Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by AmitMTA

1. איזה להעיף את ייני? שחקן אדיר עם כשרון אדיר... את פרץ להשאיר השחקן בין היחידים שהיה אתמול עם אש בעניים באמת... הוא ואורי שיטרית..
  2. זאת הייתה הדרך שלו להודות לנו שתמכנו כל העונה. חוץ מזה מה עשו מהבעיטות החופשיות הבעיטה הכי טובה ומדוייקת הייתה של קובי מוסא
  3. טוב תודה לכל מי שעזר לי... תודה
  4. קריית ראשון קו 83 בדוק? ואיפה לעצור? כמה זמן זה אמור לקחת?
  5. מישהו ודע איזה קו מגיע לבלומפילד מראשון לציון (מערב) ואיפה אני צאיך להגיד לנהג לעצור? תודה
  6. אם אני קונה מלאן לשער 8 אז מחר בבלומםילד בקופו תלפני תחילת המשחק יהיו הכטיסים? ואז אני אמור לצלם להם תעודת זהות+מספר כרטיס אשראי נכון? תודה
  7. מישהו יודע איזה אוטובוס מגיע לקריית שלום?
  8. טוב תוודה רבה רבה למי שעזר לי אתם גדולים!!!
  9. איזה קופות? בלאן? קריית שלום?בלומפילד?
  10. התקשרתי הם אומרים שהם לא עובדים בשבת אבל בתאר שלהם אני יכול להזמין אז השאלה היא אם אה מביאים לי את הכטיס או שאני הולך לקחת?
  11. שאני מזמין דרך לאן כרטיסים אני צריך ללכת לקחת אותם או שהם שולחים לי את זה? איך זה הולך? והם פתוחים ביום שבת? אני יכול להזמין היום והם יביאו לי או שאני יקח? תודה לעוזרים טירוףףףףף
  12. קרייץ שלום פתוח היום? אם כן איזה שעות?? חייב כרטיסים... תודה
  13. למה שהם לא ישחקו בדרבי הדרבי עוד שבועיים הם לא ישחקו במשחק הבא של הקומוניסטים אבל בדרבי הם כאן.
  14. אני בחיים לא בעדם אבל אני נגד בית"ר יש הבדל. או שבעצם אני לא יודע קשה לי להחליט
  15. הם שרים את שני השירים היחידים שלהם.
  16. 1998 - אליפות השרוכים 2007 - אליפות השופטים.
  17. רגע... לא הבנתי... הכל כבר מבולגאן... זה עונש בגלל החוזה הכפול עם ראזיץ' או משהו אחר?
  18. מה אני כבר יכול להגיד? נאמר עליו כבר הכל,וזה גם לא מספיק. שחקן ענק בנאדם ענק שחקן שלעולם לא נשכח. מקווה שתשאר לעוד עונה ותודה רבה על רגעי האושר שנתת לי. מזל טוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.