Jump to content

Totti

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Totti

1. ל400 תגיע רק עם הקהל של חיפה ביחד. משחק אימון זה מה שזה. ואידיוט מה שמשלם כסף על משחק כזה.
  2. לפעמים צריך להבדיל בין "אנטי" לבין האמת.
  3. אם אחרי ההשפלה בדרבי הוא עשה אולה עם הקהל.. אין שום סיבה שאחרי ההשפלה מחר הוא לא יבוא גם לעשות אולה. לזכר הימים הטובים...
  4. מה קרה? אמרתי את האמת וזה מעצבן אותך? תירגע מותק. ואני בכלל לא אוהד ביתר.
  5. עם כל הכבוד, הבן אדם הזה צודק. תפסיקו לעוות את המציאות!!
  6. חבל שכולכם שמים לב לזה שנה אחת מאוחר מידי
  7. אין לכם חוש הומור? כי כמה מחזורים לפני סוף העונה שעברה כשהעלו כתבה דימיונית שמכבי תל אביב תזכה באליפות החוש הומור עבד שעות נוספות.
  8. עלית עליו.. הוא שמאלי.. אני לא מבין מה אתה בא להגיד פה? ברור שהוא ינסה ללכת עם הרגל החזקה שלו. אפשר לחשוב שמה שהוא עושה שונה מאחרים.
  9. אתה כאלה ילדים קטנים.. "הוא אמר יש בגול של סכנין". למה מה הוא אוהד מכבי תל אביב יא מעפנים? כולה היה בעד האנדרדוג והוא היה צועק "ישש" גם אם זאת היתה הפועל תל אביב, מכבי חיפה או ביתר (בתנאי ששום לא מאמן את אחת מהקבוצות האלה).
  10. תתנחם בזה שכל המועדונים בארץ מתנהלים כמו שכונה?
  11. וואי וואי אם אלי גוטמן יאמן את מכבי תל אביב זה יהיה פשוט אסון
  12. אתה רגיל לראות אותם בורחים כשאתה רץ מאחורה עם סכין ביד?
  13. הטימטום והאטימות של ההתאחדות זה דבר בלתי נתפס.. אני כבר מתגעגע לאיצ'ה. הלוואי שכל הדיינים שם יחטפו שבץ כבר.
  14. אני לא מגדיר את עצמי בתור אורח אני מת על המועדון הזה
  15. מחקתי את המיותר. וזה הסיבות שאתה אומר בתור אוהד מכבי תל אביב, תשאל אוהד הפועל, חיפה אפילו ביתר ותקבל סיבות שונות לגמרי.
  16. אז מה עכשיו אתם רבים את מי שונאים יותר? ומה עושה לכם טוב שכולם שונאים את מכבי תל אביב? זה לא דבר טוב, לא שונאים את מכבי תל אביב בגלל ה"הצלחה" שלה..
  17. אתה לא מבין את הנקודה שלי.. אני אקח לדוגמא את ליונל מסי. שחקן בית של ברצלונה. לא לובש את המגן דוד. ולא קשור בשום צורה ל"מכבי". אבל כל התכונות של "המכביזם" נכונות לגביו. ואני אחזור על המשפט מההודעה הקודמת שלי: "מכביזם" זה בעצם סמל שהמציאו עליו תכונות שמתאימות גם למי שאין לו את הסמל הזה.
  18. אז אני שמח שאתה מסכים איתי שאין דבר כזה "מכביזם" וזה בעצם סמל שהמציאו עליו תכונות שמתאימות גם למי שאין לו את הסמל הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.