Jump to content

g0lan

משתמשים רשומים
    287
  • Last visited

3 Followers

About g0lan

• Birthday 05/01/1989

Recent Profile Visitors

3,841 profile views
  1. רובי, מייב, איימי, ויו, אייזק, ג'קסון, המורים, ההורים של כולם. לא הייתי אומר שחוץ מאוטיס אין סטרייטים. יש גם דמויות יותר קטנות שמקבלות זמן מסך אבל לא זוכר את השמות שלהם. ובכל מקרה, זאת סדרה שבמהות שלה אמורה לתת במה לסיפורי קצה של מתבגרים שמגלים את המיניות שלהם אז מן הסתם שיהיה לקהילה הרבה ייצוג. לא ממש מבין למה זה 'הורג' אותך'. הייתה אחלה של עונה בעיניי, ועל דבר אחד אני כן אסכים איתך - רובי זה שלמות.
  2. אז הייתי לפני שבועיים בהופעה של ג'יי קול ו-21 סאבאג' במיאמי (ההופעה הראשונה בסיבוב הופעות של The Off Season). חוץ מזה שהיה מדהים וג'רמיין הוא אהבה בלב - תפס לי את האוזן המופע חימום של Morray שבכלל לא הכרתי ומסתבר שדווקא יש לו כמה שירים מפורסמים - מקשיב לו מלא מאז, מוכשר בטירוף.
  3. אובר דרמטי?? הבן אדם כנראה בפאניקה ובצדק, עפו לו ב-24 השעות האחרונות מאות טילים מעל הראש. לא מבין איך אתם לא רואים את האבסורד בתגובות שלכם, אם הייתי אדם ממוצע במדינה זרה ויום בהיר אחד הייתי מקבל כזה מטח של טילים מעל הראש אז מאוד סביר להניח שהייתי מחפש לחתוך משם כמה שיותר מהר ולחזור הביתה. לעזאזל, אני בן 32 ועברתי כמה אירועים דומים ועדיין אתמול היה מאוד חריג ומפחיד ברמה שעד עכשיו אני מתקשה לשחרר את הראש ממה שקרה כדי לתפקד כמו שצריך. זה שיש עוד זרים בארץ לא אומר שהם לא חושבים אותו דבר כמו פשיץ', מניח שלא אל כולם התקשורת פנתה כדי לקבל תגובה.
  4. הוא פשוט לא משחק באופן אחראי על המגרש אז מניח שבגלל זה ואן ליוון כבר לא סופר אותו. עלה לנו בלא מעט שערים עם איבודים מיותרים, וגם לא עושה מספיק הגנה. כישרון ברגליים יש לו אבל זה לא מספיק כדי להיות שחקן הרכב אצלנו.
  5. מישהו צריך להזכיר לחלק מהיוזרים כאן שרק אתמול עלינו למקום ראשון בפער מינימלי. לציטוטים ברגעים של אושר יש נטייה להתיישן לא טוב, וכבר היינו בסרט הזה ממש לא מזמן וחירבנו את זה עם 4 תוצאות תיקו רצוף לאחר מכן. אפשר ואפילו מבורך ליהנות מהנהי החיפאי אבל גם לזכור שהעונה הזאת יכולה בקלות להתהפך עלינו בחזרה. את החגיגות, האופוריה והזלזול עדיף לשמור לחודש מאי.
  6. קודם כל - כל הכבוד שהלכת בסופו של דבר. סופר חשוב. לגבי תופעות הלוואי - זה מאוד אינדיבידואלי, אני גם הייתי קצת סמרטוט לאיזה 24 שעות אבל לא משהו מוגזם (בעיקר עייפות). זה עובר יחסית מהר וגם אחלה תירוץ לקחת יום מחלה ולהתפנק קצת מול הטלוויזיה
  7. עושה רושם שזה לא רק העניין מול טרוי דיני, אלא (ואולי בעיקר) היכולת שהייתה לא מרשימה. האוהדים שם מדברים על כדורגל רע של הקבוצה ושגם הנצחונות הושגו בלי כדורגל גדול. כל הדברים האלה נשמעים מוכרים-משהו...
  8. אין סיכוי שיחזרו למתוכנת של בועה. תחשוב שרק בשביל להשלים את הפלייאוף שחקנים היו צריכים להיות תקועים שם מעל 3 חודשים. בהתחשב בזה שמדובר בעונה שלמה + המון שחקנים יתנגדו לחזור למתכונת של הבועה (הרבה כבר הודו שזה היה מאוד קשה מנטלית), אז לא רואה איך אפשר לוגיסטית לדאוג לעשות משהו דומה לאורך זמן. אני מניח שנראה פלוס-מינוס את מה שקורה בליגות האחרות בספורט האמריקאי - פרוטוקולים מאוד ברורים לקבוצות ולשחקנים איך להתנהג ולשמור על עצמם, סגירת פעילות של קבוצות ברגע שמגלים מישהו מאובחן וכמובן דחייה של המון משחקים במקרים של התפרצות קורונה בקבוצות.
  9. די נו תורג'י, הוא ידע טוב מאוד (כמו שבאמת קרה בפועל) שאם הוא לא מצליח להפעיל את הסעיף על שחרור בחינם אז הוא תקוע לעוד שנה עם סעיף שחרור של 700 מיליון יורו (שמן הסתם אף אחד לא ישלם). ברתומאו מסרב למכור אותו במחיר הוגן והקבוצות שמעוניינות בו מעדיפות כנראה לחכות עד קיץ 2021 כדי לקבל אותו בחינם. הוא נשאר כרגע לא כי הוא באמת רוצה להישאר אלא כי הוא חייב, והסיכוי היחיד שישאר אחרי תום החוזה שלו זה רק אם איכשהו הבלגאן בברצלונה יתכנס לקבוצה טובה יותר מזו של השנים האחרונות (לא רואה את זה קורה בטווח הקצר).
  10. מדהים איך כל פעם שאנחנו מנצחים דואגים להעלות כותרות כאלה, אבל כשהשיפוט מגמתי לצד השני אז כולם סותמים את הפה.
  11. תשמע אני חייב להגיב לך כי הקיצוניות שאתה רושם דברים ב-24 השעות האחרונות עוברת את הגבול. הקרדיט למיץ' נגמר?! מתי הוא בכלל נפגם שאתה רושם שטות כזאת? הוא מנהל כאן (מרחוק אמנם, אבל עדיין) את הקבוצה מס' 1 בארץ, בעשור וקצת שהוא כאן אני בטוח שלא צריך להזכיר לך מה השגנו. לטוב ולרע, יש לו את דרך הניהול שלו וכן - זה לא תמיד מתיישר עם הרצון שלנו האוהדים אבל במבחן התוצאה זה בינתיים עובד 'לא רע בכלל', בלשון המעטה. אם כבר, אחרי השנתיים האחרונות הקרדיט לא רק שלא נגמר, אלא עלה בעוד כמה דרגות. אתה מדבר כאן על זהות המועדון, אז הרי שבמהלך האחרון יש כמעט לחלוטין מחשבה על זהות המועדון אל מול ההצלחה המקצועית. הוא שחרר כאן 2 מהשחקנים הבכירים בליגה, מה שבוודאי ישפיע עלינו מקצועית לעתיד הנראה לעין (ואולי אף יחזור לנשוך אותנו בתחת באיזשהו שלב), אבל כל זה מתגמד אם זה אומר שתדמית המועדון נשארת איתנה ונקייה לאורך זמן. אתה יכול אולי לצקצק ולהגיד 'אין שום בעיה חוקתית/מוסרית עם מה שמיכה ואצילי עשו'. אולי זה נכון, אני עד היום לא יודע מה אני חושב על כל הסיפור הזה. אבל זה ברור לכולנו שאם היו בוחרים להשאיר אותם במועדון אז הכתם היה נשאר על מכבי כארגון ועל מיץ' בפרט לעוד הרבה זמן. אולי לך זה לא ממש משנה בתור אוהד, כנראה שלמיץ' זה משמעותי מאוד והוא לא יכול להרשות לעצמו לעמוד בראש ארגון שממשיך להעסיק שניים שמעורבים בפרשה כזאת. אנשי עסקים מצליחים הם לרוב כאלה שיודעים לקבל החלטות קרות וקשות. אם להסתמך על כל מה ששמענו בתקשורת, אז ההתנהלות של מיץ' מול השחקנים מעידה על תחושת הבגידה שהוא מרגיש מהם - בגידה בערכים ובתדמית שהוא רוצה בשביל מכבי וכנראה שהם באמת נמחקו מבחינתו מהרגע שהתפוצצה הפרשה. אני הייתי מתנהל מולם אחרת, אבל אני לא מקבל ההחלטות והמוניטין שלי (ושל הארגון שאני בראשו) לא עומדים במבחן. אני רק מקווה שאתה ואוהדים אחרים שחושבים כמוך לא ירחיקו מכאן את גולדהאר. המועדון שלנו יותר חזק משחקן או שניים - טובים ככל שיהיו - ואנחנו כבר ממזמן לא במציאות שבה הקהל משפיע על קבלת ההחלטות, וטוב שכך.
  12. הייתי יכול להבין את הצורך בספין אם לצורך העניין הייתה מכירת מנויים והיו רוצים ליצור הייפ. במציאות שבה אין כרגע צפי לחזרת קהל אז זה נראה כמו ספין קצת מיותר. אני אישית מאמין שיש אמת בפרסומים, אבל ברור לי שכל עוד אין חוזה חתום אז ריאל יכולה ברגע 'לגנוב' אותו חזרה אליה.
  13. דווקא מכבי דואגים להוציא 'הודעות הבהרה' לתקשורת על כל שטות, מניח שאם זה היה חרטא לגמרי אז היינו כבר שומעים איזשהי הכחשה.
  14. כמו שרשמתי - שכחת גם את בברלי שבחוץ. החיסורים של הקליפרס הרבה יותר משמעותיים מאלה של הלייקרס, במיוחד כשמסתמן שלפחות לפי משחקי ההכנה ג'יי אר סמית' ודיון ווייטרס נכנסו לעניינים לא רע בכלל. אבל כן, יהיה מעניין זה בטוח :-)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.