Jump to content

AmitMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by AmitMTA

1. מעניין מאוד המבט של יורון בטריילר... מה יכול לגרום לו למבט כזה? (קראתי תיאוריה הזויה). אגב המוות של רייגל שבר לי את הלב לא הייתי מוכן לזה בכלל... גם אחרי החץ הראשון לא ממש התייחסתי אמרתי יאללה חץ ויברח. כל כך כואב. מעניין איך ג'ון (יא מניאק תקח את גוסט איתך) יתייחס לזה.
  2. מה זה הוא כן? איפה ראית שהוא שם לב לבראן במהלך הווארגינג?
  3. אם מה שאתה אומר היה נכון היו רואים את מלך הלילה מסתכל על העורבים של בראן (כמו שקרה בעבר).עושה רושם שהוא לא שם לב אליו אפילו...
  4. אנסת את כל מה שכתבתי.התכוונתי ספציפית לפרק הזה, מה בראן עשה בווארגינג שלו? מה זה עזר? למה לא עזר להילחם באמצעות העורבים? אני בכלל הייתי בטוח שהוא ישתלט על הדרקון של מלך הלילה - לשם הסדרה הכינה אותנו (כשהוא השתלט על הודור ואושה אמרה לו שהיא בחיים לא ראתה מישהו משתלט על בן אדם בגודל כזה).
  5. לא הבנתי את הקשר לגבי הסיפורים... גם לנו יש מיתולוגיות שחלק מאמינים בהם וחלק לא, בשביל מה צריך עורב עפ 3 עיניים? ומה הוא עשה שם לעזאזל כל הקרב? זה זלזול בצופה, מאוד מקווה שיהיה הסבר על זה בפרקים הבאי.וואלה יכלו אפילו לראות איזה מת בא להרוג את תיאון ואת העורבים של בראן תוקפים אותו - הייתי אומר טוב נו שיהיה... אבל שכל הקרב הוא עושה ווארגינג סתם? מוזר. לגבי זה שהוא לא בן אדם... הוא היה בן אדם ויוצרי הסדרה אמרו כבר שרק טרגריאן יכול לרכב על דרקון. חייבים להסביר לנו מה נסגר איתו ומה הוא רוצה ולא עשו את זה. מקווה שיהיה הסבג בפרק הבא למרות שכנראה שלא.
  6. ילדי היער כדי שיעזרו להם במלחמה נגד ראשוני האדם שטבחו בהם
  7. עומר, קודם כל אני רגע מתעלם מכל התיאוריות (הבאמת מגניבות ומיוחדות) שיש על מלך הלילה.הייתי מצפה לכל הפחות שידבר / יסביר את המטרה שלשמה הוא רוצה להרוג את בראן (יש ספרים אחי, מי צריך אותו? גם לנו במאה ה21 אין עורב עם 3 עיניים ואנחנו זוכרים את ההיסטוריה מעולה). / שיגידו איך הוא לא נשרף לעזאזל, הוא טרגריאן? הוא סתם קריפ? ואיפה כל הצבא של המתים הגנרלים שלו? איך זה שיש רק 10 כאלה? המון חורים שהייתי רוצה תשובה עליהם...
  8. לא מבין אותךהוא הציל את אריה שהרגה את מלך הלילה... מה יותר חשוב מזה? זה היה התפקיד שלו בעולם. כמו שהתפקיד של הודור היה להחזיק את הדלת.
  9. טוב אז בריק דונדאריון חזר לחיים כל כך הרבה פעמים כדי להציל את אריה - זה היה תפקידו בעולם. מליסנדרה אמרה בעבר שלג'ון יהיה תפקיד במלחמה. חוץ מלצעוק על דרקונים ולשחק מחבואים עם דנאיריז מה הוא עשה? מה הסיבה שהחזירו אותו לחיים? מישהו אמר אזור אהאי?
  10. לגבי אזור האהי כמו שכבר כתבתי, די ברור שזה גון. התיאוריה עם טיריון היתה נשמעת מאוד אמינה (יש גם קטע באחת העונות הקודמות שהוא בדרך לדנאייריז עם ואריס וכוהנת אדומה פשוט מסתכלת עליו מוזר -כאילו מרגישה את האש שבו- אבל מאז שויסריון הפך לדרקון קרח (?) פחות נראה שטיריון ירכב עליו אז פחות זרמה לי התיאוריה...
  11. אני מסתמך על הספרים עד החמישי (כוס אמא שלך יא שמן תוציא כבר את האחרונים) וכל מה שראינו עד כאן בסדרה.מן הסתם אי אפשר להסתמך רק על הספרים, אם הייתי מסתמך רק עליהם אין מה לדבג על ג'ון שמת ונכנס לתוך גוסט(?) ולא קם לתחייה עדיין.
  12. כן אבל מנגד סיריו פורל מדבר על אל המוות וגאקן האגר מדבר על האל מרובה הפנים... בכל מקרה הפרידה של גאקן ואריה די היתה נראית סופית לא עושה רושם שהוא יחזור.
  13. אני מאוד אוהב תיאוריות וטוב שיש אותן באמת. רק אומר שלדעתי התיאוריה על סיריו פורל לא נכונה... כמו שאולד נאן אמרה בעונה 1 שהשמיים כחולים כי העולם נמצא בעין של ענק כחול. וואלה אם הסדרה נגמרת ככה צריך לרצוח את היוצרים ?
  14. ההאונד אמר את זה כהתגרות באריה ובכלל, למה שיחזירו אותו? איזה ערך מוסף יהיה לו? אולי בספרים (גם לא נראה לי) אבל כרגע זה פשוט מיותר ולא ריאלי. אבל מה אני יודע
  15. תיאוריה מעניינת אבל בספר מדובר על הprince that was promised שהיה חייב להרוג את אהובתו כדי שהחרב שלו תעלה באש כדי להרוג את מלך הלילה... בספרים ממש מכוונים לשם אבל לסדרה קוראים משחקי הכס וגם לא ברור אם הסדרה והספרים יהיו זהים בסופו של דבר.
  16. טוב אז אם הייתי צריך להמר ג'ון יהיה זה שיהרוג את דנאייריז גם בגלל שהוא אזור האהי (מי שקרא את הספרים) וגם כי כבר בפרק האחרון כשסם אומר לו שהוא היורש האמיתי,וכל הwould she do the same? של סם, ג'ון מבין שיהיה בלאגן להגיד לדאנייריז את האמת... גם בגלל הקשר המשפחתי שלהם והיחסים ביניהם וגם בגלל הקליים החזק יותר של ג'ון לכתר.
  17. מה הנוהל מותר לדבר על תחושות בטן למה שהולך לקרות או שזה גובל בספוילר?
  18. לא יודע אם זה יספק אותך אבל הוא "גידל" זקן והיה עם ברדס על הראש... יש גם רגע שבו הוא מוריד את הברדס ומסתכל סביב ומבין שלא מזהים אותו.ווינטרפל הפכה להיות עיר-זונה כרגע אז לא כזה מפתיע שכולם נכנסים ויוצאים בלי בעיה.
  19. כן ברור אין ספק שזה היה הרפרנס אבל... קיוויתי למשהו אחרי זה, שוט של המהלכים איפשהו או משהו.לא נורא נחכה לפרק הבא
  20. לא מסכים עם בוסה... אחלה פרק סגר המון פינות (יחסית לזה שיש 6 פרקים והמוןןן מפגשים כמו אריה-גון אריה-האונד גון-בראן אריה-גנדרי שהיו חייבים להראות מתישהו, אז דחפו הכל לפרק אחד ועכשיו האקשן יתחיל). מופתע קצת שלא הראו את מלך הלילה וצבא הלילה (גרן אמר שהם נמצאים בינם לבין ווינטרפל אבל וואלה תראו שוט כלשהו...) וציפיתי שסצנת הסיום תהיה יותר בומבסטית (חשבתי שיגמר הצבא הלילה על חומות ווינטרפל /הורגים את טורמונד/גרן/בריק שאיבד את תורוס ובסוף קיבלנו את בראן מסתכל על גיימי... שוואלה, סבבה מרגש והכל אבל היו מפגשים שיותר חיכיתי להם כמו גון ואריה לדוגמה). אגב לבחור שדיבר על נד אומר לג'ון על אמא שלו - הפעם האחרונה היתה בשטח פתוח ולא בקריפט ונד אמר לו לפני שיצא לדרום והבטיח לו שבפעם הבאה שיפגשו הוא יספר לו על אמא שלו (בדיוק לפני שגון עזב לחומה).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.