Jump to content

טל :)

משתמשים רשומים
    179
  • Last visited

Everything posted by טל :)

1. כבר עובדים על החוזה! היה אחלה משחק, כמה טעויות מפגרות.. חבל שלא ניצחנו \=
  2. טוב אז ככה, מספר משחקי הכדוריד שהייתי בהם בחיי ממש מצומצם, והבנתי גם שיש בעיית פצועים? בכל מקרה, רוב הנקודות שקרית אונו עשו היו מהאגפים, השמירה באגפים הייתה חלשה.. חוץ מזה השוער השלישי שלנו היה להיט (: והשוער השלישי של קרית אונו סתם גיי (: מתי המשחק הבא בכל אופן?
  3. אני בת ואני לא בדיוק יודעת כמה עולה כל גודל של תמונה ומסגרת.. אבל אתה יכול להתקשר/ללכת לשם ולשאול אותם.. זה עניין של כמה שניות רק לשאול אבל זה בהחלט אפשרי
  4. בכל חנות צילום אתה יכול לבקש שיפתחו לך את התמונה בגודל מסויים ופשוט תקנה שם מסגרת שמתאימה לגודל..
  5. טוב אז גם פה - המון המון מזל טוב, יומולדת שמח ועד 120 סטנדאפ אש!!!! אוהבת המון, נשיקות!
  6. אני מאמינה שיהיו שם מלא חיילים בשעה הזאת.. אז בב"ש תקפצו כמה אנשים על מונית.. 5 שקל גג הוא לוקח אותך עד הכניסה
  7. מחר אני אמורה לעשות את הטופס טיולים שלי בקרייה. בכל מקרה, אני יכולה להגיע לעשות את הטופס טיולים בצהריים? במידה ואני לא מסיימת להחתים את כולם עד שהם הולכים הביתה (5) מה קורה? ואם מישהו יודע באיזה שעות האפסנאות בקרייה פתוחה?
  8. אז מסתבר שאני מצטרפת לחגיגה !!! חפשש בכל הכוח !!!!!!!!!!!
  9. זה נראה לך הגיוני להתקשר אליי באמצע יום חמישי כשאני בבסיס ולספר לי שהתחפששת ושהקדימו לך את השחרור!?!?!? היינו אמורים להשתחרר ביחד!!~!!!!! יובלוי חכה לי, עוד חודש ודי!
  10. איזה שקר אז בשביל מה קונים פקטים בדיוטי פרי
  11. יובלי אתה בא לפריז? אני יודעת שלא אמורה להיות בעיה שיאשרו לצאת מהארץ אלא אם כן בא לכם נורא לטוס לירדן או משהו כזה
  12. אממ.. בגדול את צריכה למלא שאלון מעיק כזה, תשימי לב שאת ממלאה הכל כי אז הם סתם יטרטרו אותך. אחרי זה את נכנסת לתחקיר וסתם היא עוברת איתך על כל מה שכתבת בשאלון וכאלה היא לא תפתיע אותך במשהו מיוחד.. זה בדיוק אותו דבר. בתחקיר שלי נלחצתי מיליון, ועכשיו בתור מישהי שמתעסקת בכל השקר הזה זה באמת שטויות אין ממה להלחץ, תספרי כל מה שבא לך.. בכל מקרה, תבואי עירנית כי זה מתיש.. ואל תבהלי אם ישאלו אותך מיליון פעמים את אותה השאלה.. ואממ זהו בגדול את יודעת לאיזה תפקיד את מועמדת? ואיפה את עושה את התחקיר? אם את צריכה עוד משהו, רק תגידי
  13. האאאא יובלוי !!! תתחיל לארגן תמסיבת שחרור כן?
  14. עוד חודשיים !!!! עוד חודשייייייים
  15. חייייייםםם באמת שאני כבר לא יודעת מה להגיד אני מכירה אותך כבר כלכך הרבה זמן, ואללה 3 שנים לא הולכות ברגל... היית שם בתקופות היפות שלי ובתקופות היותר קשות אבל העניין הוא שבכל מצב תמיד היית שם תמיד הייתי חשובה לך לא משנה מה קרה תמיד הגנת עלי ושמרת עלי ועשית הכל כדי שאני אחייך ואללה, אמנם אנשים שחשבתי שישארו לנצח אכזבו רצח אבל אתה עדיין כאן רועיקי, שיהיה לך המון מזל טוב יומולדת שמח ועד 120 מאחלת לך את כל מה שאתה מאחל לעצמך. שתמשיך לנסוע ברכבות שברגע שאתה ממשיך ישר הם מגיעות לחיפה ואם אתה חוזר אחורה אתה מגיע לת"א אוהבת אותך לנצח! ורק בגלל שאין לנו תמונה נורמלית -
  16. העיקר שתביא חולצה של באסטיאן
  17. יווו זה מכת מדינה, כל המשפחה שלי בפייסבוק אני ככה קרובה למחוק את כולם משם חח
  18. חחח בדיוק גם באתי לפתוח נושא גופר תעזור לנו!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.