Jump to content

g0lan

משתמשים רשומים
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

5 Followers

About g0lan

 • Birthday 05/01/1989

Recent Profile Visitors

3,636 profile views
 1. מדהים איך כל פעם שאנחנו מנצחים דואגים להעלות כותרות כאלה, אבל כשהשיפוט מגמתי לצד השני אז כולם סותמים את הפה.
 2. תשמע אני חייב להגיב לך כי הקיצוניות שאתה רושם דברים ב-24 השעות האחרונות עוברת את הגבול. הקרדיט למיץ' נגמר?! מתי הוא בכלל נפגם שאתה רושם שטות כזאת? הוא מנהל כאן (מרחוק אמנם, אבל עדיין) את הקבוצה מס' 1 בארץ, בעשור וקצת שהוא כאן אני בטוח שלא צריך להזכיר לך מה השגנו. לטוב ולרע, יש לו את דרך הניהול שלו וכן - זה לא תמיד מתיישר עם הרצון שלנו האוהדים אבל במבחן התוצאה זה בינתיים עובד 'לא רע בכלל', בלשון המעטה. אם כבר, אחרי השנתיים האחרונות הקרדיט לא רק שלא נגמר, אלא עלה בעוד כמה דרגות. אתה מדבר כאן על זהות המועדון, אז הרי שבמהלך האחרון יש כמעט לחלוטין מחשבה על זהות המועדון אל מול ההצלחה המקצועית. הוא שחרר כאן 2 מהשחקנים הבכירים בליגה, מה שבוודאי ישפיע עלינו מקצועית לעתיד הנראה לעין (ואולי אף יחזור לנשוך אותנו בתחת באיזשהו שלב), אבל כל זה מתגמד אם זה אומר שתדמית המועדון נשארת איתנה ונקייה לאורך זמן. אתה יכול אולי לצקצק ולהגיד 'אין שום בעיה חוקתית/מוסרית עם מה שמיכה ואצילי עשו'. אולי זה נכון, אני עד היום לא יודע מה אני חושב על כל הסיפור הזה. אבל זה ברור לכולנו שאם היו בוחרים להשאיר אותם במועדון אז הכתם היה נשאר על מכבי כארגון ועל מיץ' בפרט לעוד הרבה זמן. אולי לך זה לא ממש משנה בתור אוהד, כנראה שלמיץ' זה משמעותי מאוד והוא לא יכול להרשות לעצמו לעמוד בראש ארגון שממשיך להעסיק שניים שמעורבים בפרשה כזאת. אנשי עסקים מצליחים הם לרוב כאלה שיודעים לקבל החלטות קרות וקשות. אם להסתמך על כל מה ששמענו בתקשורת, אז ההתנהלות של מיץ' מול השחקנים מעידה על תחושת הבגידה שהוא מרגיש מהם - בגידה בערכים ובתדמית שהוא רוצה בשביל מכבי וכנראה שהם באמת נמחקו מבחינתו מהרגע שהתפוצצה הפרשה. אני הייתי מתנהל מולם אחרת, אבל אני לא מקבל ההחלטות והמוניטין שלי (ושל הארגון שאני בראשו) לא עומדים במבחן. אני רק מקווה שאתה ואוהדים אחרים שחושבים כמוך לא ירחיקו מכאן את גולדהאר. המועדון שלנו יותר חזק משחקן או שניים - טובים ככל שיהיו - ואנחנו כבר ממזמן לא במציאות שבה הקהל משפיע על קבלת ההחלטות, וטוב שכך.
 3. הייתי יכול להבין את הצורך בספין אם לצורך העניין הייתה מכירת מנויים והיו רוצים ליצור הייפ. במציאות שבה אין כרגע צפי לחזרת קהל אז זה נראה כמו ספין קצת מיותר. אני אישית מאמין שיש אמת בפרסומים, אבל ברור לי שכל עוד אין חוזה חתום אז ריאל יכולה ברגע 'לגנוב' אותו חזרה אליה.
 4. דווקא מכבי דואגים להוציא 'הודעות הבהרה' לתקשורת על כל שטות, מניח שאם זה היה חרטא לגמרי אז היינו כבר שומעים איזשהי הכחשה.
 5. כמו שרשמתי - שכחת גם את בברלי שבחוץ. החיסורים של הקליפרס הרבה יותר משמעותיים מאלה של הלייקרס, במיוחד כשמסתמן שלפחות לפי משחקי ההכנה ג'יי אר סמית' ודיון ווייטרס נכנסו לעניינים לא רע בכלל. אבל כן, יהיה מעניין זה בטוח :-)
 6. אמממ בוא נראה, אולי כי הלייקרס עד עכשיו הרשימו יותר במהלך העונה (ולראייה המאזן הכללי) + ניצחו את המפגש האחרון בין הקבוצות + הקליפרס מגיעים עם כמה חיסורים משמעותיים (לו וויליאמס, מונטרז הארל ופטריק בברלי)
 7. יש לסנדי כהן 2 משחקי ליגה טובים מתוך 11, שבשאר התשעה הוא לא עשה כמעט כלום. על סמך מה בדיוק הסקתם שהוא שחקן ליגה טוב? הוא בקושי משחק גם בסגל החסר הנוכחי וכנראה יש לזה סיבה טובה.
 8. סנדי כהן? שחקן נוראי. עוד 'הברקה' שלנו. חוץ מלהיות קפיץ אנושי הוא לא טוב בכלום.
 9. קודם כל לא הזכרתי בכלל את מדר. אבל במה בדיוק גינת רלוונטי כשהוא רק לפני חודש חתם על חוזה בקבוצה חדשה בצרפת?
 10. אתם מדברים כאן על גינת כאילו הוא לא חתם לפני יומיים בקבוצה בצרפת. או בקיצור - מה הוא רלוונטי בכלל?
 11. אתם אמיתיים לגבי גור שלף? בסה"כ הוא פרשן ממש סבבה. יש לו יציאות מעצבנות כמו לכל פרשן אבל בסופו של דבר אני מתרשם שהוא משתדל להיות אובייקטיבי.
 12. אל תצפו להחתמות בקרוב, בטח לא כאלה שישדרגו אותנו משמעותית. הולכים לשנה קשוחה כלכלית כשבכלל לא ידוע כמה כסף ייכנס ממנויים ואם בכלל יהיה יורוליג ובאיזה מתכונת.
 13. סיימתי לראות Midsommar (עלה ל-VOD של סטינג גם בגרסה הרגילה וגם בגרסת הבמאי). לטובת אלה שלא שמעו על הסרט - 'מידסומר הוא סרט אימה-פולקלורי משנת 2019 שכתב וביים ארי אסטר בכיכובם של פלורנס פיו, ג'ק ריינור, ויליאם ג'קסון הרפר, וילהם בלומגרן וויל פולטר. הסרט מתאר קבוצת סטודנטים שנוסעת לשוודיה על מנת להשתתף בפסטיבל שמתרחש אחת לתשעים שנה ומוצאים עצמם לכודים על ידי כת פגאנית'. בתור חובב סרטי אימה מקריפים (כמו 'תורשתי' שהוא גם של אותו במאי) דווקא דיי אהבתי את הסרט אבל הרגיש לי קצת מפוספס. יכול להיות שזה כי ראיתי את גרסת הבמאי שארוכה בחצי שעה מהגרסה הרגילה אז קיבלתי את התחושה שזה נמרח יותר מדי. שווה צפייה לחובבי הז'אנר.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.