Jump to content

טל :)

משתמשים רשומים
    179
  • Last visited

Everything posted by טל :)

1. אני לא אני לא! זה לא אשמתי ): הנה פה אני בלי ה-רק מיכאל לך לישון ! כהההה ארז ככה סיננת אותי ואת אלעד בועידה המרגשת הזאת שעשינו בשבילך היום אוי זה היה לפני מיליוני שנה בערך לא? (: אלמוגגגג
  2. התקשרתי אליהם היום והיא אמרה שרק היום בבוקר הם שלחו את כל הכרטיסים ושזה יגיע תוך יומיים שלושה. ושאם זה לא יגיע תוך יומיים שלושה אז להתקשר אליהם והם יתנו מענה לכל שאלה בלה בלה בלה
  3. האאא שמני (: את החפירות האמיתיות כבר קיבלת, מקסימום תקרא שוב, זה ממש מגניב אז שוב שוב שוב, שיהיה לך המון מזל טוב וכאלה באמת המון תודה על הכל, אין עליך שמן אוהבת וכאלה (:
  4. אבא אוהד הפועל פ"ת מאז שהוא היה ממש קטן כאילו הולך למשחקים וכאלה עכשיו הוא פחות הולך, רק רואה בטלוויזיה אחי בית"ר אין לי מושג למה, אבל היום יש מלחמת עולם בטלפונים כי הוא בבלגיה חח ופעם הוא שיחק בהפועל פ"ת ממ אחותי גם בית"ר וגם שונאת את הפועל, משו הזוי כזה אחותי השנייה ואמא לא בדיוק מחבבות את מכבי בגללי (: אהה ואמא גם הפועל פ"ת.. ממ היא ואבא נפגשו באיזה משחק שלהם והתחתנו וכאלה איף. בנדוד שלי אוהד את מי שלוקח אליפות, עד שנה שעברה זה היה חיפה והשנה זה בית"ר ודוד שלי כשהייתי קטנה ניסה לגרום לי לאהוד חיפה והיה לוקח אותי למשחקים שלהם אבל היה מסריח במיוחד אז ויתרתי (: אז כאילו אני היחידה במכבי מכל המשפחה המעצבנת הזאת.. וזה רק על הכדורגל בארץ.. באירופה זה בכלל סיפור אחר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.