Jump to content

טל :)

משתמשים רשומים
    179
  • Last visited

Everything posted by טל :)

1. ביום שישי יותר מתמיד, מכבי ת"א צריכים אתכם! ההשפעה של הקהל על השחקנים במגרש היא משמעותית וכבר ראיתם את זה במשחקים שהגעתם. תעשו מאמץ ותעזרו לקבוצה האדירה הזו.
  2. כאילו שזה לא הכי מוזר בארץ משחק בחמישי בערב
  3. ביום שישי הקרוב, 21.9.12 תארח קבוצת מכבי ת"א בכדוריד את מכבי קרית מוצקין המשחק יערך בשעה 16:00 בהדר יוסף לא חושבת שיש יותר מדיי מה לפרט, כבר חלקכם הספיק לראות אותם השבוע, והליגה חשובה פי אלף יותר, אז בואו בהמוניכם.
  4. לפחות קרית אונו ניצחו את מוצקין, היה משחק מעניין למרות שמוצקין שיחקו רק עם שלושה שחקנים משמעותיים.. ולענייניו יום שלישי נס ציונה 20:30.. עדן צרפתי
  5. אמרתי את זה למעיין וחוץ מאודי אוריאן יש גם את ורנר שאני דווקא נורא נהנתי לראות אותו מרכז בעונה הקודמת..
  6. כמה מפתיע שמוצקין במשחק הראשון !!!!!!!!! (:
  7. מעין גם יאיר אח של יוני נכנס להסגר וממה שהבנתי ש כרגע 18 שחקנים בליגה שנמצאים בהסגר. דיברתי עם רנן אבל זה לא הזמן או המקום להרחיב פה וזה בטח לא צריך להגיע ממני, כל מה שנשאר לקוות בינתיים שזה יסתדר בקרוב. בסהכ -
  8. ואיפה כל האלה שאבא של חבר שלהם אמר שעומר עובר להפועל ראשון? קיצר באסה רצינית על נובק, אבל מקווה שיהיה בסדר ופינה ימין.. אפשר את ברק עמר ממוצקין,קצת צעיר אבל הבטחה גדולה
  9. הלוואי הלוואי הלוואי שאנשים יפסיקו לדבר שטויות..
  10. א. לא דיברתי בכלל ע הדבר הראשון עם פיליפ ב. לשחקן של הפועל קוראים יוני ובטוח שהגיע לו סתם לא, בסדר קיבל אדום וגם קיבל מרפק לראש אבל סתם כולם פה רואים מה הפועל עשו אוי אוי אוי קיצר התייחסת לדבר הכי לא חשוב בהודעה שלי אבל בסדר חח
  11. מכבי ראשון הרבה יותר מטונפים מהפועל ראשון, גם באישיות שלהם מחוץ למגרש לא אמרתי שהפועל טובים, כן, לא חסר להם חראות כמו עידן מימון או יותם טל לא יודעת כמה פעמים אנשים ראו פה משחקים של מכבי ראשון וכמה זחוחים וכמה הם מחזיקים מעצמם אז גם הם היו מעדיפים שהפועל תקח וכמובן שאפחד לא ראה את המרפק לפרצוף שרושקה הביא ליוני כשיוני קיבל אדום נכון? גועל נפש, אבל בעצם חבל שהם לא הרגו אחד את השני שם וזהו.
  12. הכי אדירים שלי מי שלא מכיר מכבי ראשון זאת קבוצה אגרסיבית שאוהבת להרביץ באמת שבמשחקים נגדם ספציפית קהל ואנשים שמסוגלים להוציא אותם משלוותם זה יהיה מבורך. תגיעו!
  13. רונלד ויזלי הוא פשוט מחלה.
  14. ואני ?? רק שנעבור את המשחק היום ואז אפשר יהיה להתרכז בשקט בגמר גביע.
  15. דקה 60 אלון נכנס לשער לפנדל עוצר אותו ואנחנו בגמרררררר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.