Jump to content

Gal15il

משתמשים רשומים
    107
  • Last visited

1 Follower

About Gal15il

• Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

2,106 profile views
  1. 42 היא התשובה לחיים, היקום וכל השאר. השאלה היא .. מה השאלה. **אם אתה לא מאמין לי אתה יכול לנסות לחפש בGoogle.com (עובד רק באנגלית אני חושב) the answer to life, the universe and everything ולראות מה תקבל.
  2. באמת שאני לא מצליח להבין למה הפתיל של כולם כ"כ קצר. בסוף העונה, אולי תוכלו להגיד שהוא "כישלון" וגם אז זה יהיה מוקדם. הוא עדיין שחקן צעיר, שעבר למועדון גדול ומצפים ממנו להוביל אותו. נכון שהוא אנמי עכשיו ולא לוקח אחריות, לא מבקש כדורים, וכשהכדור אצלו הוא בד"כ די מאכזב. אבל הוא שחקן ענק וצעיר עם המון פוטנציאל ואני מאמין שעוד נראה ממנו הרבה ודעה אישית שלי עוד 2-3 מחזורים יפתח פה נושא הפוך "בוזגלו החתמת העשור"
  3. נראנו על הפנים. לא היה כלום כל המשחק. גול, פנדל מוחמץ ועוד מצב ורבע ל2 הקבוצות ביחד. זהו. משחק חלש. (גם אם היינו קצת יותר טובים) כל הכבוד לאיש קרקע גופר
  4. אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה לנצח אחי אזכור אותך תמיד וניפגש בסוף, אתה יודע ויש לי חברים אבל גם הם כבים אל מול אורך המשגע כשעצובים הולכים לים לכן הים מלוח וזה עצוב שלהחזיר ציוד אפשר לא געגוע לנצח אחי אזכור אותך תמיד וניפגש בסוף, אתה יודע ויש לי חברים אבל גם הם כבים אל מול אורך המשגע וכמו הגלים אנחנו מתנפצים אל המזח אל החיים. אני לא שם, מרגיש כ"כ מוזר. והדמעות יורדות, שלום חבר.
  5. אה .. לא.. פשוט .. פשוט יש לי אותה על המחשב ואני רואה אותה .. 3-4 פעמים בשבוע ... זה לא ממש הוגן שאתה היית ... אני לא רוצה לדבר איתך יותר ..:\
  6. מה? איך לפעמים שיר אופטימי? נסה לקחת ימינה (או שמאלה) בסוף אתה תראה.
  7. נתעלם לטיפה מהרגשות והחששות, כי היום .. היום. ועכשיו אחרי כבר שהכל נגמר ועל דלת המדינה דופק לא האסון הבא שורשי אלימות מושקים מתוך משפך דמים מתי כבר נודה אנחנו אשמים כי האשמה עלינו והאשמה עלינו ערכים של אלימות זולה במרקעים כשחזירי הריטינג משמינים זה לא עושה אותנו חכמים רצחו שלום בכיכר ראיתי מול עיני איך הוא נגמר והתברר שאיש דתי בלי אלוהים ראה יותר מדי שלטים ועוד חייך במעצר מתי אתם תבינו כבר שהאשמה עלינו שהאשמה עלינו אפילו הנשיא דיבר שטויות וביקש סליחה זה לא רק שהמלך הוא עירום הוא גם נראה זוועה תסתכלו במראה שהאשמה עלינו שהאשמה עלינו
  8. בוא אלי בלי אבל בלי אולי בוא תלחש לי באזני תירגע מחר כבר לא יבוא כתוב לי על מצבה כתוב עם צבע שלא ידהה עוד אסיר חיים בורח מתוך כלא הבינוניות וכשהשחר יעלה אל תופתע כשתגלה שמחר כבר לא יהיה שמחר כבר לא יהיה במיטת העולם אין תמיד מקום לכולם כמה ישנים בחוץ גם להם מחר כבר לא יבוא וכשהשחר יעלה בוא אלי בלי אבל בלי אולי בוא תלחש לי באזני תירגע מחר כבר לא יבוא
  9. אם מכבי משחקים 4-3-3 כנראה ששרון ששון יהיה קיצוני ימני ובכל מקרה, אם נימני אומר שהוא לא רוצה לאמן .. יחפשו להביא מאמן במקומו ..
  10. לעזאזל הופעות אני שר לעצמי מנסה להרגיע אותי כשאני רואה אותך אני כבר יודע שהגמגום שלי לא בא מהטבע ואין מה לעשות הכל מתפורר עשרה חודשים דכאון ועוד לא מתעורר מסתכל על עצמי איך השתניתי לי השמחה נחבאת עמוק בעיני עומד על אמצע הגג ביום של חורף ולא יודע אם כדאי או לא כדאי ואין מה לעשות הכל מתפורר עשרה חודשים דכאון ועוד לא מתעורר
  11. לילה טוב לך תשמור על עצמך לילה טוב את הדמעות שלך כסה בשמיכתך לילה טוב תברח לחלום תברח לחלום שם ההורים חוזרים והלילות שקטים אז לילה טוב מחר תמיד יהיה הרבה יותר קשה אז לילה טוב תברח לחלום תברח לחלום ילד מסובך אל תפחד כל כך לילה טוב לילה טוב לך (לישון זה פשוט אוברייטד.)
  12. הם קמים הם הולכים הם מתים אוהבים נפרדים בני אדם מתבגרים מתגייסים והורגים הם טיפשיים אלימים הם בני אדם אז אל תכעסו הם בני אדם אל תכעסו הם בני אדם
  13. ראנץ' כבוד על הספיישל אביב. חולשה שלי מול העצבים שלך כשאת פוגעת בי אני מבקש סליחה אני אמות בשקט כשאת תלכי אני אשיר בשקט את שיר הסמרטוטים את צוחקת בחיוך רחב ולי שנה כבר לא האיר כוכב כשאני בא את נהיית חולה וכשאת חולה אני תמיד בא ולך זה נוח ככה את לא תעזבי את רק עושה לו קול שני לשיר הסמרטוטים את צוחקת כל החיים, ואני שר את שיר הסמרטוטים. מוקדש לכל הבנים שהייתי איתם היום, או בכלל בעולם. סמרטוטים. לאחרונה כמעט כל פניה נראית כמו דרך ללא מוצא בכל יום שעובר זה יותר מתבהר כמה שאת חסרה תני לי סיבה לחבק אותך מלילות לבנים אני בא אלייך תני לי את היד ונברח מכאן הלילות לבנים כשהם בלעדייך את עכשיו ישנה כמו פיה עצובה שגנבו לה את כל הקסמים ואני מרוחק מנותק משותק והלב מתפוצץ לרסיסים תני לי סיבה לחבק אותך מלילות לבנים אני בא אלייך תני לי את היד ונברח מכאן הלילות לבנים כשהם בלעדייך בכל יום שעובר זה יותר מתבהר כמה שאת חסרה-ההה. Here I'm standing on the sea shore She is gone, now she's gone All the angels praying for me As I fall, As I fall While I'm melting in the rain, deep in pain, she is so far Will we ever meet again as friend, after so long?[/b] To my nightmare with the devil I'll go strong, I'll go strong All my friends now try to save me What a joke, what a joke
  14. אז אני אשאר בגימלים האלו עד פברואר מה אני פראייר של מישו :|?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.