Jump to content

Totti

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Totti

1. אני אשמח אם תסביר לי משהו במונח הזה "מכביזם"..אתה אומר שזה לשאוףל הכי גבוה ולא להסתפק במועט, שזה דבר יפה בפני עצמו אבל... קבוצה כמו הפועל תל אביב או הפועל חיפה בעונות היפות שלה.. גם שאפו או שואפות להכי גבוה ולא מסתפקות במועט.. אבל אי אפשר לכנות אותן "מכביסטיות" אז איך זה מסתדר? אפילו קבוצות כמו ארסנל, צ'לסי, יונייטד,ברצלונה, מדריד וכו... גם הן שואפות להכי גבוה כל שנה מחדש.. אז האם ה"מכביזם" נמצא גם בקבוצות אלה?
  2. דירסאו לא יעבור ממכבי חיפה למכבי תל אביב. אין סיכוי.
  3. זה היה מתוכנן מראש, זה פסיכולוגי, היה 1000 ירד ל190(עם התחייבות) ואז אתה מרגיש שזה זול.. אם היה 190 ישר בהתחלה היית אומר הרבה, העצומה המעפנה הזאת לא עשתה כלום ולא תעשה. רק אם אתה פוגע להם בכיס, או אם יש מישהו שמוכן לפגוע להם בחיים אין לי התנגדות שיעשה את זה רוב מי שחתם על העצומה אחר כך שילם, אז מה אכפת להם אם אתה מתנגד לזה אבל משלם להם כסף?
  4. אף פעם לא אמרתי איזה קבוצה אני אוהד, מאיפה הבאת את זה?
  5. צודק איך לא חשבנו על זה קודם זה היה מונע את כל הויכוח הזה
  6. פחות או יותר..אבל תעשה את זה עם רגש, תראה שאתה מתכוון לזה.
  7. אתה יודע מה הכי עצוב? זה שאתה ילדון. וניל צודק, אתם די אומללים.
  8. לנעול מחוסר עיניין לציבור
  9. משחק לפרוטוקול בלבד, להריץ את ההרכב הראשון ולהנות.
  10. ובזה גמרתי את הדיון המסריח הזה עם חבורה של ילדים סובייקטיבים.
  11. אפשר לבכות מהחוסר הבנה שלכם בכדורגל הנה אחד כותב לי אתלטיקו לוקחים את האינטרטוטו ברצינות. איך זה בדיוק מסתדר עם העובדה שהם עוד לא התחילו לשחק באינטרטוטו? אולי הם לא לוקחים אותו ברצינות? דבר שני כל המושפעים פה שגומרים מאובארוב אז כדאי שתירגעו , בתור מאמן שוערים הוא לא שוה הרבה. בטח לא בלהפוך שוער גרוע לטוב כי ככה זה נשמע מהתגובות שלכם. אתם לא מבינים כדורגל, אבל אתם מבינים בשחצנות.
  12. מה זה אצלכם? אמרתי את מי אני אוהד? ואבי יביא לנו דאבל היה אשכרה משהו שאנשים האמינו בו, ושוב,לא כולם אולי אתה לא היית חלק מזה ועכשיו אחרי שהבהרנו הכל תודה על האישור להתחפף
  13. אף אחד לא אומר שפסלתי אליפות התחילת העונה. אבל להיות בהפרש נקודות כמו שהיה עם ביתר ומספר המחזורים שנשאר, אחרי שכל העונה ביתר היו במקום ראשון ולהחליט שמכבי תל אביב תיקח אליפות זה משהו אחר. אני גם לא פוסל שמישהו חשב במחצית של הדרבי שמכבי תל אביב תיקח אליפות. מי שיצא עלוב זה אותם אוהדים. ואם אתה חושב שאני לא מבין כדורגל רק בגלל המחשבה המקובעת שלך זה עיניין אחר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.