Jump to content

שחר סאב

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

2 Followers

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,187 profile views
  1. אני חייב שתסבירו לי את ההיגיון בלא להכניס ציוד... זה פוגע במכבי או בארגון? חייב שתסבירו לי את זה
  2. מה שמדהים בכל הסיפור פה שלאורך הדפים התגובות של אנשים יותר ויותר מתונות ופחות מתסיסות מה שמעיד על כך שרוב המגיבים פה באו עם התשובות מהבית ולא באמת עניין אותם על מה המחאה ולמה... אגב..אחרי שתסתיים המחאה מתישהו תנסו להיות אוהדים מסורים כמו שאתם מציגים את עצמכם עכשיו, לא בקטע של זלזול חלילה פשוט זה נראה שלפי כמות המגיבים פה על עידוד אנחנו ה-לה 12 של בוקה ג'וניורס. סתם כנקודה למחשבה
  3. הדבר היחיד שאני הולך להגיד בנושא הזה הוא שהמון אנשים פה הם חבורת כפויי טובה שחושבים שמגיע להם הכל, חושבים שהם יודעים הכל וחושבים שכל אחד חייב להם הסברים כל החיים. איפה אתם כשהארגון מבקש ממכם עזרה בדברים מסוימים? איפה אתם כשהארגון מרים כל מיני דברים למען הקהל? 99.9% פה לא מעורבים ולא רוצים להיות מעורבים במה שהולך ביציע ביום יום או בין הארגון להנהלה או בכללי אז מה פתאום כל כך אכפת לכם מה הולך מאחורי הקלעים? כי פגעו לכם בכייף האישי של לבוא למשחק ליגת אלופות "לעודד" בטירוף ולהיות חלק מאירופה? תפסיקו לזיין את המוח כל היום על ספקולציות ועל זה שמישהו חייב לכם תשובות אם כל השנה לא מעניין אף אחד פה מה הולך. ראינו כבר מספיק משחקים שהיה עידוד רגיל כמה 90% מהאנשים פה קיימים רק בתאוריה. לסיכום, יש דברים שאף אחד לא יתן לכם הסברים עליהם, אם תרצו ואם לא...תלמדו לקבל גם את זה. מה שבאמת חשוב בכל העניין הזה זה שאנשים יבינו שיש סיבות מספיק טובות למה הדברים קורים.
  4. יש עוד משפט שאומר סייג לחוכמה שתיקה. גזגז
  5. אתה לא צודק לגבי העובדות אבל מה שבטוח זה שרק בישראל הישראלים עוד יותר אשמים מכל מקום אחר בעולם. ארץ עוכרת יושביה.
  6. לפעמים אני ממש מתקשה להבין היגיון של אנשים...אולי תעזרו לי... השאלה היא...אם מישהו דופק בך כאפה...אתה נותן 2 או מחכה בסבלנות שהוא יפסיק את הפרובוקציה? סתם רוצה להבין את כל החכמולוגים פה...
  7. אין איזשהו סינון מינימלי לאנשים בפורום הזה?
  8. ברכות על היותך האיש הטיפש בפורום. יש לציין שהרווחת את התואר ביושר והגינות.
  9. אוקי...הבנתי אותך...עשית סתלבט על כולם ואתה מתקרקר עם עצמך בבית עכשיו... האמת? כל הכבוד הצליח לך, בהתחלה ממש חשבתי שאתה רציני.
  10. כל היום יש לכם טענות ומענות, הבחירת שירים לא בסדר, הארגון עושה דווקא לקהל הארגון הארגון הארגון על מי אתם עובדים בחיאת רבאק?!?! היחידים שפותחים את הפה ליותר מ 20 דקות באיצטדיון בכל משחק זה הארגון עד מתי תגנבו דעת עם כל מיני נושאים הזוים ותירוצים למה לא מעודדים?? אתם חושבים שאכפת לשחקנים מה אתם שרים? אכפת להם לקבל אנרגיות מטורפות מהיציע בלי קשר למילים רובכם פה גונבי דעת שיודעים רק להתלונן, שירים מרדימים שירים מזיזים שירים בלה בלה בלה גם אם כל המשחק נשיר אקדו דו וכל האיצטדיון יהיה בטירוף זה עושה אותו אפקט. הפתרון?? במקום כל החיים לבוא בתלונות לאחרים תסתכלו על עצמכם ותעודדו, וכשאתם אשכרה עושים את זה תנסו ממש לעשות שזה יהיה יותר מ 20 שניות רצופות.
  11. האמת? קצת מביך לראות פה בפורום את כמות האנשים שלא יודעים איפה זה הבייגלה חם...
  12. מי אתה בכלל שתקרא לעצמך אוהד? אתה זונת הצלחות שמוכן לתת לכל מזדיין בתחת עם טיפת כשרון ברגליים ללכלך את הסמל של המועדון הזה זה מחדל שהילד חרא הזה עוד פה ו"אוהדים" כמוך נותנים לזה יד כאילו שזה לגיטימי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.