Jump to content

g0lan

משתמשים רשומים
  • Content Count

287
  • Last visited

• Days Won

7

5 Followers

About g0lan

• Birthday 05/01/1989

Recent Profile Visitors

3,490 profile views
  1. לפחות ממה שרשום באתרים אצלנו, מדובר על קורבנות עם גיל ממוצע של כמעט 80, כך שזה לצערי לא מפתיע, במיוחד בהתחשב בקריסת מערכת הבריאות שם שפשוט לא מאפשרת טיפול ראוי ברוב החולים הקשים. ההתפשטות שם פשוט יצאה לחלוטין מכלל שליטה וממזמן וכמו שקאוביין אמר - את התוצאות של צעדי הממשלה שם יראו רק בהמשך ולא עכשיו.
  2. אם מה שרשמת במשפט האחרון זה נכון - כלא, לא פחות.
  3. הפאניקה של אנשים היא הרבה מעבר ל'האם אני אמות מזה'. קודם כל - רובנו אמנם צעירים ובריאים וכן - כנראה שגם נבריא אם נחלה בקורונה. אבל (כמעט) לכולנו יש משפחות/אנשים קרובים אלינו שנמצאים או בגילאי סיכון (50-60 ומעלה) או כאלה צעירים יותר עם בעיות רפואיות שיכולות להסתבך. איך תרגיש אם לצורך העניין יתברר שהדבקת את סבתא שלך בקורונה והיא חס וחלילה נפטרה מזה בסופו של דבר? כי על פניו זה תרחיש לגמרי ריאלי כבר עכשיו, שלא נדבר על מצב שבו כבר איבדנו שליטה על ההידבקות. מעבר לזה - הידבקות המונית משמעותה קריסה אפשרית של מערכת הבריאות תחת העומס, אני בטוח שאף אחד מאיתנו לא מעוניין להגיע למצב כזה. בנוסף, ברמה הכלכלית- כבר עכשיו רואים צניחות וקריסות בבורסות בעולם וזה רק ימשיך ויהיה יותר גרוע בזמן הקרוב. אנשים מאבדים המון כסף, ענף התיירות בדרך לפשוט רגל, ועוד ועוד עוד...
  4. מסתמן שההפרש לא ממש רלוונטי כל עוד ננצח. כמובן שתמיד נחמד ועדיף להביס בכמה שיותר אבל אנחנו לא צפויים להיות איתם במאזן זהה + הלו"ז של בארסה וריאל עד סוף הסיבוב קל יחסית ובתסריט סביר אני לא רואה אף אחת מהן מפסידה יותר מ-2-3 משחקים מה-9 שנותרו. בהתחשב בזה שמול שתיהן אנחנו בנחיתות ראש בראש (ריאל ניצחה אותנו פעמיים ומול בארסה ניצחנו בפחות ממה שהפסדנו בספרד), אז ההפרש בינינו כבר עכשיו עומד על 3 משחקים לטובתם וזה פער לא סביר למחוק. המאבק יהיה ככל הנראה מול צסק"א על מקום רביעי ושם נצטרך או לנצח ברוסיה או להפסיד בפחות מ-10 הפרש ולקוות שנסיים עם אותו מאזן. ניצחון שלנו מול אולימפיאקוס בתוספת ניצחון של ריאל על פאו ואנחנו כמעט בוודאות בסדרה מול צסק"א בהצלבה, כמובן בהנחה ולא נחרבן את זה לגמרי עד סוף העונה עם 5-6 הפסדים.
  5. ממה שהבנתי, בלה ליגה אם נפצע לך לשחקן ליותר מ5 חודשים בסמוך לסיום חלון ההעברות אז מותר לך להחתים שחקן נוסף אבל רק אם ההעברה היא מתוך הליגה. חוק הזוי ומסריח ביותר, בוודאי כשמדובר במקרה כזה שלקבוצה שאיבדה את השחקן אין say בעניין בכלל.
  6. בוא נסכם שלא תחליט עבור אחרים מה אפשר ומה אסור על סמך דעה אישית בלבד. אני מרגיש עם זה בסדר גמור ודווקא לא נראה לי מוזר. רוצה לחשוב שאני מטומטם? בכיף. לגבי סלאח - מעבר לזה שאני לא חושב שהוא שחקן כזה גדול ושיש בליברפול לפחות 4 שחקנים יותר חשובים ממנו בהרכב (ועוד כמה שחקנים בעולם שיכולים לעשות את העבודה שלו לא פחות טוב), אם הייתי מתרגש מכל פוץ ששונא את ישראל הייתי משתגע. שיחנק הוא והדעות שלו, אני מתעניין בכדורגל ופחות מעניין אותי מה שחקנים שברובם לא חכמים כאלה גדולים מבלבלים את המוח מחוץ למגרש.
  7. קינג קני שיחק ואימן 99% מהקריירה שלו עוד כשלא הייתי בתכנון לצערי. רגע, זאת בעצם האסמכתא אם מותר לי להתייחס לקבוצה שאני אוהד בגוף ראשון? אבל שוב, אם זה מעורר רחמים בעינייך - אז תרחם, מבטיח לך שאני בסדר עם זה. יש גם לחילופין הרבה אנשים שאומרים לי שמעורר רחמים זה בכלל לעקוב אחרי מכבי והאין-כדורגל הישראלי בכזאת אדיקות, אז שיגידו.
  8. לשלוח לך לאישור לפני שאני מגיב פעם הבאה..? מגוחך לך אז תגחך, לא ממש מרגש אותי שזה מה שאתה חושב.
  9. בלהבלהבלה אוהדי יונייטד מוזמנים לזרזר כמה שאתם רוצים, אנחנו בדרך לאליפות הכי דומיננטית בהיסטוריה וכבונוס היריבה שלנו בצמרת במגמת התרסקות ואפילו את הצחוקים על ג'רארד מ-2014 יש מצב שימחקו לכם, וכל זה בזמן שאתם בעיקר כלום ושום דבר בכל החזיתות. והכי גרוע מבחינתכם? ממש לא מדובר בהבלחה אלא בקבוצה הטובה בעולם שלא הולכת להיעלם בקרוב.
  10. אתה מדבר פה כאילו מכבי לא תחת בעיית פייר-פליי פיננסי. אין שום סיבה להתאבד על שחקנים מהליגה כרגע, גם כי זה חסר אחריות וגם כי אין מישהו שממש שווה את זה. אנחנו בעמדה טובה מקצועית וצריכים לעבור את תקופת הסנקציות הזאת בשלום וזה הרבה יותר חשוב מאיזה גאנם/שהר/כל שחקן אחר מהליגה. אם יש הזדמנות להביא אחד מהם תמורת ויתור על נכסים שלא ממש חשובים לנו מקצועית אז בכיף, אבל לא יותר מזה.
  11. ספציפית איתם זה יוצא דופן כי איביץ' מקנא ביופי של ניק ומת שיהיה לו שם סקסי כמו יאניוטיס. וברצינות, אולי כי הם לא טובים מקצועית ויש על העמדה שלהם שחקנים בכושר הרבה יותר טוב שמוכיחים את עצמם..?
  12. 16 ניצחונות 6 תיקו 0 הפסדים מסתדרים יפה מאוד גם בלעדיו, בלשון המעטה. אם איביץ' לא ראה לנכון להריץ אותו במשך תקופה כ"כ ארוכה, אז כנראה שעטר עושה משהו (או כמה דברים) לא נכון. איביץ' לא העלים אותו כי יש לו שיער יותר יפה, אפשר להבין יפה מאוד בין השורות למה עטר נמחק.
  13. לא תעלומה ולא נעליים. אצל איביץ' אין חוכמות, שחקן שעושה פרצופים, לא מתנהג כמו מקצוען ו/או לא מקשיב להוראות טקטיות - לא משחק. כנראה שאחרי שנה וחצי גם לאיביץ' נמאס להתמודד עם זה והתעקש שיפרדו ממנו. תודה על תקופות יפות ועל אינספור רגעים מרגשים, אבל זה היה מהלך נדרש.
  14. אוקי ו...? לא היה אחד שראיינו והכיר את הרננדז מקרוב בשנים האחרונות לחייו. כמו שיבואו ויראיינו מישהי ששכבתי איתה כשהייתי בתיכון ועוד איזה מישהו שהיה חבר שלי בחטיבת ביניים ומאז נותק הקשר. אף אחד מהם לא באמת מכיר אותי היום ואיזה בן אדם הפכתי להיות, הם יכולים במקסימום לשער שאני X או Y על סמך אירועי עבר מאוד ספציפיים. הראיונות עם האנשים שציינת היו נחמדים בשביל לקבל איזשהי פרספקטיבה מאוד שטחית על העבר שלו, אבל אין לזה יותר מדי רלוונטיות ומידע קונקרטי על איזה אדם הוא היה בשנים האחרונות. לא אומר שהדוקו לא מעניין/משעמם וזה עדיין בהחלט שווה צפייה - בעיקר למי שלא מכיר את הסיפור - אבל ציפיתי לקצת יותר גם בהיבט האישי של הרננדז וגם בהיבט הרפואי/פסיכולוגי (CTE, קרימינולוגיה וכו'...).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.