Jump to content

g0lan

משתמשים רשומים
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

3 Followers

About g0lan

 • Birthday 05/01/1989

Recent Profile Visitors

3,756 profile views
 1. מישהו צריך להזכיר לחלק מהיוזרים כאן שרק אתמול עלינו למקום ראשון בפער מינימלי. לציטוטים ברגעים של אושר יש נטייה להתיישן לא טוב, וכבר היינו בסרט הזה ממש לא מזמן וחירבנו את זה עם 4 תוצאות תיקו רצוף לאחר מכן. אפשר ואפילו מבורך ליהנות מהנהי החיפאי אבל גם לזכור שהעונה הזאת יכולה בקלות להתהפך עלינו בחזרה. את החגיגות, האופוריה והזלזול עדיף לשמור לחודש מאי.
 2. קודם כל - כל הכבוד שהלכת בסופו של דבר. סופר חשוב. לגבי תופעות הלוואי - זה מאוד אינדיבידואלי, אני גם הייתי קצת סמרטוט לאיזה 24 שעות אבל לא משהו מוגזם (בעיקר עייפות). זה עובר יחסית מהר וגם אחלה תירוץ לקחת יום מחלה ולהתפנק קצת מול הטלוויזיה
 3. עושה רושם שזה לא רק העניין מול טרוי דיני, אלא (ואולי בעיקר) היכולת שהייתה לא מרשימה. האוהדים שם מדברים על כדורגל רע של הקבוצה ושגם הנצחונות הושגו בלי כדורגל גדול. כל הדברים האלה נשמעים מוכרים-משהו...
 4. אין סיכוי שיחזרו למתוכנת של בועה. תחשוב שרק בשביל להשלים את הפלייאוף שחקנים היו צריכים להיות תקועים שם מעל 3 חודשים. בהתחשב בזה שמדובר בעונה שלמה + המון שחקנים יתנגדו לחזור למתכונת של הבועה (הרבה כבר הודו שזה היה מאוד קשה מנטלית), אז לא רואה איך אפשר לוגיסטית לדאוג לעשות משהו דומה לאורך זמן. אני מניח שנראה פלוס-מינוס את מה שקורה בליגות האחרות בספורט האמריקאי - פרוטוקולים מאוד ברורים לקבוצות ולשחקנים איך להתנהג ולשמור על עצמם, סגירת פעילות של קבוצות ברגע שמגלים מישהו מאובחן וכמובן דחייה של המון משחקים במקרים של התפרצות קורונה בקבוצות.
 5. די נו תורג'י, הוא ידע טוב מאוד (כמו שבאמת קרה בפועל) שאם הוא לא מצליח להפעיל את הסעיף על שחרור בחינם אז הוא תקוע לעוד שנה עם סעיף שחרור של 700 מיליון יורו (שמן הסתם אף אחד לא ישלם). ברתומאו מסרב למכור אותו במחיר הוגן והקבוצות שמעוניינות בו מעדיפות כנראה לחכות עד קיץ 2021 כדי לקבל אותו בחינם. הוא נשאר כרגע לא כי הוא באמת רוצה להישאר אלא כי הוא חייב, והסיכוי היחיד שישאר אחרי תום החוזה שלו זה רק אם איכשהו הבלגאן בברצלונה יתכנס לקבוצה טובה יותר מזו של השנים האחרונות (לא רואה את זה קורה בטווח הקצר).
 6. מדהים איך כל פעם שאנחנו מנצחים דואגים להעלות כותרות כאלה, אבל כשהשיפוט מגמתי לצד השני אז כולם סותמים את הפה.
 7. תשמע אני חייב להגיב לך כי הקיצוניות שאתה רושם דברים ב-24 השעות האחרונות עוברת את הגבול. הקרדיט למיץ' נגמר?! מתי הוא בכלל נפגם שאתה רושם שטות כזאת? הוא מנהל כאן (מרחוק אמנם, אבל עדיין) את הקבוצה מס' 1 בארץ, בעשור וקצת שהוא כאן אני בטוח שלא צריך להזכיר לך מה השגנו. לטוב ולרע, יש לו את דרך הניהול שלו וכן - זה לא תמיד מתיישר עם הרצון שלנו האוהדים אבל במבחן התוצאה זה בינתיים עובד 'לא רע בכלל', בלשון המעטה. אם כבר, אחרי השנתיים האחרונות הקרדיט לא רק שלא נגמר, אלא עלה בעוד כמה דרגות. אתה מדבר כאן על זהות המועדון, אז הרי שבמהלך האחרון יש כמעט לחלוטין מחשבה על זהות המועדון אל מו
 8. הייתי יכול להבין את הצורך בספין אם לצורך העניין הייתה מכירת מנויים והיו רוצים ליצור הייפ. במציאות שבה אין כרגע צפי לחזרת קהל אז זה נראה כמו ספין קצת מיותר. אני אישית מאמין שיש אמת בפרסומים, אבל ברור לי שכל עוד אין חוזה חתום אז ריאל יכולה ברגע 'לגנוב' אותו חזרה אליה.
 9. דווקא מכבי דואגים להוציא 'הודעות הבהרה' לתקשורת על כל שטות, מניח שאם זה היה חרטא לגמרי אז היינו כבר שומעים איזשהי הכחשה.
 10. כמו שרשמתי - שכחת גם את בברלי שבחוץ. החיסורים של הקליפרס הרבה יותר משמעותיים מאלה של הלייקרס, במיוחד כשמסתמן שלפחות לפי משחקי ההכנה ג'יי אר סמית' ודיון ווייטרס נכנסו לעניינים לא רע בכלל. אבל כן, יהיה מעניין זה בטוח :-)
 11. אמממ בוא נראה, אולי כי הלייקרס עד עכשיו הרשימו יותר במהלך העונה (ולראייה המאזן הכללי) + ניצחו את המפגש האחרון בין הקבוצות + הקליפרס מגיעים עם כמה חיסורים משמעותיים (לו וויליאמס, מונטרז הארל ופטריק בברלי)
 12. יש לסנדי כהן 2 משחקי ליגה טובים מתוך 11, שבשאר התשעה הוא לא עשה כמעט כלום. על סמך מה בדיוק הסקתם שהוא שחקן ליגה טוב? הוא בקושי משחק גם בסגל החסר הנוכחי וכנראה יש לזה סיבה טובה.
 13. סנדי כהן? שחקן נוראי. עוד 'הברקה' שלנו. חוץ מלהיות קפיץ אנושי הוא לא טוב בכלום.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.