Jump to content

טל :)

משתמשים רשומים
    179
  • Last visited

Posts פורסם על ידי טל :)

1. ביום שישי הקרוב, 21.9.12 תארח קבוצת מכבי ת"א בכדוריד את מכבי קרית מוצקין

המשחק יערך בשעה 16:00 בהדר יוסף

לא חושבת שיש יותר מדיי מה לפרט, כבר חלקכם הספיק לראות אותם השבוע,

והליגה חשובה פי אלף יותר, אז בואו בהמוניכם.

:king:

2. הודעה מרנן לנדסמן -

.

. שלום לכולם,

אני מקווה שכולם בסדר ושהפגרה הארוכה בענפיי הספורט השונים איפשרה לכם לנוח ולחדש מבערים לקראת עוד שנה של עידוד נפלא בכל המסגרות.

אני מתנצל מראש שרק עכשיו אני כותב לכם ושנתתי ליותר מידי שמועות ודיבורים מאחורי הקלעים להיות האינפורמציה שלכם לגביי המצב הנוכחי שלי בקבוצה. חשוב לי שתשמעו את כל הפרטים ישירות ממני וזאת הסיבה שאני כותב לכם היום.

אז נכון, ביום ראשון לפני שבוע נכנסתי להסגר. אשתף אתכם קצת במה שעבר עליי באותן 24 שעות. קודם כל זאת הייתה אחת ההחלטות הכי קשות שקיבלתי בחיי אם לא הקשה מכולן, רק המחשבה להיכנס להסגר ולא לשחק בקבוצה גרמה לי למועקה קשה וחוסר שינה בלילה שלפני. זה פשוט היה צעד שלא חשבתי שאצטרך לעשות בקריירה שלי במועדון בו גדלתי..

השנה סיימתי חוזה בין 3 שנים במכבי ת"א ואני שמח להגיד שסימנתי 10 שנים בקבוצת הבוגרים של מכבי ת"א. לפני מספר שבועות התיישבנו אני והנהלת מכבי למשא ומתן לקראת העונה הקרובה. לצערי, המשא ומתן לא צלח ולא הצלחנו להגיע לסכום שיהיה מקובל על שני הצדדים. כמו שרובכם יודעים אני שחקן בית של מכבי ת"א ולכן לפי החוק כרטיס השחקן שלי שייך להם, דבר שאינו מאפשר לי פשוט לקום וללכת לחפש מועדון אחר לשחק בו (ושלא תבינו לא נכון, אין לי שום רצון או כוונה לשחק במועדון אחר מלבד מכבי ת"א!!).

בכל השיחות שלי עם ראשי מכבי אני ניסיתי להבהיר שאני רוצה לשחק רק במכבי ושאותי לא מעניין אם הכרטיס שחקן שייך לי או להם אבל גם לי יש קווים אדומים בכל הנוגע לשכר. אני לא חושב שכאן זאת הבמה לדבר על ענייני שכר וסכומים שכן משלמים או לא משלמים (אני כן מבקש שלא תתייחסו לשמועות שאתם שומעים מגורמים כאלה או אחרים) אבל אני כן רוצה לעשות סדר.

נכנסתי להסגר מכיוון שהגענו ליום האחרון למועד ההסגרים ולכן לא הייתה לי ברירה. למרות זאת, כבר ביום שלפני ובאותו יום של ההסגר אני הבהרתי לראשי מכבי שמבחינתי ההסגר הוא לא רלוונטי ולא מעניין ושאני אשמח להמשיך ולנסות למצוא פתרון שישאיר אותי במכבי לשנים הבאות.

בתור שחקן מוביל בקבוצה, בתור השחקן הכי וותיק בקבוצה ובתור הקפטן של הקבוצה ציפיתי לקצת יותר מאמצים מצד המועדון כדי להשאיר אותי במערכת..

חשוב לי שיהיה ברור לכולם, אין לי שום כעס כלפיי מכבי והיחסים שלי עם כל הגורמים במועדון הם מעולים!! יש לי המון כבוד והערכה לראשי המועדון ואייל ואבי הם כבר מזמן סוג של משפחה עבורי.

המחשבה שלא אשחק השנה עם הקבוצה שלי, עם החברים שלי, מול הקהל ואלבש את המדים הצהובים עושה לי צמרמורת והרגשה של בחילה בגוף..

אני בכוונה לא מתייחס לשאר שחקני הבית שנמצאים במצבים דומים לשלי כי זה לא תפקידי לדבר בשמם. אני כן אצטרף למה שמעיין כתב בכל מה שקשור לקבוצה ולשחקני הבית שלה.

בכל מקרה, אני מנסה לשמור על אופטימיות וזה גם היה המסר שלי לרענן, אייל ואבי. אני מאוד מקווה שעוד כמה שבועות כבר נוכל לשכוח מכל העניין הזה. אבל בלי שום קשר, תמיד תדעו שקבוצת מכבי ת"א בכדוריד לעולם תהיה הבית שלי!!

שלכם,

רנן לנדסמן

3. מעין גם יאיר אח של יוני נכנס להסגר וממה שהבנתי ש כרגע 18 שחקנים בליגה שנמצאים בהסגר.

דיברתי עם רנן אבל זה לא הזמן או המקום להרחיב פה וזה בטח לא צריך להגיע ממני, כל מה שנשאר לקוות בינתיים שזה יסתדר בקרוב.

בסהכ - :(

4. אם היית שמה לב קצת יותר טוב בהילוכים החוזרים של אותו מהלך היית רואה 2 דברים:

אחרי שפיליפ מריאן עם הכדור ביד סוחט עבירה, הוא ממשיך בתנופה ונעצר עמוק בתוך ה-6, שחקן של הפועל שלא קשור בכלל למהלך קופץ עליו הרבה אחרי השריקה ואחרי שהמהלך כבר הסתיים.

והדבר השני הוא כמובן מה שחקן הפועל עושה לרושקה 2 שניות לפני שרושקה מכניס לו את המרפק.

א. לא דיברתי בכלל ע הדבר הראשון עם פיליפ

ב. לשחקן של הפועל קוראים יוני ובטוח שהגיע לו ;)

סתם לא, בסדר קיבל אדום וגם קיבל מרפק לראש אבל סתם כולם פה רואים מה הפועל עשו אוי אוי אוי

קיצר התייחסת לדבר הכי לא חשוב בהודעה שלי אבל בסדר חח

5. מכבי ראשון הרבה יותר מטונפים מהפועל ראשון, גם באישיות שלהם מחוץ למגרש

לא אמרתי שהפועל טובים, כן, לא חסר להם חראות כמו עידן מימון או יותם טל

לא יודעת כמה פעמים אנשים ראו פה משחקים של מכבי ראשון וכמה זחוחים וכמה הם מחזיקים מעצמם אז גם הם היו מעדיפים שהפועל תקח

וכמובן שאפחד לא ראה את המרפק לפרצוף שרושקה הביא ליוני כשיוני קיבל אדום נכון?

גועל נפש, אבל בעצם חבל שהם לא הרגו אחד את השני שם וזהו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.