Jump to content

BuSa

משתמשים רשומים
    820
  • Last visited

Everything posted by BuSa

1. שטראובר סאלם סטרול זר אליאב ---- יחיאל קאקו נימני ברקו רוסו ---- דוארטה 4-5-1 גיהנום
  2. איך אני מגיע מנתניה?
  3. BuSa

חידון

12 הכי קשה בארץ
  4. עלה לי לראש משו וגם העלתי אותו בכתב, שמישהו מאלה שמזיזים עניינים יפנה אלי בפרטי אולי זה בסדר..
  5. אורגנל מצחיק אחושרמוטה למה תם מבאסים ואללה נישפכתי חחחח
  6. שיר ענק בנדר אני לא מפסיק לשיר תו:]
  7. אני יודע שדני קורן ועובדיה צבי אחד מהם יו"ר איגוד השופטים והשני המשבץ. וצבי רוזן היה יו"ר הקודם אם אני לא טועה. ודרך אגב הוא אחד הבלמים הכי גדולים של מכבי בכל הזמנים. ולא יודע מה בידיוק הסכסוך שהיה שם. ואני ביכלל לא בטוח בשום מילה שאמרתי.
  8. אהבתי תרעיון של סטלוס ואורן חן "רק אהבה תנצח, את כל הדמעות"
  9. פה במכבי נתניה עשו תשיטה הזאתי, הלא מובנת כלכך, של ג'נרל מנג'ר, שמתחתיו עומד מאמן ועוזר מאמן וכל החרטות האלה. באמת לא מובן לי כל הקטע, אבל למה לא בעצם? קשטן לעמדת המנג'ר!
  10. אני מקווה שבאמת יהיה דרך הסתדרות המורים. ואם לא אז נחפש מישהו בחבר. אבל איך אפשר להבטיח שלא יחטפו את כל המנויים ל11 לפני ה1.7? :\
  11. חיים חג'ג' בדוק אני זוכר כי היה לבנדוד שלי חולצה מספר 11 וכשההינו משחקים כדורגל ההיתי קורא לו חג'ג'
  12. סטרול ליד בלם מנוסה יכול להצליח דווקא, ראינו ניצוצות ממנו ושיביאו מי שבא להם העיקר נימני חזר
  13. איזה הפועל בחייאת רבאק.. הכול דיבורים.. הוא ילך לביתר.. ואם כבר הוא נוחת בוולפסון.. אז הוא מחוק..
  14. מה אין שידור במסך ענק!? מה זה החרא הזה???? זובייי זה כל הכיףףף ( וחגיגות לא יהיו כבר מחר רק שהשחקנים יבואו!? בונאא זה עלובבבב
  15. קשיי הבנה בלשון עברית, נא לשים לב: תשובה מציין את המשפט להלן, בתגובה לדברים שנאמרו על כך שמכבי לא רוצה את דגו לעונה הבאה. אם כן קבוצה אחת ירדה מהפרק. בכל ליגת העל הישראלית ישנם 12 קבוצות. אם ככה, קבוצות שיכולות לרצות את דגו, לא משנה חיפה לא חיפה, זה גג 11 קבוצות. לכן כשתושבה המפגר אומר ל-פ-ח-ו-ת 11 קבוצות, הוא מנסה לרמוז שיתכן שיכולות להיות עוד קבוצות שיהיו מעוניינות בשחקן. אבל זה לא יתכן, לפי כל הנתונים הנ"ל דוד תשובה. לך תילמד עברית יא עילג. ניראה לי דווקא אתה נולדת באתיופיה. וברוך דגו. לך. כמה שיותר רחוק. אני שונא אותך.
  16. צודק לגבי ברומר, אבל באמת שזה לא היה קשור. מיודובניק, אתה גר ב-בבלי? או באיזור? בקיצור קובי הוא ילד פוזה. מכוניות, בחורות, בילויים, זה מה שמעניין אותו בחיים. יוסי יכול להיות שאתה צודק, אבל קובי מוסא וחבריו (ראובן עובד, תמיר כהן וכו) הם פשוט ילדים שמקומם לא בכדורגל ובטח שלא במכבי תל אביב. ילד פיצוציה קוראים לזה בנתניה... בדר"כ רק שחקנים גדולים מרשים לעצמם כאלה חיים, חבל שקובי מוסא וכל השאר ממש לא כאלה.
  17. כתוב במפורש מדובר בעיקר על במבה מרקש וזיתוני. שלוש שחקנים שחייבים ללכת.
  18. תנו לדבר מה אתם בוכים.. באמת מוגזם כמות הנושאים, לא מבין עדיין למה לא עשו נושא אחד נעוץ ושמה כול הזרזרנים יוכלו להפיץ את שמועותיהם. ולזה שאמר עוד פעם וואלה - אין שום מקור מידע שאתם מאמינים לו? כולם חרטטנים שרוצים סתם ליצור ציפיות? ברור שאין שום דבר סגור, אבל חלאס זה כבר היה כתוב בכל אתר ובכל עיתון אפשרי, אין עשן בלי אש
  19. זה כבר לא שמועות, זה לא חירטוט של כתבים כמו שאמר אורי, זה מילים שיצאו מהפה של זה שעושה היום עבודה מרובה מאחורי הקלעים במכבי, זה שהביא את ברקוביץ, והוא לא יגיד דברים סתם. אומנם כלום לא בטוח ברור, ויכול להיות שהכול תרגיל ברור, אבל אני לא חושב. גם לדעתי, נימני בדרך הביתה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.