Jump to content

BuSa

משתמשים רשומים
  • Content Count

696
  • Last visited

• Days Won

20

5 Followers

About BuSa

• Birthday 22/11/1987

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

5,389 profile views
  1. ליווי זה זהבי כן?
  2. גם לי לא זורם אלכימאי המתכת למרות שיש שמוכנים להשבע שהיא יותר טובה ממתקפת הטיטאנים. ניסית את נארוטו?
  3. שלושת אלה עשו סרטים שהיו המשך מאולץ של הסדרה, ניסיון רע להוציא עוד קצת מיץ ממוצר שנסחט לחלוטין. במקרה של הסופרנוס מדובר בפריקוול שיוצא יותר מ15 שנה מאז שהסדרה נגמרה. מוצר שיוצר הסדרה המקורית ראה לנכון להוציא כדי להשלים את הסיפור המקורי, כדי לתת רקע היסטורי על איך נוצרה המאפיה של ג'רזי, דברים ששמענו עליהם בשברירי סיפורים במהלך הסדרה. והבן של גנדולפיני משחק את טוני הצעיר, רק על זה מגיע להם אוסקר.
  4. נשבע שכן. לא ראיתי אנימה מאז דרגון בול זי. עפתי על מתקפת הטיטאנים.
  5. עם הפנים קדימה, חשוב לא להוריד את הרגל מהגז. יש נטייה טבעית אחרי ריצה כזו, כשאתה משיג מטרה בדמות העלייה למקום הראשון, להירגע טיפה ולשחרר (ראו ערך 15-16 אחרי הניצחון מול אותה ביתר בבלומפילד). ואסור לשחרר כי תהיה פה ריצה צמודה עד הסוף. להמשיך באותה אינטנסיביות כאילו אנחנו עדיין רודפים
  6. כל עוד נכנסים רק מתחסנים אין צורך בהגבלה. החיסונים עובדים, שחררו ותנו לחזור לחיים
  7. השיאומי כנראה יספיק לך, אחלה מסך. אבל אני כן ממליץ לך לראות בעיניים. איכות תמונה זה הרבה דברים - רזולוציה (היום הכל 4K), קצב ריענון (מה שמביא למריחות האלה, תשאף ללפחות 100HZ אבל כעיקרון גם 60HZ אמור להספיק לרוב), ניגודיות צבעים (מרכיב עיקרי באיכות התמונה ונובע בעיקר מהטכנולוגיות של הלדים, זה מה שמעלה בעיקר את המחיר), וזה לא הכל.
  8. הנאנו סל שונה כי הטכנולוגיה שונה. הטכנולוגיה של הנאנו אמורה לשפר את איכות הצבעים והניגודיות. התוצאות בשטח לא ממש מורגשות, בעיניי, אבל קיימות. ממליץ לראות בעיניים כדי להחליט האם זה שווה לך את התוספת הכספית הניכרת. זה לא QLED ובטח שלא OLED, השדרוג מזערי בעיניי, אבל אולי תחליט שמבחינתך הוא שווה.
  9. אני די נהניתי מעונה 5 ומחלקים בעונה 6. הייתי חי בסדר גם בלי לראות את זה, אבל כבר הייתי מושקע.
  10. חשוב להבין שזה שמסך קיולד של סמסונג מהסדרה החדשה הוא מדהים לא הופך את כל המסכים שלהם לעדיפים בהכרח. בדיוק כמו שהOLED של אלג'י זה הדבר הכי טוב בשוק היום אבל לאו דווקא שכדאי לקחת אלג'י גם בקטגוריות הנמוכות. למעשה, להיפך - בקטגוריות הנמוכות המותג רק מייקר את הסיפור ואתה מקבל מסך באיכות דומה ביותר כסף. בקטגוריית חיסכון בכסף עדיף ללכת על הסיניות כמו שיאומי או TCL.
  11. the boys של אמזון פריים בין הטובות שראיתי לאחרונה
  12. אם אתה לא משתמש בערוצי הספורט אין סיבה שתחזיק שירותי טלוויזיה בכלל. מי רואה היום טלוויזיה בלייב.
  13. אחד הקלים גם ככה לא יצאו השנה ה900 שקל הקבועים על המנוי אז מה זה לוותר על 200 שגם ככה כבר יצאו מזמן אם צריך מוסיף עוד 200 לאווירה
  14. אני אולד סקול אחי, אוהב לעדכן לבד, לשים איסטר אגס, לשים גם אירועים נוספים. כל הכבוד לך על העבודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.