Jump to content

BuSa

משתמשים רשומים
    820
  • Last visited

Everything posted by BuSa

1. בושה זה רק במדדים הג'נטלמניים שעולים לנו באליפויות. עם קצת שרירים הוא היה נשאר עד סוף העונה ואומר תודה יפה, ויש מצב שהיינו מסיימים עם תואר.
  2. אם ג'סי לוקח באש הוא מנצח את הגמר. שיחק מעולה וגם חתום על מהלך היסטורי בהדחה של קודי. גבלר עשה מועצת גמר לפנתיאון. מהטובות שראיתי. כל תשובה חדה, שטח את הרזומה שלו בצורה מאד מרשימה אבל לא מתנשאת. אני בעצמי השתכנעתי ממנו במועצה.
  3. ניתוק? סידרה מעולה ממש
  4. 3 אמי ברצף לא מספיק? סדרה עצומה
  5. בית הדרקון מרגיש כמו ההתחלה של משחקי הכס וזו מחמאה גדולה
  6. ומה עם 2 גולים עליו בפלזן בבית?
  7. לחואן פאבלו יש מניות בהעפלה לבתים? אולי מניות שורט
  8. עדיין מתחזק את היומן, כבר שנה עשירית
  9. מעתיק לפה את התגובה שלי מהנושא השני: בני זונות ברמות הכי גבוהות של טינופת שאפשר להיות. סביר להניח שלא יוביל לפתיחת התיק הפלילי אבל לפחות ברמה המוסרית בעיניי ההתכתבויות האלה משמעותיות מאד, ואסביר. החוק קובע את גיל 16 כגיל הסכמה. סבבה, חייבים איפה שהוא לשים את הקו. בין 14 ל16 אגב, אין הסכמה אם הצד השני מבוגר ביותר מ3 שנים. ולמה זה? כי ברור שנערים ונערות בגילאים האלה מאד שבירים ופגיעים וניתן לתמרן אותם ואותן בקלות יחסית. אז מה השתנה? עד היום התחושה, שלי לפחות, הייתה שמדובר בערב של מסיבה שהסתיים בבית של מיכה. לא יודע אם זה רק אני, אבל זה הסיפור שאני נשארתי איתו. אולי בגלל שכשהוא יצא הייתי בפוזיציה והעדפתי לדמיין את זה ככה? אולי. אבל לדעתי זה גם מה שעזר להלבין את הדמויות - האווירה הכללית שמדובר בנערות ששיקרו על גילן (מה שכנראה נשאר נכון) וניסו להעמיס שני כוכבי כדורגל. קורה ויקרה. אז כן, מדובר בבני זונות שזרמו עם בנות 17 אבל נו יאללה. עכשיו, התמונה שונה. מדובר באירוע מתוכנן על ידי שני פסיכופטים שמודעים לכך שמדובר ב"ילדות" - גם אם לא ברמה החוקית אז לכל הפחות ברמה המנטלית. הם יודעים שהן ניתנות לתימרון קל ויעשו כל מה ששני הזבלות יבקשו. וכדי לעשות את זה אפילו קל יותר הם גם דואגים לסמים. מדובר בשני טינופות אנושיות שאני מאחל לשניהם רק רע בכל תחום בחיים. שיישארו בלי כלום
  10. שני בני זונות ברמות הכי גבוהות של טינופת שאפשר להיות. סביר להניח שלא יוביל לפתיחת התיק הפלילי אבל לפחות ברמה המוסרית בעיניי ההתכתבויות האלה משמעותיות מאד, ואסביר. החוק קובע את גיל 16 כגיל הסכמה. סבבה, חייבים איפה שהוא לשים את הקו. בין 14 ל16 אגב, אין הסכמה אם הצד השני מבוגר ביותר מ3 שנים. ולמה זה? כי ברור שנערים ונערות בגילאים האלה מאד שבירים ופגיעים וניתן לתמרן אותם ואותן בקלות יחסית. אז מה השתנה? עד היום התחושה, שלי לפחות, הייתה שמדובר בערב של מסיבה שהסתיים בבית של מיכה. לא יודע אם זה רק אני, אבל זה הסיפור שאני נשארתי איתו. אולי בגלל שכשהוא יצא הייתי בפוזיציה והעדפתי לדמיין את זה ככה? אולי. אבל לדעתי זה גם מה שעזר להלבין את הדמויות - האווירה הכללית שמדובר בנערות ששיקרו על גילן (מה שכנראה נשאר נכון) וניסו להעמיס שני כוכבי כדורגל. קורה ויקרה. אז כן, מדובר בבני זונות שזרמו עם בנות 17 אבל נו יאללה. עכשיו, התמונה שונה. מדובר באירוע מתוכנן על ידי שני פסיכופטים שמודעים לכך שמדובר ב"ילדות" - גם אם לא ברמה החוקית אז לכל הפחות ברמה המנטלית. הם יודעים שהן ניתנות לתימרון קל ויעשו כל מה ששני הזבלות יבקשו. וכדי לעשות את זה אפילו קל יותר הם גם דואגים לסמים. מדובר בשני טינופות אנושיות שאני מאחל לשניהם רק רע בכל תחום בחיים. שיישארו בלי כלום.
  11. קראו לי אז באתי המשחק ההוא היה משחק אמצע סיבוב של קבוצה שרצה כבר תקופה והציגה יכולת חלשה עד מזעזעת עם נקודות תורפה שהיה ברור שהן לא ישתנו. המשחק ההוא הייתה הבלחה שהיה די ברור שהיא בלון שייצא ממנו האוויר מהר מאד. זה לא המצב הפעם. אפשר לומר שהקבוצה הזו רצה במשחק הזה פעם ראשונה. הרכב שנבנה בחודש האחרון, ועוד בלי גולסה. אז אי אפשר להגיד יכולת שקרנית, כי השחקנים הללו לא עשו שום דבר שיצדיק אמירה כזו. הקבוצה ששיחקה כמו חבית חרא בחודשיים האחרונים היא קבוצה אחרת לחלוטין מזו ששיחקה בשבת. ועם זאת, מי שחושב שזו היכולת הבסיסית של ההרכב הזה טועה. משחק גדול ואיצטדיון מלא מביאים שחקנים למצות את עצמם. סביר שעד שהקבוצה הזו תראה שוב יכולת כזו ייקח זמן, אבל אנחנו יודעים שזה קיים אצלם וזה גם משהו. הירידה באדרנלין מבלומפילד מלא מול חיפה ל1500 איש בנוף הגליל היא ירידה קשה מאד, תשאלו את מחזור 3 של הגלקטיקוס בכפר סבא חוץ
  12. ברור שמצדיק. קיבלנו גול, הלב כבר קרס, ואז הוא בוטל. מדובר ברכבת הרים רגשית מטורפת. ואז ההתפרעות שלהם בזמן שאנחנו חוגגים להם על הדם, וקלינגר וטועמה וכרטיסים אדומים. וכל זה בהארכה בגמר גביע נגד הפועל. על מה אתם מדברים אנשים.
  13. בואו נדייק רגע את ההגדרות משחק גדול עבור אוהד זה הטוטאל של החוויה.זו היריבה, זה המעמד, איך שהמשחק התפתח, כמה רגש המשחק הזה הוציא ממך וכן, גם איכות הכדורגל. לפחות עבורי, האיכות היא די נמוך ברשימה. כאוהד אני מעדיף לחוות רגעים שיחרטו לי בזיכרון ולא סתם להיות עד למשחק כדורגל איכותי ככל שיהיה. האם עכשיו התשובה משתנה? או שאתם עדיין מכניסים משחקים אזוטריים כמו 10-1 נגד ראשלצ לרשימה לפני המשחק הזה חח
  14. אני חושב שהברדק בסוף עם הגול שלהם היה האקס פקטור שמכניס את זה לטופ 10
  15. בלי להיכנס לדירוג של העשירייה עצמה, שאלה פשוטה - הגמר הזה נכנס לטופ 10 משחקים שלכם?
  16. ליווי זה זהבי כן?
  17. גם לי לא זורם אלכימאי המתכת למרות שיש שמוכנים להשבע שהיא יותר טובה ממתקפת הטיטאנים. ניסית את נארוטו?
  18. שלושת אלה עשו סרטים שהיו המשך מאולץ של הסדרה, ניסיון רע להוציא עוד קצת מיץ ממוצר שנסחט לחלוטין. במקרה של הסופרנוס מדובר בפריקוול שיוצא יותר מ15 שנה מאז שהסדרה נגמרה. מוצר שיוצר הסדרה המקורית ראה לנכון להוציא כדי להשלים את הסיפור המקורי, כדי לתת רקע היסטורי על איך נוצרה המאפיה של ג'רזי, דברים ששמענו עליהם בשברירי סיפורים במהלך הסדרה. והבן של גנדולפיני משחק את טוני הצעיר, רק על זה מגיע להם אוסקר.
  19. נשבע שכן. לא ראיתי אנימה מאז דרגון בול זי. עפתי על מתקפת הטיטאנים.
  20. עם הפנים קדימה, חשוב לא להוריד את הרגל מהגז. יש נטייה טבעית אחרי ריצה כזו, כשאתה משיג מטרה בדמות העלייה למקום הראשון, להירגע טיפה ולשחרר (ראו ערך 15-16 אחרי הניצחון מול אותה ביתר בבלומפילד). ואסור לשחרר כי תהיה פה ריצה צמודה עד הסוף. להמשיך באותה אינטנסיביות כאילו אנחנו עדיין רודפים
  21. כל עוד נכנסים רק מתחסנים אין צורך בהגבלה. החיסונים עובדים, שחררו ותנו לחזור לחיים
  22. השיאומי כנראה יספיק לך, אחלה מסך. אבל אני כן ממליץ לך לראות בעיניים. איכות תמונה זה הרבה דברים - רזולוציה (היום הכל 4K), קצב ריענון (מה שמביא למריחות האלה, תשאף ללפחות 100HZ אבל כעיקרון גם 60HZ אמור להספיק לרוב), ניגודיות צבעים (מרכיב עיקרי באיכות התמונה ונובע בעיקר מהטכנולוגיות של הלדים, זה מה שמעלה בעיקר את המחיר), וזה לא הכל.
  23. הנאנו סל שונה כי הטכנולוגיה שונה. הטכנולוגיה של הנאנו אמורה לשפר את איכות הצבעים והניגודיות. התוצאות בשטח לא ממש מורגשות, בעיניי, אבל קיימות. ממליץ לראות בעיניים כדי להחליט האם זה שווה לך את התוספת הכספית הניכרת. זה לא QLED ובטח שלא OLED, השדרוג מזערי בעיניי, אבל אולי תחליט שמבחינתך הוא שווה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.