Jump to content

g0lan

משתמשים רשומים
  • Content Count

287
  • Last visited

• Days Won

7

5 Followers

About g0lan

• Birthday 05/01/1989

Recent Profile Visitors

3,187 profile views
  1. קודם כל - מבורך, מקווה שבאמת יפעל בצורה נוחה ויעילה ולא יהיו בלגאנים גם עם זה. מעבר לזה, סתם תהיה - תחת עמוד 'נקודות איסוף' יש להם שם את שדה דב והדר יוסף, אבל כשנכנסתי לאופציות על נקודות איסוף במשחק של בני יהודה אז הן לא מופיעות, למישהו יש מושג מה הסיבה? בתור מישהו שמגיע מאזור השרון הרבה יותר קל לי להגיע לאחת הנקודות האלה באופן קבוע, רוצה לוודא שבכלל תהיה לי אופציה לעלות משם על השאטל. עריכה: עכשיו אני רואה שרק לקבוצות החוץ יש אופציה לעלות מהנקודות האלה, על הפנים.
  2. רכשתי מנוי לפני שבוע ל-429 (8 עליון לא מסומן), רוצה עכשיו לקנות גם לאחי הקטן מנוי ושנשב ביחד אבל שמתי לב שיש רק ל-430. יש למישהו מושג אם אפשר בשקט לקנות לו לשם מנוי ולא יעשו לנו בעיות לשבת ביחד? אני מניח שלא אמורה להיות עם זה בעיה אבל רוצה לוודא לפני שאני קונה.
  3. ברצינות לא הייתה לכם אופציה לבקש משלוח הביתה? אני שילמתי על זה עוד 30 ש"ח, ומה שמצחיק שלא קיבלתי את הסמס המדובר.
  4. ג'ונאס ג'רבקו (גולדן סטייס בעונה החולפת) חתם בחימקי.
  5. ומצד שני גולסה מאחר לו בשביל להניח תפילין...
  6. דווקא לדעתי תהיה קפיצה משמעותית ברגע שייפתח לקהל הרחב. יש המון אוהדים שכועסים על הפוראבר הזה, כולל הרבה הורים עם ילדים שמחכים למכירה הכללית כדי לקנות ביחד. כמו שזה נראה כרגע, לא אופתע אם נגיע לאזור ה-20 אלף.
  7. בטוח היה כאן אבל מרוב עמודים כבר נראה לי אבוד לחפש - יש תמונה של זווית הצפייה מ-8 עליון באזורים הלא מסומנים?
  8. אבנה קבוצה בימים הקרובים ואצטרף כרגיל.
  9. קודם כל, אולי אם גברים יפסיקו להתייחס לבנות שאוהבות מין בתור 'שרמוטות' אז המציאות הזאת תיפסק. מעבר לזה, לא כל בחורה הולכת על המצח עם מספר הבחורים שהיא שכבה איתם (בנפרד או בו-זמנית), אז יש סיכוי סביר שתכיר מותק של בחורה בבר/מועדון/דרך חברים שיזרום לכם ממש ביחד ורק אח"כ יתברר לך שהיא עשתה א' ב' ג' בעבר הרחוק/לא רחוק שלה. ואז נשאלת השאלה אם תפסיק קשר עם בחורה שהולך לך טוב איתה רק כי היא עשתה דברים בעבר שלה שפחות מתאימים לך כבן אדם. אם כן - זכותך המלאה, אני אישית חושב שזאת שטות גמורה וטיפשית ואתה יכול אפילו לפספס ככה אחלה של זוגיות, אבל מה שעושה לך טוב... אז כן, הדוגמה שלי היא לגמרי רלוונטית גם אם זה פחות מסתדר לך. לגבי איך הייתי מגיב אם הבת שלי עושה את זה? עם יד על הלב, כנראה שלא הייתי מרגיש עם זה בנוח. לא בגלל שהבת שלי 'שרמוטה' בעיניי או משהו כזה, אלא בגלל ש-: (א) לא הייתי רוצה שהיא תיתפס בחברה בצורה שלילית ושלא תיפגע ממילים של אנשים אחרים, מה שמוביל אותנו שוב לפסקה הקודמת שרשמתי. (ב) הייתי מפחד שהבת שלי תיפגע פיזית ונפשית מגברים שינצלו אותה בסיטואציות כמו זאת שהייתה בקפריסין, ושחס וחלילה אפילו יפגעו בפרטיות שלה ע"י הפצה של אי-אילו תמונות/סרטונים. (ג) הייתי תוהה ומנסה לברר אם זה נעשה מתוך חסך נפשי שהגיע באשמתי בצורה כזאת או אחרת. אז כנראה שבשורה התחתונה, הייתי מדבר איתה על זה לעומק מתוך דאגה ומנסה לברר אם באמת הכל בסדר, אבל מכבד את הבחירות שלה גם אם זה פחות מוצא חן בעיניי. אגב, גם אם הבן שלי היה עושה אורגיות באופן קבוע או מחליף פרטנרים מיניים כמו גרביים אז לא הייתי מתעלם מזה. כמובן שהרבה יותר מרגיע בתור הורה שהילדים שלך מתנהגים בצורה 'קונבציונלית' בחדר המיטות, זאת חובתי בתור הורה לדאוג להם שהכל בסדר איתם אבל בו זמנית לכבד את הבחירות שלהם בתור בני אדם.
  10. אני מניח שאתה מתכוון לשאלה 'האם הייתי מתחתן אם מישהי שעשתה אורגיות באהלן-אהלן'. אז וואלה, לא יודע באיזה מצב זוגי אתה בחיים אבל כשאתה יוצא עם בחורה תקופה ארוכה ואתם רציניים אחד כלפי השני אז יש הרבה דברים מהעבר שלה שאתה יכול לא להסכים איתם/לא לאהוב ואפילו לשנוא ועדיין להמשיך בזוגיות כי זה פשוט... לא ממש רלוונטי במציאות היומיומית. אם אותה בחורה הייתה מעוניינת להמשיך באורח החיים במסגרת הזוגיות לדוגמה אז זה רלוונטי וכנראה שהיחסים בינינו לא היו ממשיכים יותר מדי זמן, אבל זה נטו בגלל שזה לא הסצינה שלי ולא בגלל מה שעשתה בעבר. בשורה התחתונה, אני לא יודע מה הביא את התיירת הבריטית למצב של לשכב עם כ"כ הרבה גברים בו-זמנית. יכול להיות שזה בגלל טראומות כלשהן ברמה הנפשית שהובילה אותה לזה (ואם כן אז מקווה שתטפל בעצמה) ויכול להיות שהיא פשוט נהנית מזה בדיוק באותה צורה שבה גבר חושק לשכב עם כמה נשים במקביל. לא מתפקידי לקבוע לכאן או לכאן אבל באמת הגיע הזמן שנשים שנהנות מסקס בצורה פחות קונבנציונלית לא יהפכו אוטומטית ל'שרמוטות חסרות כבוד עצמי' או דברים בסגנון. בשנת 2019 אני חושב שאישה יכולה לבחור לעשות מה שהיא רוצה עם המיניות שלה מבלי להישפט ע"י חבורת גברים, במיוחד כשבהינתן סיטואציה הפוכה אותם גברים כנראה היו זורמים בכיף על להיות עם 4-5 בנות באותו חדר.
  11. מרוצה מהנוכחות בצבע המסתמנת עם בלאק, האנטר ואייסי. צריך רכז, את כספי ולקוות לטוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.