Jump to content

BuSa

משתמשים רשומים
  • Content Count

625
  • Last visited

• Days Won

20

About BuSa

• Birthday 22/11/1987

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

5,108 profile views
  1. ברמה הבינאישית יעני, ללא ספק חרא של בנאדם. לא הייתי רוצה חבר כמוהו. אבל אם אני שחקן מקצועני שאומרים לי לבחור מנהיג לקבוצה שלי? בוחר בו ללא תחרות. הטראש טוק כלפי שחקנים יריבים נבע מהאגו-מניאק שהוא. היה לו עובדות להאיחז בהן כדי לגבות את האגו טריפ הזה. ומצד שני יש דוגמאות כמו קובי, שראה בו אבא רוחני.
  2. כמה חיפשתי משהו כזה תודה אבל איך יודעים מה מספר העונה?
  3. דווקא נראה לי שהוא התכוון לנמני, ואז ההודעה שלו עוד יותר מביכה
  4. לא יודע איך אף אחד לא כתב על החוויה ביציע באותו יום מכבי עם אשדוד באיצטדיון רמת גן, נדמה לי ישבנו בשער 2 או 1. מנצחים 2-0 אבל זה לא עניין אף אחד. תוך כדי המשחק עדכונים מבלומפילד ומטדי על ידי אנשים רנדומליים ביציע. צעקת יש אדירה כשיצחקי השווה שם ועוד יותר כשאניימה החטיא את הפנדל. המשחק של מכבי בינתיים נגמר השחקנים כבר בבית אבל חצי יציע יושב ורואה בטלפונים ענתיקות - לא היו עדיין סמרטפונים אבל היו כל מיני שירותי טלוויזיה של החברות הסלולריות בטלפונים דור 3 - את המשחק של הפועל. השידור רוב הזמן היה תקוע מן הסתם. חיפה נגמר, מחכים לשריקה בטדי, ואז זהבי. הייתה שם תחושת אבל נוראית. יצאנו מהיציע כמו גוויות. במרחק הזמן מסכים עם המכבייה - נראה כמו בדיחה עצובה כל מה שקרה שם. אבל זה מה שהיה לנו בזמנו, להרוס להפועל ולעודד את חיפה. עצוב.
  5. נשבע חיכיתי לשני פרקים האלה כל שבוע בטירוף. מבאס שנגמר.
  6. גם אני בהתלבטות. מה חשבת על ה2 הראשונות? עונה 1 בעיניי הייתה נפלאה עונה 2 הייתה גיבוב של חרא. שונא שסדרות מקדישות את כל כולן ליצירת תסביכים אצל הצופים בלי שיהיה לזה משמעות מיוחדת, או מטרה, או מינון נכון. זה כאילו שבעונה 1 הם יצרו תפנית מפתיעה יפה, התאהבו ברעיון ואז בעונה 2 ניסו לעשות רק את זה, כל הזמן. מייגע ומשמים.
  7. פרקים 7-8 הצגה. כל הדיון סביב האופי של מייקל רק גרם לי להעריך אותו יותר. ככה צריך להיראות ספורטאי בעיניי. מכביסט.
  8. די בטוח שיש לו, אולי זה תלוי דגם.
  9. תלוי בראוטר, במרחק ממנו ובאינטרנט עצמו. כעיקרון אני עם שיאומי בוויפי, בזק+בזק בינל ולא חווה שום בעיות בסטרים. עם זאת, לפעמים יש קצת בעיות מהירות של המכשיר עצמו - לעיתים רחוקות אמנם, אבל אני מתכוון לעשות השקעה ולהביא נבידיה שילד.
  10. לא יודע, אני עקבתי בשקיקה. המעבר ב2 עונות האחרונות מעומק דמויות וסיפורים אישיים על רקע סיפורי ריגול לתיאור מצבים נפיצים במציאות הבינלאומית עשה לסדרה רק טוב (נהניתי גם מהעונות הקודמות, אבל התחיל לשעמם). כל עניין ארהב-אפגניסטן-פקיסטן-טאליבן-רוסיה היה ממש טוב בעיניי. וסול ברנסון היה ונשאר דמות מעולה.
  11. סדרה מרתקת אם עד אליה חשבתי שג'ורדן הספורטאי הגדול בהיסטוריה עכשיו אני כבר לא חושב, אני בטוח. אין דברים כאלה.
  12. למה? מבריקה בעיניי בתיאור אינטרסים של יחסים בינלאומיים
  13. הומלנד בסיום נהדר (מינוס הסצינה האחרונה שהרגישה קצת צולעת וקיטשית מדי). סדרה מעולה שתחסר לי מאד. סמוך על סול עם פרק אחרון בינוני לעונה מופתית. מעניין מתי תגיע עונה הבאה. ויקינגים נגמרה וואו. מחכה ל10 פרקים האחרונים בטירוף. אוז - ראיתי פה את ההתכתבות ובמקרה גם אני התחלתי. בינתיים חביב מאד אבל לא בסטנדרט של הגדולות כמו שהרבה שמים אותה. אני באמצע עונה 2.
  14. משפטית, אני חושב שאתה טועה ויש הבדל בין המקרים. כמו שסיימפר כבר כתב, המנוי הוא עונתי. אין שום התחייבות מצד מכבי על מספר המשחקים בו. זה שונה מלהזמין כרטיס להצגה שם רכשת כרטיס על משהו מאד ספציפי שלא התקיים, במקרה הזה התקיימה עונה והכריזו על סיומה. ברור, זה מבאס שהיו אמורים להיות עוד עשרה משחקים אבל זה המצב וזו לא החלטה של מכבי אלא של המנהלת ובהתאם להנחיות משרד הבריאות והממשלה. סיימפר גם נתן דוגמא יפה - זה כמו שמישהו היה דורש פיצוי אם היינו בפלייאוף התחתון ויש שם שני משחקים פחות. אין דבר כזה. אני אתן עוד אנלוגיה והפעם מהצד השני - כשרכשנו מנויים ידענו שהליגה תסתיים במאי. במידה ויחדשו את המשחקים במהלך יוני-יולי מישהו יכול לדמיין שידרשו עוד כסף ממחזיקי המנויים? ברור שלא, כי מדובר בחלק מאותה עונה. זה הכל.
  15. זה שהוא יכול לקבל וזה יכול לעזור לו זה נכון וחשוב. השאלה אם זה צודק. מכבי היא לא בית תמחוי ואת פעולות הצדקה שלה היא עושה במסגרת קרן מכבי. לדעתי, גם אם מנתקים את כל הטענות לגבי זה שאנו כאוהדים של הקבוצה לא צריכים בכלל לחשוב בכיוון הזה (ואני מסכים עם הטענות הללו), גם ברמה המשפטית אין פה קייס. במידה ומכריזים על סיום עונה אז העונה הסתיימה. המנוי הוא עונתי. נכון, היו אמורים להיות בו X משחקים וזה חלק מהתנאים שהוסכמו בחוזה בין מכבי לקונה המנוי, אבל לא מדובר פה בהפרת חוזה ככל הנראה - מסיבות של כוח עליון, הנחיות לאומיות וכו'. כלומר, גם אם מישהו יחשוב לתבוע את מכבי שיחסוך למכבי את ההודעות צד ג' ויצרף מראש את מנהלת הליגה, משרד הבריאות וראש הממשלה לתביעה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.