Jump to content

Totti

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Totti

1. לא..לא.. זה כבר נקרא מזל.. הם היו צריכים להפסיד לפחות עוד שלושה משחקים- הפועל תל אביב (אסולין), בני סכנין(גול שיוויון מעצבן לקראת הסוף), מכבי חיפה (פסילת שער חוקי). בכל מקרה, הם עדיין הקבוצה הכי טובה בליגה, אבל לא בהרבה.
  2. אני לא יצאתי באף הצהרה אחרי אותו משחק (אגב פנדל מוחמץ ושער פסול על שום דבר) אני לא רועד מהם.. ואם אני לא רועד מהם אז איפה אתם בכלל בתמונה?.... נחמד שאתה מזכיר את 92 אני יכול להזכיר לך תאריכים קצת יותר קרובים לתקופה שבה אנו חיים..
  3. עשית תיקו 0 נגד ביתר במשחק בית ואתה מרשה לעצמך לפזר פה הצהרות שאין להן שום בסיס.. ביתר לא פיקציה וגם חיפה לא היתה.. אבל בטח מבחינתך כל קבוצה היא פיקציה עד שמכבי תל אביב תזכה באליפות..
  4. איפה אתה חי.. קוזוקין בלם רביעי... לפני חן עזריאל יש לך את רומולו, ויסה, בן שושן וטוטו תמוז... ביתר עושים טעות שהם לא משאילים את שניהם.. חיים בסרט שזה סגל של (איך אומר יצחק שום-) "צ'מפיון ליג".. תאמין לי שלשם אפשר להגיע בלי העידוד של קוזוקין מהספסל.. הוא יכול לעודד גם מהיציע ואפילו יארגנו לו כרטיס ליציע כבוד ליד ארקדי..
  5. שחקן שנכשל מקצועית בחיפה ובאשדוד. ועדיף שאני לא אדבר על שאר הדברים מסביב. שי בירוק 2.
  6. הלוואי שגם מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל תל אביב היו עומדים לדין על דבר כזה... רק ככה אפשר להפיל את הדיקטטור הבן זונה הזה.. (אני לא אוהד ביתר)
  7. אל תאמינו לאבא שלו, הוא כבר אמר בתחילת העונה שמאור גמר עם חיפה.. וראינו מה קרה בינואר..
  8. איציק זוהר מדבר גם כשאין לו מה להגיד ומדבר חלק מהזמן שטויות.. אבל לפעמים יש לו בדיחות יאמר לזכותו.. ואין לכם מושג.. שגיא כהן הפרשן הכי טוב בארץ. אולי הוא מתוחכם מידי בשבילכם..אבל יש כאלה שקצת נהנים יותר מ- "ווואוווו, יאוווו, הללויה" וכדומה...
  9. יש סדנה של רוני לוי.. אתה מוזמן.. אולי תהיה צריך את זה הרבה בזמן הקרוב....
  10. תירגעו מתוקים, השחצנות נוזלת ממכם.. עוד מעט תגידו שביתר גם מקנאים?
  11. אחרי שעברתי פה על התגובות, אני חייב להגיד שהבדיחה על זה שלמכבי פתח תקווה אין אוהדים כבר מזמן מיצתה את עצמה.
  12. אתה חי בסרט!!! עזוב 5000, בוא תמצא 50 שמוכנים לתת אלפיה מהכיס הפרטי שלהם בשביל רוני מאנה..
  13. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  14. לא יכלתם לצטט אותי אחרי שתיקנתי את המילה "נורא" ל-"נורה" ?!
  15. כל פעם שאני רואה את המילה "הוצעו" זה כבר מדליק לי נורה אדומה. זה לא נשמע טוב בכלל. אגב, יש לי גם כמה הצעות ללוין אפשר את המספר טלפון?
  16. זה אותו בחור שאתם הערצתם לפני שנה והייתם מעריצים גם השנה אם היה נשאר.. האופי לא השתנה, אותו טימטום, אותה שחצנות.. שמתם לב לזה רק עכשיו שהוא עבר לביתר. בכל מקרה שוער אפס מאופס, ואני אומר את זה שנתיים (ולא במקרה שלכם, רק שנה)
  17. מה שרע שגוטמן לא משחק ולא נראה לי שהשחקנים של הפועל יתחשבו בעובדה שגוטמן אוהב להבקיע פחות מ2 שערים
  18. התבגר כן, אבל נשאר שחצן מסריח כמו אבא שלו, אני מאחל לו רק רע בבולטון ובאמת יהיה לו רע כי הוא הולך להירקב שם על הספסל בדיוק כמו עידן טל (ועידן טל יצא ממכבי חיפה שחקן הרבה אבל הרבה יותר טוב ממה שתמיר כהן עכשיו). שיהיה בהצלחה
  19. גיא לוזון! ישאיר את הקבוצה בליגה בקלות. וזה לא בציניות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.