Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by AmitMTA

1. אני לא יודע אם אני מגזים אבל זה משחק ובפרט מחצית ראשונה של קשר אחורי שאני לא זוכר בארץ והוא עוד ישראלי ישששש!
  2. אלה שאומרים שהשיפוט היה מעולה... איזה משחק ראיתם? ועוד להגיד שהוא לא עצר את המשחק? כל נשימה של שחקן שלנו על שחקן שלהם הוא שרק פאול, הורס את המשחק. שלא לדבר על הקוון שחייב משקפיים שהיה ליד 11.
  3. חחחחחחח הרימון הזה גמר אותי ואת כל היושבים לידי ברמה שאנשים באמת יצאו מהיציע לכמה דקות
  4. תודה רבה אחי. בכל מקרה מקווה שיהיה שיפור מסוים לגולשים בפלאפון כי זה מקשה את הקריאה ככה, מלא פרסומות באמצע העמוד, אי התאמה של ההודעה למסך ובעיקר חוסר נוחות.
  5. למישהו פה כן קופץ להודעה האחרונה שלא נקראה? וואלה בעייתי רצח העיצוב הזה לפלאפון...
  6. לא חושב שתהיה בעיה היא אפילו לא שאלה אותי פרטים רק שם ותביא אשראי
  7. היא אמרה לי לבחור, אמרתי לה שזה לא משנה בסוף יצא 334. דרך אגב תודה רבה לפאנטיקס!
  8. היי חברים אם הזמנתי רק היום את הforever+ אני זכאי לקבל כרטיס לקלוז?
  9. פעם ראשונה גם שלי איזה כיף!אפשר להוסיף את אדל מחפש את הכדור של מיכה בדרבי לגיפים האלה ?
  10. אני כל פעם נזכר בעוד דברים מעצבנים. סאם לא בא לברך את ג'ון לשלום? תולע אפור כועס על טיריון ומתעצבן עליו ובסוף טיריון עושה מה שרצה. כל הודתראקים והבלתי תמאים פשוט קיבלו את הגזרה? ג'ון נשלח לחומה, איך הוא יוצא לצפון? ובכללי, זה לא מרגיש "הסוף". איפה דרוגון? מה יעשו כשבראן יצטרך להעביר את הכתר? מה יקרה שלג'ון יוולד ילד? האם בריאן בהריון? מה בריאן עושה בכלל במעלה מלך, היא לא נשבעה לשמור על הבנות של קייטלין? מקומם, מרתיח ומעצבן ברמות.
  11. כי יש מלא חורים.איך הדותראקים והבלתי טמאים קיבלו את זה? איך אף אחד לא התעקש על ג'ון המלך? מה בראן קשור? הוא לא אמר שהוא כבר לא בראן אלא העורב עם 3 העיניים? ובלי קשר לזה כאב לי מאוד שג'ון הרג את דאני ככה...
  12. שוב מכבי תל אביב. מרגש. צהוב עולה זה מכבי!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.