Jump to content

טל :)

משתמשים רשומים
    179
  • Last visited

Everything posted by טל :)

1. רגע מעין, זאת אומרת שהסדרות פליאוף נשארות אותו דבר והעונה פשוט תתארך?
  2. מוצקין פח אשפה, באמת לא מבינה איך הפסדנו פעמיים לתחתים האלה והניצחון במשחק האחרון נגדם בהדר יוסף ממש לא מכפר על זה, עונה הבאה מפרקים אותם בכל מקום אפשרי, הפוכה יצור על
  3. דיברו עם גלעד מאור באמצע המשחק של הנבחרת שהיה בארץ והוא אמר שאריאל הבטיח להחזיר לו תשובה עוד באותו שבוע.. לא מעניין אותי באיזה קבוצה הוא חותם הוא משהו, רק לדעת שלא נצטרך לראות אותו עונה הבאה (:
  4. שאלה שאמנם קצת לא קשורה למכבי אבל מאוד מעניין אותי לדעת, מישהו יודע מה קורה עם אריאל רוזנטל עונה הבאה? אם הוא יוצא לחול או נשאר במכבי ראשון?
  5. ללא ספק אחד המרגשים מדהים מדהים מדהים!!! שתתחיל כבר העונה!
  6. ואוו, באמת שלא ציפיתי.. עד עכשיו קשה להאמין שזה אמיתי!! כל הכבוד למי שהוציא את זה לפועל, ללא ספק אחת ההחתמות ובהצלחה לאיציק!! (:
  7. ישששששששש !!!!!!! איציק במכבי שנה הבאה דאבל קל
  8. ממש לא משנה אם יבואו יותר אנשים, אנשים שנהנים גם ככה מהספורט הזה יבואו, אולי גם יבואו עוד כמה כי כמו שלדרבי כדורסל פתאום כולם באים, אז אולי גם לכדוריד בגלל זה הויכוחים של אם יבואו יותר או פחות ממש לא רלוונטים עכשיו ובטח שזה הרבה יותר מרגש לנצח דרבי כדוריד מול קבוצה שקוראים לה הפועל ת"א מאשר אסא
  9. זו נבלה וזו טרפה, סוףסוף נגמרה הסדרה המפגרת הזאת. יאללה עוד 5 חודשים =]
  10. מספר 8.. זה ששם מרפק בפרצוף של גל אברהם ביום שאריאל רוזנטל יפסיק לבכות אני אהיה הבנאדם המאושרת באדם
  11. מכבי ראשון כאלה מלוכלכים.. שני מורחקים של אסא, הראשון לגיטימי, השני סתם טעות שיפוט איציק חליפי שחקן גדול
  12. רק לידע כללי למי שזה מעניין אותו - אתמול התחילה הסדרת גמר כדוריד בין מכבי ראשון לאסא ראשון הגיעו עם יתרון ביתיות ובסוף הפסידו לאסא אסא הפתיעו אתמול ללא ספק המשחק הבא ביום שישי ב4, ישודר באיזה ערוץ כלשהו אני מניחה
  13. פשוט להסתכל ולהעריץ את כל השחקנים האלה, באמת שאין דברים כאלה. והוד השרון, לא משנה כמה כסף תבזבזו, כמה שנאה תפזרו, תמיד, תמידדדד תשארו סגנית דאבליסטית המדינה. עונה הבאה דאבל מספר 5 אה ודאבל בכדוריד
  14. הצעיפים כבר נגמרו (: בכל מקרה אתמול שכחתי כמה הוד השרון הם קבוצה של בכיינים, לא הפסיקו לבכות על כל נקודה של מכבי גועל נפש שבכדורעף מחנכים קבוצות בוגרים וילדים על שנאת מכבי לא יאמן כמה שהם פתטיים. חייבים ניצחון בראשון..
  15. אני כנראה אגיע עצמאית, הכניסה חופשית או שמחלקים כרטיסים לפני או משהו כזה?
  16. בקרוב מצעד המשפטים הגדולים של העונה (: תודה לך מכבי ♥
  17. דווקא בגלל שזה לא הכדורגל או הכדורסל, דווקא בגלל שזה הכדורעף ופה שחקנים באמת מעורבבים וקשורים לקהל אז לא הייתי מצפה שזה יקרה. אני בשנתיים האחרונות פחות מעורבבת עם הכדורעף וזה עדיין לא במקום אבל אם שחקן של הכדוריד היה עושה דבר כזה באמת שזה היה מכעיס ופוגע.
  18. הרצליה הקבוצה הכי סימפטית בחצי גמר? איכס, הם הקבוצה הכי מגעילה שיש בעולם הזה גועל נפש.
  19. אחד הנצחונות והמשחקים היותר כיפים שידעתי העונה עם הכדוריד ורנר מלך העולם בדוק וכולנו ציפיה שרונלד ישפוט אותנו גם בשישי
  20. העונה כבר גמורה סופית אחרי שמכבי הרצליה הבטיחה את מקומה בארבע הראשונות אבל מגיעים לתמוך בקבוצה ולהגיד תודה בשני המשחקים הקרובים בהדר יוסף מחר מארחים את הרצליה בהדר יוסף בשעה 19:45 ביום שישי את מוצקין ב16:00 ומסיימים את העונה בשישי הבא בבית מכבי בראשלצ נגד מכבי ראשון.. עונה הבאה דאבל קל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.