Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by AmitMTA

1. צריך להישאר הוא מצוין וזה מעולה.
  2. ישששששששששששששששששששששששדשש
  3. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  4. אם מישהו מוכר כרטיס נוער/חייל/מבוגר/ינשוף/ייני לדרבי בבקשה שידבר איתי חשוב מאוד!
  5. ישששששששששששששששש ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  6. בקיצור אני חייל ולא הייתי מעודכן מה הולך עם הכרטיסים עכשיו ראיתי שנגמר... מי שמוכר לפרטי בבקשה...
  7. ניקוב של חייל אם יש למישהו בבקשה!!!
  8. גרסה 5.11 הפייסבוק 5.3 (הכי חדשה) והוא פרוץ. עשיתי כבר הכל. ריסט, הורדתי מחדש, הכל. מבירור שערכתי זה קורה להרבה אנשים ואין מה לעשות אלא לחכות לגרסה חדשה, אז אל תורידו את הגרסה החדשה.
  9. עשיתי עדכון של הפייסבוק באייפון, אני נכנס וזה יוצא לבד אחרי כמה שניות בלי שכתוב כלום... מה עושים?
  10. מי שאבד לו מנוי/ מכיר מישהו שאבד לו,נא ליצור קשר בפרטי.
  11. טוב אז החלטתי שאחרי 6 שנים עם מחשב (האמת? סוחב סוחב אבל מה לעשות צריך להשתדרג) אני רוצה מחשב חדש שיכלול נתונים טובים מאוד (לדוגמה יוכל להריץ את המשחקים החדשים ביותר והכבדים ביותר על הגרפיקה הכי טובה שאפשר) רציתי לדעת..מה טווח המחירים? איזה מחשב שווה לקנות? יש פה איזה המלצה למישהו? אני לא כל כך מבין בחומרה של המחשב...אז מי שיכול שיעזור...
  12. עטר פשוט מעצבן, פשוט עד עכשיו אני לא מבין איך הוא לא מסר, זה כזה היה מתבקש ואלה שכתבו שלקוהאטה היה משחק טוב.... אני לא חושב שראיתי משחק כל כך גרוע כמו שלו היום, באמת.
  13. שוב פעם אנחנו משלמים על האנוכיות של עטר אוי אם היה לו קצת שכללל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.