Jump to content

Totti

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Totti

1. ביתר לא הביסה ולא כלום, מה שבטוח פחות טוב ממכבי תל אביב היא לא שיחקה, ואם מכבי תל אביב היתה לוקחת אליפות לאוהדי ביתר היתה אותה זכות לדבר על מכבי תל אביב כאחת שזכתה באליפות מגעילה. אהה וכשאתה אומר "לקחת מאיתנו".. אני לא ממש מבין אותך.. אם היית מבטיח את המקום השני אז הייתי מבין איכשהו. וכבודו, אוהד הצלחות.
  2. נראה לי החלומות ההזויים שלכם על אליפות ודאבל דפקו לכם את המוח.. איזה קנאות נשפכת ממכם. אפשר לחשוב שמכבי תל אביב דרסה את הליגה ומגיעה לה אליפות שנלקחה ממנה. ולא, אני ממש לא אוהד ביתר.
  3. שמישהו ינעל את האשכול הזה!
  4. די לחפש בכוח! זה לא מכור, פתח תקווה קבוצה ממש גרועה, אפילו מכבי חיפה נתנה לה שישייה.
  5. כל מי שמאמין שיש סיכוי, אני מאוד ממליץ לו ללכת לטפל בעצמו.
  6. דווקא לי זה נשמע שחסר לך קצת התחנפות מהתקשורת? כי אם לא אז אני לא חושב שצריך להיות אכפת לך מה הוא אומר, מה זה הסגירת חשבונות האלה? שהקבוצה תדבר בשמך על המגרש.
  7. אתה ילד כאפות רציני... ומה שהכי דפוק שאתה פוגע בשחקן שלא עשה לך כלום בצורה הכי קשה שיש ואתה עוד מצפה שהוא יבוא לשחק בשבילך? אידיוט.
  8. הוא קצת שחצן.. אבל לפחות הוא עושה את זה בסטייל ראיתם איך הוא הלך לקהל של צ'לסי אחרי המשחק וסימן להם על השחקנים ואז סימן להם להרים את הראש?
  9. מה שמצחיק זה שאתם חושבים שגרנט הוא האדם היחיד שמשתמש בקומבינות ומכיר אנשים.. תתעוררו... חצי מהעולם ובמיוחד בעולם הספורט עושה את זה..
  10. מה טיפשה מה? הוא שאל "מי יודע למה קיבלנו 4?"
  11. כי מכבי תל אביב שיחקה רע? וזילזלה בעכו?
  12. רגע, אם מישהו לא מכביסט, הוא לא חייב ורוצה לנצח בכל משחק??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.