Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by AmitMTA

1. הבגרות בתקשורת הייתה פנימית בכלל וקלה יחסית זהו אין יותר בגרויות...לים
  2. כמה זמן בערך מישהו יודע?
  3. אחרי כמה בירורים בקשר לאייפון וגלאקסי שמעתי הרבה על גלאקסי 2 שאמור להיות בכלל מטורף משהו עם 2 מעבדים ועוד מה עדיף לעשות, לקנות עכשיו אייפון 4 או לחכות (מישהו יודע כמה זמן?) לגלאקסי 2? ומה לגבי אייפון 5, אמרו משהו על תאריך יציאה שלו ועל התכונות שלו?
  4. חחח אתם עושים היסטוריה אני זוכר את התקופה הזאת מחר בגרות אחרונה בתיכון, בגרות בתקשורת, מוגש על 100 נקווה להוציא 10 ומעלה ולעבור
  5. 500מי שכתב את ההצעה הזאת - 500 דקות 500 SMSים 2 גיגה ב150 שקל. נשמע טוב, איך השגת ומאיזה חברה השגת הצעה כזאת?
  6. 400 שיחות 400 אסמסים 170 שקל זה מציאה או סתם גזילה של פלאפון?
  7. אז אחרי כמה שנים עם פלאפונים "נחמדים" אני רוצה להשתדרג גם לפאלאפון סמארטפון גלאקסי או אייפון אז מעניין אותי לדעת מה החבילה שלכם ומה החבילה הכי משתלמת?
  8. אני לא מבין מה אתם רוצים, אמנם לא נתן "בדיוק" אתה מה שציפו ממנו. אבל בכללי הוא שחקן תותח, אחד שלא רואים כל יום בארץ שמריח שערים לדעתי ההחלטה להשאיר אותו לעוד שנה היא החלטה נכונה מאוד.
  9. אדגר דווידס אחד השחקנים הכי אהובים עלי בכל הזמנים ביחד עם פבאל נדבד
  10. נגיד האוטו נדפק קצת נגיד הבית של המראה נדסק או משהו,האם אחרי שמחליפים את החלק של האוטו,זה מוריד מהערך שלו?
  11. היה פה כל כך הרבה אם,אם ראנגלחוב היה בועט,אם עטר היה מוסר אם בדקות הראשנות ראנגלוב היה נוגח למסגרת,אם לא היינו סופגים את הגול הטיפשי הזה. בסך הכל חשבתי שהיינו טובים יותר אבל אחרי שראיתי את הקציר זה נראה כאילו הפועל ממש ישבו עלינו. מה שממש לא נכון.
  12. - נערך. לך תשתה מים ותירגע. ספור עד 10 ותחשוב שוב לפני שאתה מגיב -
  13. לפני כמה ימים קבלתי בדואר מכתב שכתוב בו משהו כמו: "אתה נמצאת מתאים למסלול עתודה אקדמית..." וכו' עכשיו,אין במכתב יותר מדי פרטים רק שצריך ללכת לאיזה כנס כדי לראות את התוכנית הזאת. מישהו יודע מה זה עתודה אקדמית? שווה ללכת לזה? מה זה נותן לי?
  14. אם הזמנתי את הכרטיסים בטלפון אני אמור להגיע לבלומפילד ומה להראות להם כדי לקבל אותם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.