Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by AmitMTA

1. איזה משחק ענק, איזה קבוצה, גברים כל שחקן שהיה על המגרש ושיחק.
  2. תודה תודה תודה שזכיתי להיות בבלומפילד היום.
  3. די נו תנו לי לחשוב כאילו אני ותיק ביציע ולעגל פינות
  4. גמר גביע המדינה נגד מכבי הרצליה בשנת 2003 אם אני לא טועה הייתי כל כך בלחץ ושטראובר עצר כמה פנדלים וניצחנו
  5. בובה של מלר יהיה ענק עם כל המשחקי מילים שלו
  6. לא צריך לקלל אותו, רואים שהסרטון באמת מאולץ ואסור לקלל אותו מתוך כבוד לאבא שלו ומתוך כבוד לתמיר עצמו שהיה שחקן שלנו
  7. 8 זה בדם אי אפשר לתאר את מה שאתה בכלל ואף אחד שהוא לא אוהד מכבי לא יבין לעולם אבי נמני הוא המלך
  8. רק בשביל הנרתיק המרגש הזה היה שווה לעשות מנוי גם השנה מלא זמן אני מחפש כזה חחח
  9. אנשים לא זוכרים שלפני יואב זיו רוני גפני היה שחקן הרכב שלהם... הוא המגן השמאלי שלנו וזה מה יש, זה לא שיש מגן שמאלי ישראלי שהוא הרבה יותר טוב ממנו שאפשר לקנות.
  10. בסידיה יש לי תוכנה שסוגרת אפליקאציות פעילות removebg נוח מאוד
  11. לא ידעתי שזה מה שתגידו?... אפי צריך תרופות אפי צריך כדורים... הכל ניסיתי כלום לא עזר לי.
  12. קיצור שורה תחתונה, איזה מגן הוא הטוב ביותר ומאיפה קונים אותו?
  13. היה כתוב בידיעות שהוא רוצה ללבוש את החולצה מספר 8. לדעתי זה לא יקרה אין מה להתרגש.
  14. מקווה רק שנפסיק עם המערך הזה של 5-3-2 כאילו אנחנו איזה בני סכנין או משהו.
  15. גם בידיעות הוא דיבר בעיקר על שאיפת "שליטה בכדורגל הישראלי בשנים הקרובות" והמודל לחיקוי - ברצלונה כמובן.
  16. מי שיכול לעזור: אחרי שראיתי סרטון על הגלאקסי, הוא נראה מאוד דומה לקודם שבעצם המסך קצת יותר גדול המצלמה כמובן FullHD ופלאש, חוץ מזה הוא די דומה לSGS הקודם, ולכן החלטתי שאני רוצה אייפון (לא יודע מה בדיוק, אבל משהו מעצבן אותי בגלאקסי הוא שבלוני כזה לא יודע להסביר). עכשיו, השאלה היא: לקנות אייפון עכשיו, או לחכות לאייפון 5? ועוד שאלה: ראיתי אצל ילדים אייפונים ישנים והם ממש ממש איטיים והבנתי ש"אפל לא תומכת באיפונים ישנים", זה אומר שבעוד כמה שנים האייפון 4 שכביכול אני אקנה עכשיו יהפוך להיות איטי ברמה מעצבנת?
  17. אתה אומר מצד אחד שהגלאקסי 2 ישווק עוד כמה שבועות (דרך אגב, מאיפה המידע? מאיזה עיתון?) ומצד שני,שאייפון לוקח בכל הפרמטרים. הבנתי שגלאקסי 2 הולך להיות מפלצת, עדיף לחכות לו או לקנות אייפון עכשיו?
  18. אין ספק בכלל שהאנשים הכי מעצבנים זה אנשים שבאים אחרי שאתה מחכה איזה שעה למעלית ואז איך שהם באים המעלית באה, המעצבנים יותר זה האנשים שגרים בקומה יותר נמוכה משלך ואז אתה חייב לעצור בקומה שלהם!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.