. ממליץ על all subs. אז למה בעצם להשתמש בו - בגלל האיכות ובגלל ששם יש באמת את כל התוכן שתרצה. ריל דבריד - בתשלום של איזה 10 שח בחודש, לטעמי חובה iptv - יש נושא נפרד ששמתי שם קישור לקבוצת טלגרם עם שירות כזה, ויש עוד הרבה כאלה מסתובבים. בדרך כלל משהו כמו 30-40 שח בחודש. סהכ - תשלום על אינטרנט + 50 בחודש ויש לך את כל התוכן שתרצה
  6. בשביל כדורגל אני ממליץ למצוא לך ספק IPTV טוב ולא להסתמך על הרחבות חינמיות כמו 365. זה אמנם בתשלום אבל שווה את זה. כמובן שתוכל לסנכרן את זה לקודי. יתר הרחבות, אני ממליץ על מינימליזם. זו הרשימה שלי: exodus redux - סרטים וסדרות. ממליץ לסנכרן שירותי ריל דבריד בשביל מקורות יציבים יותר ואיכותיים יותר. עידן פלוס - בשביל התוכן הישראלי הבסיסי סדרות טיוי - בשביל תוכן ישראלי של הוט\יס וכאלה וגם כגיבוי לאקסודוס במצבים שאין תרגום\אין מקורות וכאלה אופציה - הנוקם הראשון - המון תוכן אבל מה שאין אצל אחרים זה בעיקר סרטים ישראלים ומדובבים. זהו.
  7. אין שום סיבה שבג"ץ יקבע את זה ברמה המשפטית. יש הרבה מאד סיבות שלא יקבע את זה ברמה הפוליטית והציבורית = בגץ לא יקבע את זה וטוב שכך.
  8. חזקת חפות עומדת לאזרח, לא חושב שהיא עומדת לראש ממשלה. זה שיש חזקת חפות לאזרח הפרטי לאו דווקא אומר שהוא יכול לתפקד כנציג ציבור, קל וחומר ראש ממשלה. לצערי מבחינה חוקית הוא יכול.
  9. העצה הכי טובה שתקבל - תשקיע כמה שפחות כסף אבל שיהיה מכבד. יעני לא אוכל של ביוב באולם של שנות ה80 אבל גם לא משהו מרשים מדי שיעלה הרבה. חתונות רעות זוכרים לנצח, חתונות טובות נכנסות למגירה עם שאר הטובות. תעשה משהו סבבה ותרוויח כמה שיותר.
  10. מעניין לי תביצה על מה השמאל יבכה הקחבה הזבל הזה אשכרה הנחה את משרד התקשורת לדאוג שמחירי האינטרנט יישארו גבוהים בשביל אלוביץ'. זה לא סתם הטבות רגולטריות שחמורות כשלעצמן, הוא אשכרה נתן הנחייה לזיין אותי ואת כולנו באופן אישי. בוגד בן זונה לכלא ומהר
  11. לך לכלא כבר יבן זונה יבוגד שחרר אותנו
  12. קרישי, באמת, מאיפה אתה מביא את זה? יש לך איך לבסס את הטיעונים שלך משפטית?
  13. חחחח זיכוי מוחלט בכל התיקים, אתה הזוי בן אדם
  14. סהר אולי פרוייקט מימון המונים לדיסק שלם?
  15. נשוי ותיק עם ילד אחד אז שני ילדים זה נקודת המפנה? נחכה ונעדכן
  16. שריטה? טעם החיים. האישה והילדים יחכו למחר.
  17. בול. חוץ מהחלק של הקינאה באלה שלא באים. לא מבין אותם ולמה הם לא אוהבים את החיים.
  18. מת לדעת מתי מגיעים לגיל הזה ש"אין ברירה". איכשהו החיים עוברים לי ועדיין מצליח להגיע לכל משחק (כמעט). האמת צריכה להיאמר - כל האלה של "חכה תראה" פשוט ויתרו על מכבי. וזה בסדר, לא שופט אף אחד (טוב אולי כן אבל נגיד), אבל זה בהחלט אומר שלא מגיע כרטיס לדרבי. לא יותר מלכל אוהד כורסא אחר. ולא רלוונטי מה היה בעבר ואולי אפילו זה רק גורם לשפוט לחומרא.
  19. מזל טוב, אתה הכי סאחי בארץ
  20. בוא נדבר דוגרי - במרץ תשחק את שני המשחקים הכי חשובים בקריירה שלך. להעלות את הנבחרת לטורניר גדול? אחרי הקמפיין הזה? מי יזכור בכלל שזה בזכות השיטה המטומטמת. אתה תיזכר כהכי גדול בכל הזמנים, ומה יותר חשוב מהזיכרון שאנחנו משאירים אחרינו בתכלס? עכשיו שמע, בשביל לעלות תצטרך להיות בשיא שלך. ברור שאף אחד אחר לא יעשה את העבודה חוץ ממך הרי. ואם לא תהיה בשיא החדות ולא תספק את הסחורה אתה יודע מה יגידו, אותו דבר שאמרו לפני שנתיים - לא מספק את הסחורה בנבחרת, חכם על חלשים וכאלה. אז תגיד לי, איך תהיה בשיא שלך אחרי 3 חודשים בלי כדורגל? אשכרה תגיע לשני משחקים הכי חשובים בקריירה אחרי פגרה? זה לא אתה. אתה צריך לשחק כדי להיות הכי חד שאתה יכול. רצה הגורל והליגה שלך נכנסת לפגרה בין דצמבר למרץ. ואתה צריך לשחק. אז בוא, ערן. בוא לחודשיים, בוא ליותר, מה שהסינים יסכימו. אבל בוא לשחק כדורגל - בשבילך, לא בשבילנו. אני רוצה בטובתך נשבע לך, אין לי אינטרס. בוא הביתה.
  21. שהמנהלת תפסיק לאשר איצטדיונים שלא מאפשרים הדפסה ביתית. נחנקנו.
  22. חייב לומר שאני מסכים עם זיו. זה ךא עסק של ההנהלה בכלל בכלל. זה עסק נטו של האוהדים, והיינו צריכים לשרוף לו את השלט הזה מזמן בעצמנו. עריכה: כמובן שאם מכבי באמת קיבלה אזהרה מהמנהלת אז ברור שזה עסק של ההנהלה. זה לא עסק של המנהלת ואני לא מבין למה היא נכנסה לזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.