Jump to content

Totti

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Totti

1. עזוב נו.. ואם המאמן יגיד לו לעלות לכל התקפה? אין שום קשר למאמן. שטראובר אף פעם לא היה שוער טוב.
  2. מה לעזאזל יש לי לחפש באימון פתיחה של מכבי חיפה? טון קאנן אמר לו לחפות על הבלמים איפה היה מאמן השוערים הדגול שיגיד לו ששוער לא מחפה על בלמים מחוץ לרחבה כל המשחק
  3. האם המשפט אבי יביא לנו דאבל אומר לך משהו? נו די.. אולי זה לא היית אתה, אבל היו כאלה שבאמת האמינו שהקבוצה הולכת לקחת אליפות. ואם כבר מישהו פה לוקח סמים זה הם.
  4. למשל בעונה האחרונה שלו במכבי תל אביב, הוא פשוט היה שוער ענק. היציאות שלו מחוץ לרחבה כדי לקבל גולים, פשוט רואים עבודה של מאמן שוערים. זה זלזול במפעל ולא בקבוצה. זה רצון של המאמן המעפן יש לומר של חיפה לתת חופש ארוך יותר לשחקנים שלו ולא להריץ אותם בתחילת יולי.
  5. לא ממש מבינים. אובארוב לא עשה משטראובר שום דבר מעבר למה שמאמן שוערים אחר היה עושה. ושטראובר תמיד היה בדיחה גם ככה. דבר שני רוני לוי החליט בערך בסוף עונה שעברה שבאינטרטוטו הוא לא משקיע, לפחות לא במשחק\סיבוב ראשון. חוץ מזה, מה אני מתוכח עם חצי פורום שחשב שמכבי תל אביב הולכת לזכות באליפות בסוף עונה שעברה, כן.. זה מראה על הבנה בכדורגל. סלאמת.
  6. יש כאלה שמסתכלים על טובת הקבוצה מאשר על עוד איצטדיון מלא
  7. אין כאן הרבה אנשים שמבינים כדורגל. דבר ראשון אם קאלה היה נשאר פה כולכם הייתם משתחווים לו, עכשיו שהוא עבר אתם מחפשים רק שלילי- ואובארוב? כמה כבר הוא משפיע? מה הוא עשה משטראובר למשל? פחחח דבר שני חיפה עלתה בהרכב שלישי בכוונה ולא בגלל שרוני לוי "טעה". ואם הפסד של ביתר ירושלים במשחק אימון עושה לכם טוב או מכבי חיפה שאפילו זה לא היה משחק אימון בשבילה כי רוב ההרכב לא יהיה בליגה. אז המצב שלכם קשה.
  8. קאלה הולך להיות נפילה ענקית העונה, יותר מידי אגו ולחץ, אין לו שום סיכוי.
  9. אם אפשר לשאול, איזה הימורים? ספורט? או קזינו,קלפים וכו'?
  10. -פעם אחרונה שאתה מגיב בצורה כזו, פעם הבאה תיחסם!-
  11. נראה לי כמו המצאה של התקשורת בעיניין של יניב קטן, ואם לא אז זה מאוד חבל דבר שני לפתות את בוקולי? שואף לאפס
  12. ניר שוער טוב יותר מקאלה וההוכחה לזה תוצג השנה כשקאלה יתגלה כבלוף בשער של ביתר במהלך העונה
  13. לשאלה שלי אין קשר אם לבוא או לא.. כתוב קבלת פנים לגולן... אז השאלה שלי מי מבטיח שהוא יהיה שם
  14. נמאס כבר מהצרפתי ההומו הזה, חושב שהוא ממציא את הכדורגל מחדש, ורק הורס אותו יותר ויותר.
  15. אולה אחרי ה3-0 בדרבי גם אם הוא יבוא אליכם עכשיו מתחת לחלון של הבית אתם תעשו איתו אולה אולי הוא יבוא גם אחרי משחק של ביתר לעשות אתכם אולה
  16. האמת שאני למדתי שזה לא מצליח עם זרים בכלל
  17. החלוץ הנורמלי הראשון מאז קוביקה. מגיע הוהוהו לא?
  18. פשוט אני חושב שכששום מאמן, ההגנה של הקבוצה שלו על הפנים (הפועל העונה וחיפה של ליגת אלופות) ומכאן אני אומר ששום מאמן גרוע וזו טעות להחתים אותו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.