Jump to content

Antler

משתמשים רשומים
    179
  • Last visited

Everything posted by Antler

1. חבר טוב שלי, שלחתי לך פרטית
  2. http://hd.nivdal.info/2014/04/s3.html זה עובד לי טוב בלי תקיעות
  3. נושא שלם על אירופאיות בנות 19 בלי תמונה אחת
  4. או קיבל ולא הלך עם זה לבית משפט
  5. מישהו יודע מאיפה אפשר להוריד הפמלייה?
  6. קיבלתי בתור מתנת שחרור אז לא יכולתי להיות בררן. בעיקרון אני מעדיף אובר אבל נראה לי לאימונים עדיף in ear. עוד לא החלטתי מה אני אקנה בכל מקרה שיהיה close כי יוצא לי לשמוע הרבה מוזיקה ליד אנשים. יצא לי לעבור על headfi וראיתי שם את הסינהייזר 558 הבעיה שאין להם משלוחים לארץ והרבה יותר יקר לקנות מאיביי או כל חנות בארץ אז אני עדיין מתלבט. גם המליצו שם על in-ear בתקציב שלי שאמרו שהן ממש טובות אבל גם שנכנסות מאוד עמוק לאוזן ובלי לנסות אני לא יודע כמה אני אסתדר עם זה
  7. מישהו יכול לקשר אותי למאמרים על חיטוב? אולי גם כמה פורומים ואתרים שאפשר לקרוא שם? קצת הלכתי לאיבוד בכל הנושא הזה
  8. אני גם מנצל את הנושא - צריך לקנות אוזניות חדשות, לא משנה לי אלחוטיות או לא. יש תקציב נדיב - יכול להגיע ל1000 שקל אבל לא נראה לי שצריך לשים כל כך הרבה על אוזניות, במיוחד שחוץ ממוזיקה ביום יום אין להן שימוש מיוחד. האוזניות הקודמות שלי היו ב600 שקל של skullcandy ועכשיו אני מחפש שידרוג. חשבתי על המבטלות רעשים של בוס, שאפשר למצוא את הearphones שלהם ב250 דולר אבל אני מאמין שבטח יש דברים דומים במחירים זולים יותר
  9. מעניין לראות אותה ב"שלמה תחזיק אותי"
  10. בחיים לא קניתי חולצת משחק ואני הולך לקנות טרבל עם פריצה מאחורה
  11. ראדי בשיא שלו. יש גם פיקנטריה לגול הזה כשראדי סימן בהתחלה תרגיל עם הידיים ואז פאקו צעק לו וסימן משהו אחר ואז ראדי סימן גם ובישל לגול
  12. בדרך כלל אפשר להדפיס אישור זמני עד שתקבל אחד חדש
  13. 'When you want to succeed as bad as you want to breath, then you'll be succesful'
  14. תמצא יילו שהוא לא תחנת דלק. עבודה הכי קלה בעולם
  15. כתוב על המשחק הזה 2-1 ב״שׁ. גול שוויון בדקה 83 וההמשך ידוע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.