Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי AmitMTA

1. 8 hours ago, nirnir20 said:

רימון העשן האפור גמר אותי, מדקה 1 עד דקה 80 בערך לא יכולתי לדבר, שרף לי תחיים. 

פעם ראשונה שאני זוכר שאשכרה יצאתי באמצע משחק מהיציע, וכבר הייתי לא פעם בשער 11 עם רימוני עשן, לא יודע מה היה באפור המזדיין הזה שגמר אותי ככה. 

אבל הכל שטויות 3-0 על הקומוניזם , טירוף.

חחחחחחח הרימון הזה גמר אותי ואת כל היושבים לידי ברמה שאנשים באמת יצאו מהיציע לכמה דקות

2. 2 hours ago, Yehudav said:

אולי אתה רגיל מהעיצוב הישן ללחוץ על שם הנושא וזה קופץ להודעה האחרונה שלא נקראה. כמו שכבר ציינו פה תלחץ על העיגול/כוכב וזה יעשה את העבודה.

תודה רבה אחי.

בכל מקרה מקווה שיהיה שיפור מסוים לגולשים בפלאפון כי זה מקשה את הקריאה ככה, מלא פרסומות באמצע העמוד, אי התאמה של ההודעה למסך ובעיקר חוסר נוחות.

3. שאלתי את מכבי אם ניתן לשלוח מישהו אחר לקנות למי שקיבל את ההודעה והם שלחו לי שזה דרך הפנאטיקס שצריך לברר מולם. יש למישהו מושג או טלפון שניתן ליצור איתם קשר?

לא חושב שתהיה בעיה היא אפילו לא שאלה אותי פרטים רק שם ותביא אשראי
  4. 11,350 בשעה האחרונה הייתה קפיצה של 100 מנויים ל11 בגושים הרגילים שנפתחו למחדשים, זה כנראה אלו שקנו דרך ההרשמה לפנאטיקס. כך שיכול להיות שהגושים החסומים 332,333 המכילים כ-1,000 מקומות כולם ישתחררו כשיפתח השלב השני של המכירה לחברי פוראבר

למי שקנה הרגע ביד אליהו דרך הרשימה של הפנאטיקס, שיבדוק באתר לאן אם המנוי רשום על גוש 332/333 או בגוש אחר

היא אמרה לי לבחור, אמרתי לה שזה לא משנה בסוף יצא 334.

דרך אגב תודה רבה לפאנטיקס!

5. הריצה של הרוש לשופט בגול הרביעי צריכה להיכנס לפנתיאון יחד עם החיפוש כדור של גל שיש בדרבי.

נא להכין GIF ומהר!

פעם ראשונה בטרנר, ידעתי מתי לבוא...

פעם ראשונה גם שלי איזה כיף!

אפשר להוסיף את אדל מחפש את הכדור של מיכה בדרבי לגיפים האלה ?

6. אני כל פעם נזכר בעוד דברים מעצבנים.

סאם לא בא לברך את ג'ון לשלום?

תולע אפור כועס על טיריון ומתעצבן עליו ובסוף טיריון עושה מה שרצה.

כל הודתראקים והבלתי תמאים פשוט קיבלו את הגזרה?

ג'ון נשלח לחומה, איך הוא יוצא לצפון?

ובכללי, זה לא מרגיש "הסוף". איפה דרוגון? מה יעשו כשבראן יצטרך להעביר את הכתר? מה יקרה שלג'ון יוולד ילד? האם בריאן בהריון? מה בריאן עושה בכלל במעלה מלך, היא לא נשבעה לשמור על הבנות של קייטלין?

מקומם, מרתיח ומעצבן ברמות.

7. לא חשבתי שיהיה בראן, אבל הקטע שהצפון עצמאי ושמצביעים על המלוכה (במקום שתעבור בירושה) די מסתדר עם מה שיותר מבן אדם אחד אמר פה. למה לא מאמין?

כי יש מלא חורים.

איך הדותראקים והבלתי טמאים קיבלו את זה?

איך אף אחד לא התעקש על ג'ון המלך?

מה בראן קשור? הוא לא אמר שהוא כבר לא בראן אלא העורב עם 3 העיניים?

ובלי קשר לזה כאב לי מאוד שג'ון הרג את דאני ככה...

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.