Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by AmitMTA

1. אני לא מבין למה לעזאזל אנשים ושומעחם התוכניות רדיו האלה ולמה מתייחסים אליהם גם כאילו הזונה הזאת מבינה מהחיים שלה משהו רוץ מללקק למאמנים
  2. לקחתי את הליגה ברגיל הבאתי ברזילאים תותחים (זה הוסיף לי את הליגה הברזילאית והארגנטינאית אחרי ששלחתי סקאוטים לא יודע)
  3. אני ועוד כמה חברים רוצים לטוס לסופר קלאסיקו ועל הדרך ליורוליג. ל?טיול לפני צבא? מישהו פה יכול לעזור בקשר למחירים ודילים?
  4. סדרה ענקית חחחח ניטון כל פרק הורגאותי מצחוק, זה פשוטמסדרה דל אנשים גאונים. וזה כזה ברור שהילד הוא של מוטי אבל אולי עשו את זה בכוונה באמת אי אפשר לדעת.
  5. אלה ששאלו כל המשחק דרבי, יש טעות באמת וכתוב שאנחנו מרציפ עונש. הבאתי את עומרי בןהרוש רמי גרשון ואיזה ששר קדמי די בלוף לא יודע אנגלעת. אה ושניר דורי שווה להשקיע בו.
  6. תראו כמה עמודים ואין תקציר? חלי? תציל אותנוו
  7. הילד ענקקקקקקקקק http://www.one.co.il/Article/187705.html
  8. למרות שכולם חפרו פה כבר אני חייב גם: איזה מהלך מדהים ואיזה פס נדיר של גאל, מדהים.
  9. מישהו יודע אם מחר במשחק יהיו כורטיסי נוער?
  10. אני העדפתי לא לקחת סיכון וקניתי כרטיס ליציע של ראשון. עוד מישהו?
  11. our best player is yoav ziv. be carful from him. he is so good so we call him yoav 'zift' it means in hebrew 'the big yoav' he is adefender but he was a striker before
  12. באמת שאני עדיין לא מעכל אולי בגלל שכל כך רציתי לנצח היום, הישג גדול ומגיע להם על מה שקרה ביורוליג גם.
  13. חחח לא יודע מי זה אבל היה זוכר לי שהוא אוהד מכבי , עוז ויסמן אם אתה קורא כאן - הרגת אותי מצחוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.