Jump to content

Totti

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Totti

1. כשאני אומר שתהיה להם הגנה בדיחה, אני ללא ספק מתייחס למאמן עצמו. תודה.
  2. עזבו שטויות, בואו נעשה מפגש ונמצוץ לקובי מוסא.
  3. זה מה שמציל את היום? המממ מוזר.. אז אולי אחרי כל הפסד מישהו ידפוק בעיטה לאוהד של היריבה וככה תרגיש טוב אחרי כל משחק
  4. כמה דברים.. רימון הלם, או איך שאתה מכנה אותו "רימון הלםםםםםםםם" לא עושה הרבה חוץ מרעש חזק. אתה לא תוציא הרבה מלתבוע אותו, לא תרויח פה משהו רציני. את קובי מוסא הוא אחושרמוטה יכול לתבוע. כי ככה זה. לא משנה מה תגיד אני לא קובע גם אם אני מסכים איתך וגם אם לא. אי אפשר לראות בזה הגנה עצמית כי הבנאדם ברח משם ולא ניסה לתקוף מישהו, ככה נראה לי.
  5. לא כי לעשות אולה אחרי הפסד זה מה שיעזור.. חתיכת ילד אידיוט. מה שוה האולה אחרי ניצחון אם עושים אותו גם בהפסד?
  6. זאת הבעיה של הקהל, ולא רק של מכבי תל אביב, שרים כמו רובוטים בלי חשיבות למילים. העיקר שיהיה לזה חרוזים. טימטום....
  7. אתה צוחק???? הדבר היחיד שהוא יכול להוציא מזה זה לשלוח את הקלטת לאיל לחמן, אולי הוא יתרשם מהביצועים
  8. בכיינים..! כמו ילדים קטנים..... לא מתאים בכלל...
  9. אתה מתכוון שהוא יוריד את הביטחון לצעירים כמו שקאלה עושה?
  10. אולי זה יפתיע אותך, אבל ככה כן זוכים בגביע, זה הרעיון של הגביע ובגלל זה הוא קיים. ובגלל זה גביע זה לא אליפות.
  11. את הטענות האלה תפנה לאוהד חיפה, לא לי. אני סתם אובייקטיבי שאומר לך שיניב קטן לא יגיע למכבי תל אביב.
  12. לכל המושפעי תקשורת למינהם בואו אני יעשה לכם קצת סדר..... דבר ראשון רוסו חתיכת אפס מזדקן ואם הוא יגיע לחיפה(לא מאמין שזה יקרה) אתם צריכים לברך על כל דקה שהוא לא תופס מקום בסגל של מכבי תל אביב. דבר שני ויותר חשוב שתבינו- יניב קטן ישאר במכבי חיפה והדבר האחרון שהוא יעשה זה להגיע למכבי תל אביב, תהיו בטוחים בזה.
  13. כל עוד זה איצטדיון שמארח משחקים 5 פעמים בשנה. לא שוה את הכסף.
  14. אוי לא! עוד נושא של סגידה עצמית!
  15. כמה זמן עוד צריך לעבור כדי שתפסיקו להאמין לכתבות שיקריות באינטרנט ובעיתונים???
  16. יש לך תשובות? (שאני יוכל לדעת אם יצא לי נכון) עשיתי את סעיף א' - 60.26% סעיף ב' - 6.42 סעיף ג'- 5.38%
  17. ללא ספק עונה מוצלחת יחסית בהשוואה לעונות אחרות. ובעיקר לעונה שעברה. אבל.. ביתר שיחקו העונה 2 משחקים נגד מכבי תל אביב. אחד הם ניצחו. השני היה משחק מגעיל ונגמר בתיקו. יש הזדמנות להוכיח שמכבי תל אביב לפחות ראויה או היתה ראויה להתמודד על התואר, וזה לנצח אותם במפגש השלישי, ואין כמו להוכיח על המגרש ולא בדיבורים.
  18. בשום ספורט לא לוקחים אליפות או תואר בגלל שלשחקנים יש לב ונשמה והם אוהבים את הסמל, ברור שאם אתה לוקח אליפות אז זה יכול להוסיף הרבה יותר שמחה, גאוה וכו'. אבל סופרים את הנקודות. ולביתר יש יותר וככה היו להם מהמחזור הראשון של העונה.
  19. כמו שכבר אמרתי, עדיף שהם יקחו אליפות בצורה הכי מסריחה שיש ולא על ידי יכולת. ובקשר לחיפה- זה אתה אמרת.
  20. ואם יחזירו את הנקודות אתה מאמין שמכבי תל אביב תיקח אליפות? תן להם לקחת את האליפות המגעילה שלהם, זה עדיף על זה שהם יקחו אליפות על ידי יכולת ושליטה בליגה, לא?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.