Jump to content

g0lan

משתמשים רשומים
  • Content Count

287
  • Last visited

• Days Won

7

5 Followers

About g0lan

• Birthday 05/01/1989

Recent Profile Visitors

3,340 profile views
  1. דווקא היה (באופן יחסי כמובן) אחד החלשים אצלנו היום.
  2. בעיקרון 2 מהנצחונות הנ"ל קרו בליגה המקומית שהם גם ככה שולטים בה ביד רמה (0-16 מתחילת העונה וכמעט +400 הפרש סלים). לא הייתי מייחס לנצחונות האלה יותר מדי חשיבות כשהם כמעט כל משחק מביסים שם ב20 נקודות ומעלה. ככה או ככה, ביורוליג אין משחקים קלים ולשחק בקובנה מול קבוצה של שאראס זה תמיד מכשול. הדירוג שלהם ביורוליג מטעה בטירוף כי כמעט כל ההפסדים שלהם היו במשחקים מאוד צמודים. בסגל הנוכחי אנחנו בכל מקרה לא פייבוריטים ברורים באף משחק, בוודאי כל עוד ג'קסון וריינולדס לא נכנסים לעניינים.
  3. זה כבר ידוע ממזמן בכל מקרה, יש מצב שזה בעיקר לקהל נשי, לא חשבתי על זה יותר מדי. זה יעני בגלל השחקן הראשי שאמור להיות חתיכוש? נו טוב, ראיתי כבר שחקנים יותר יפים... ככה או ככה, בגדול כל הקאסט שם נראה טוב ממש כולל הבחורות. זאת לא סדרת מופת מן הסתם ויש לה את השטויות המוגזמות שלו, אבל בטוטאל היא ממש אחלה בעיניי. מוזמן לנסות, מקסימום תפרוש אחרי פרק-שניים. תורג'י כבר סיכמנו שאתה הייטר כדרך חיים אבל זה בסדר, עדיין אוהב אותך.
  4. YOU יצאה עונה שנייה, עוד יותר טובה מהראשונה.
  5. אתה כאילו לא מכיר את הקונספט של דיון? הרי לשמו התכנסנו כאן. אני אומר את דעתי, אתה את דעתך, יכולים להסכים ויכולים שלא, הכל טוב. אסכם את זה כך - שמח בשבילך (ובשביל הרבה אחרים כאן) שאתם מצליחים להיות מבסוטים מבלומפילד, אני אישית מאוכזב מאוד מהתוצר הסופי והעובדה שהאיצטדיון בכותרות כל יומיים מאז הפתיחה (ולא מסיבות חיוביות) רק מעצימה אצלי את התחושה המבאסת. לא נורא, יעבור לי.
  6. הייתי בגמר הגביע ובמשחקים המדוברים בצ'מפיונס. בגמר הגביע היה אש, ואחד המשחקים שיותר נהנתי מהם גם מבחינת אווירה וגם כמובן מבחינת תוצאה. בצ'מפיונס זה לא מפתיע שהיה חלש יחסית, בעיקר כי אירועים כאלה תמיד מושכים קהל קונצרטים שמוכן לשלם מלא בשביל לראות בכלל את היריבות שמול מכבי + למיטב זכרוני היה לפחות במשחק אחד מחאת עידוד של הפנאטיקס. אתה פשוט מגזים מחוסר אובייקטיביות ורצון להאדיר את הבית שלך במקום בית של יריבה שנואה. שוב, כבודו של בלומפילד מבחינת עידוד במקומו מונח, אני לא אומר שבלומפילד לא חזק יותר מהבחינה הזאת. אבל... וואלה, בשקלול של כל המשתנים - בתור אוהד ממוצע שרוצה להגיע כל שבוע/שבועיים למתקן ולהנות ממנו בקיץ, בחורף, בחמסין או בגשם זלעפות, בימים של פקקים, ובהתחשב בזה שהעירייה מאז סיום השיפוץ פשוט משתינה על הקהל בקשת ולא באמת מעניין אותה לטפל במחדלים - אז פשוט אי אפשר להישאר אדיש לכל הליקויים האלה של בלומפילד. זה רחוק לחלוטין מלהיות שיפוץ ברמה של איצטדיון כדורגל בשנת 2020. דיי בקלות? אתה מקשיב לעצמך? אתה באמת רואה את העירייה בונה גג בעשור הקרוב? אפילו להחליף כסאות אני לא רואה אותם עושים, אז גג? דווקא בתור מישהו שמדבר בד"כ הכי דוגרי הייתי מצפה שלא תעצום ככה עיניים. שלא נדבר על זה שבכלל מביך לדבר על שיפוץ נוסף בהיקף כזה בערך 4 חודשים אחרי שהשיפוץ הקודם הסתיים. בלומפילד אחלה כי הוא היה אחלה לפני השיפוץ ולא כי השיפוץ עשה איתו חסד. המחמאה הכי טובה שאפשר לתת לכל הפרויקט הזה הוא שהוא לא 'הרס' את מה שבלומפילד היה לפני תחילת השיפוץ. או שאולי הבעיה היא בי שציפיתי להרבה יותר מזה...
  7. קודם כל - הוא לא בית קברות. אולי לא ברמה של בלומפילד מבחינת אווירה, אבל בית קברות הוא ממש לא. אני יודע שזאת אולי לא דעה פופולרית בקרב האוהדים שלנו אבל במצב הנוכחי - עם +20 אלף אוהדים בכל משחק בית - הייתי בכיף עושה עליו קופי פייסט ליפו מאשר מפלצת הבטון המנוכרת שבנו לנו (שעל הדרך המחדלים בה 'עזרה' לנו לקבל סנקציות מוגזמות מהמשטרה לעתיד הנראה לעין). הייתי כמעט בכל המשחקים שלנו בסמי עופר ולא הרגשתי איזשהו חיסרון משמעותי מבחינת עידוד לעומת משחק ממוצע בבלומפילד. דבר שני - בהתחשב בזה שבלומפילד הנוכחי נבנה על בסיס האיצטדיון הישן (שהיה בעצמו עם אקוסטיקה טובה) אז אין מה לתת על זה קרדיט לכל הנוגעים בדבר בשיפוץ, בטח כשהאקוסטיקה כיום לא מסתמנת כטובה יותר מזאת של טרום-שיפוץ. עשו כאן שיפוץ בסכום אסטרונומי שמסתמן ככושל כמעט בכל פרמטר, ולא עונה על אף אחד מהצרכים של איצטדיון מודרני מלבד התכולה שלו. הכל מרגיש זול וכמו עיגול פינות אחד גדול. כאילו הבטיחו לך מכשיר אייפון חדיש ובסוף נתקעת עם מכשיר סיני זול.
  8. אה סבבה, אז בוא נהיה בשקט ונשלים עם העובדה שזה ה'סטנדרט'. חוץ מזה, האם טוטו טרנר גם בסטנדרט זהה? סמי עופר? הרי מדובר ב-2 איצטדיונים חדשים שנבנו בשנים האחרונות מאפס והתוצר הסופי שם טוב בהרבה ממה שקיבלנו בבלומפילד. אתם יכולים להסתלבט על האקוסטיקה בסמי עופר כמה שתרצו ועל כמה הוא לא ביתי, לפחות שם יש איצטדיון יפה, נוח מבחינת גישה, עם גג על היציעים ורמת ביצוע גבוהה בהרבה.
  9. כל האיצטדיון הזה במתכונת הנוכחית שלו הוא לא פחות משערורייה. נזילות, הצפות, כסאות מתלקחים, חיפוי שלא הושלם ובינתיים עומד יתום ללא התייחסות, אין גג (להוציא איזה גגון ברמת גימור של בוטקה בקרית שלום), אקסוטיקה מוזרה, חושך על הקהל... מה עוד פסספתי? כל השיפוץ הזה הוא אחד הפרויקטים הכי מביכים שנתקלתי בהם, אשכרה חירבנו פוטנציאל לאיצטדיון מפחיד ויצרו איזה מפלצת מנוכרת מלאה בתקלות. עצוב ברמה כואבת שזה מה שקיבלנו אחרי כל הציפייה של השנים האחרונות, אין מנוס מלדחוף לאיצטדיון משלנו. איזה באסה יא-אללה...
  10. אני חושב שאתה קצת מתבלבל... אתה מודע לעובדה שמדברים כאן על מהלך שלא קשור למכבי באופן ישיר, אלא רק לאוהדי הקבוצה?
  11. בטח גם התינוק יוולד עם כאבים בברך וישבית את אבא ג'קסון לעוד חודש.
  12. אין שום סולידריות בין הקבוצות, בוודאי בין הגדולות. אם אתה חושב שבית"ר יצטרפו אליך בהחרמת עונש שאתה קיבלת ולהסתכן בשביל זה בהורדת נקודות/בלגאן משל עצמם, אז אתה טועה בגדול. וזה רק בית"ר, יש לך עוד שלוש קבוצות אחרות ששונאות אותך שנאת מוות ובחיים לא יאבקו לצידך בכלום (הפועל, חיפה וב"ש).
  13. g0lan

NFL 2019

פעם בעשור, ברכות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.