Jump to content

טל :)

משתמשים רשומים
    179
  • Last visited

Everything posted by טל :)

1. קיצר אז אם רשום לי להיות ב8 וחצי אז אני יכולה לבוא ב12? אין מצב שיהיו אנשים מהיחידה שלי שיבדקו נוכחות?
  2. This content is currently unavailable The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.
  3. אגב בלקברי.. איפה אפשר לקנות סיליקון צבעוני?
  4. שלי ביום חמישי.. בכל מקרה עוד שאלה, יש רשימת נוכחות או משהו כזה? יש למפקדת שלי דרך לדעת אם הגעתי או לכמה זמן הגעתי?
  5. טוב אז ככה, יש את הכנס משתחררים הטיפשי הזה בגני התערוכה נראה לי צריך לבוא לשם על מדים או שאזרחי גם תופס?
  6. את החיים שלי אני צריכה לתת לך וזה עדיין לא יסביר לך טוב כמה אני מעריכה אותך. תודה על הכל, ואתה יודע על מה תפסיק לצבוט לי באף ואני אוהב אותך לנצח המון מזל טוב חיים עד 120 וכאלה בוטן
  7. צונגים חדשים של צנחנים תתגייסו כבר!(: ונו כבר שיגיע אוקטובר !!!
  8. הבלקברי הישן די מכוער ודי גדול יותר ולא נוח אני כבר חודשיים בערך עם ה9700 ולקח זמן אבל בסוף מתרגלים למקדלת.. זה הכי שטויות חוץ מזה יש בו הכל בדוק
  9. יש לי את הבלקברי בולד 9700 אחד המושלמים
  10. רק לבינתיים לפני שאערוך- אני אוהבת אותך. יומולדת שמח, עד 120 וכאלה
  11. הסוף של העונה ה7 פסיככייייי
  12. הרגע ראיתי את הפרק האחרון של עונה 7 ונראה להם באמת שהם מסיימים לי ככה עונה קיימת עונה 8?
  13. היה רשום לך שהתשלום לקורס פסיכומטרי כולל את הבחינה עצמה? תבדוק את זה, כי המורה שלי לפסיכומטרי אמר שהמרכז הארצי כביכול לא מכיר במוסדות האלה שמכינים אנשים לפסיכומטרי ככה שהמוסדות האלה בדר"כ לא משלמים במאורגן לאנשים על הבחינה עצמה..
  14. אחי התחתן לפני 3 שבועות.. קניתי לו חולצה מחנות בסינמה סיטי שעל הגב היה כאילו את השלט של נהג חדש בדיוק באותם צבעים רק שהיה רשום חתן חדש יצא להיט
  15. באמת חשבת שלא תהיה לך ברכה ממש מרגשת ממני?! תתבייש מתן, אולי זה קצת הזוי לי להגיד שאני מכירה אותך כבר 5 (!?! תמיד כיף לי איתך ושאלוהים יעזור לי, כמה עברנו ביחד, בין אם זה כל המשחקי כדורגל, המסיבת גיוס של אור, שיחות של מיליון שעות, בכי של מיליון שעות, למות מעצבים לפני כל דרבי ביחד. בכל מקרה, אני רק רוצה שוב להזכיר שאני אוהבת אותך מיליון, שאני לא יודעת איך החיים שלי היו נראים אם לא היית חלק מהם, שאני כלכך שמחה שיש אותך, כי אתה תמיד מאושר בשבילי לא משנה מה אני עושה, שאני כלכך אוהבת אותך יא מרמתן !!!!!!!!!!!!!!!!!! (: ועכשיו יש לך יומולדת, לא ברור איך, אבל יש לך אז שיהיה לך המון מזל טוב ויומולדת שמח, תחגוג כמו שצריך, אני לא דואגת שתהיה הכי מאושר בעולם, תמיד. שתמיד תדע שלא משנה מה, אניתמיד פה. גם ב3 בלילה והמון בריאות (: נראה לך הגיוני שאין לי תמונה לשים פה?! בוז. אוהבת אותך חיים שלי
  16. אני חייבת להבין משהו, כל פעם אומרים לי משהו אחר מ.צ יכולים לעשות משהו אם אני באוטו?
  17. 1. 2.. כי חסר להם שאינטר יקחו. וכי באיירן אימפריה 2. א. 3. א. 4. ג.
  18. אני בת (: והבסיס נמצא בנמל אשדוד כאילו? אני נוסעת על כביש 4 לכיוון אשדוד לצאת ביציאה הראשונה?
  19. לאלא, לא אוטובוסים.. באוטו, איפה זה נמצא בדיוק?
  20. עלק הם מתלבטים אם היה גול 500 קילומטר אחרי הקו הכדור פגע יש יששששש (: שישאר ככה, או שיפסידו הנבלות יותר טוב רק שלא יחזרו משם עם צלחת
  21. חיים יפים שלי, אני הכי אוהבת אותך בעולם, המון מזל טוב ויומולדת שמח אני כרגע לא במצב של לכתוב דברים מרגשים אז אני מבטיחה להביא לך משהו מרגש ולפצות על זה כשאני אראה אותך =] בינתיים תסתפק באהבתי העצומה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.