Jump to content

noy

משתמשים רשומים
    867
Everything posted by noy

1. תודה אבל זה עוזר קצת צריכה את השם של המתחם אימונים באנגלית כדאי לדעת איפה ולאן להגיע
  2. אני בפורטו רוצה ללכת למשחק צריכה לדעת איפה הוא
  3. ואוו ככ קשה לי לדמיין את עומרי משחק נגד מכבי אחרי כמעט 7 שנים (לא זוכרת בדיוק כמה) אחד שחשבתי שאם הוא לא עובר לחול הוא ישאר במכבי עד סוף הקרירה.
  4. רק מהשנתון שלו ״חביב אוחיון נכלל הבוקר (רביעי) ברשימה יוקרתית במיוחד, כאשר העיתון הבריטי "גרדיאן" בחר את 50 הכישרונות הגדולים ביותר בעולם שנולדו בשנת 1998, וכלל בתוכה את שוערה בן ה-17 של מכבי תל אביב ונבחרת הנוער.״
  5. אם יש מספר הזמנה אין צורך להמשיך לקנות עוד בשעות עומס לא רק האתר לא מתפקד גם שליחת האישורים למייל לא עובד
  6. אחרי שעה וחצי באתר יותר מ6 נסיונות של הכנסת כרטיס אשראי למעלה מ50 פעמים כניסה ויציאה מהאתר הצלחתי לקנות
  7. לא רלוונטי כבר אבל תודה, חתמתי על החוזה שבוע שעבר אזכור את הנדיבות לפעם הבאה גם כי 2 בנים נראה לי יותר מידי וגם בגלל עוד סיבות שהוזכרו פה. הכי הרבה זה לשנה אחת יהיו לי עוד 3 הזדמנויות אח״כ לבחון את הרכב הדירה המושלם.
  8. זה אפשרי אם יש לי אייפון?
  9. שמישהו מצא שמע על איזה דיל טוב?
  10. בחרתי באופציה א' עם השתי שותפות גם בגלל שהדירה השניה עם שני בנים (בן אחד היה ממש טוב) וכמובן בגלל עוד סיבות אני צריכה עוד עזרה קטנה יש מישהו פה שאני יכולה לשלוח לו את החוזה שכירות כי אני ממש ממש לא מבינה בזה קיימ\ת מישהו מישהי פה?
  11. שנה הבאה אני מתחילה ללמוד והשלב הראשון זה למצוא דירה אז היום הלכתי לחפש ואני יום שלם במחשבות והתלבטות לאיזו דירה לעבור דירה א'- במיקום סבבה יחסית קומה ראשונה 1000 שכ"ד הדירה מגיעה עם הכל בפנים שותפה קיימת ועוד שותפ\ה שלא פגשתי דירה ב'- במיקום מעולה קומה שלישית 750 שכ"ד הדירה מגיעה עם הכל (בלי מכונת כביסה) שותף קיים ועוד שותפ\ה שלא פגשתי אחרי בדיקה דירה א' מגיעה עם שתי שותפות דירה ב' שני שותפים איזו דירה א' או ב' ולמה?
  12. זה כמו שאתה בטוח שהוא לא היה רוצח במקום אחר. אין דרך להוכיח את זה. הוא היה בכלא במצעדים אחרים הוא חוזר לכאלה במצעדים הבאים. אתה יודע מה ההבדל ?מכבי אלופה באר שבע לא! זה עובדה זה לא דעה המצעד זה לא משהו דומם זה אנשים אז אם אתה רושם שהוא מקלקל ומטונף זה אומר שהאנשים שם מקלקלים מטונםים ורקובים, אל תיתמם אתה מבין שאתה אומר לא לעשות משהו כדי לא לגרור תגובה נגדית זה אומר שבנות לא יכולות ללכת חשוף כדי לא לעורר תגובה של אונס, שאוהד מכבי לא יכול ללכת עם צהוב ליד אוהדי הפועל כדי לא לקבל מכות, שיהודי לא יכול ללכת להר הבית כי ערבי יזרוק עליו אבן. שבנאדם לא יכול להביע את הדעה שלו כי אם יש מישהו שלא מסכים איתו זה יכול להיגמר ברצח. הבנת את הנקודה? (ממש מקווה שתגיד לי שכן) זכותם ללכת איפה שהם רוצים ולהגיד ולהציג את "האני מאמין" כתגובה להב"ה הפגינו לידם אין עם זה שום דבר פסול יותר מיזה, מהצד זה אפילו יפה לראות אתזה אנחנו מדינה עם כ"כ הרבה רבדים ודעות אין סיכוי שכולם יסכימו עם כולם, אבל זכותו של כל אחד להגיד את דעתו בצורה נכונה, וחובתנו לדעת לקבל את זה.
  13. אני מסכימה שהם חיים בדיוק כמונו אתה הפכת אותם לחולי נפש, בלי זכות לצעוד איפה שהם רוצים , לאוכלוסיה מטונפת, רקובה, מקלקלת, לקחת להם את חופש התנועה לשקר? אני באמת מאמינה שאם המצעד היה בעיר אחרת אותו מחבל היה בא ודוקר גם שם.
  14. בפועל היו מצעדים אבל הפסיכומפט היה בכלא, אם מרגע שהוא השתחרר הוא רמז שזה מה שהוא הולך לעשות תיהיה בטוח שהוא היה דוקר בכל מקום של המצעד. אין לי שום בעיה שהילד שלי ילך לשם מרצון אם הוא הומו ואם לתמוך (ברגע שזה יקרה אני אדע שאני עשיתי משהו טוב בחיים שלי) ואם יהיה לי הומו הדבר היחידי שמפריע לי זה שהוא יסבול ולא בגלל שאני לא אקבל אותו אלא בגלל אנשים כמוך שלא יודעים לקבל מישהו שונה מהם עם אמונה אחרת ודעה אחרת. ברגע שהמדינה שלנו תלמד לקבל את האחרים, ואני אדע שאם יום יבוא והוא ירצה להקים משפחה לא תיהיה לו שום בעיה והההומאים והלסביות יפסיקו להילחם על זכות קיומם במדינה שלנו ושלהם אני אהיה רגועה אני אדע שהבן שלי י
  15. מצטערת מראש שאני יורדת לרמה שלך אבל רפי אתה האדם עם ההפרעה נפשית וקשה. מוכנה לממן לך טיפול. בתור אחת שהייתה שם אתמול לתמוך בקהילה אני יכולה להגיד שזה היה מצעד רגוע, שקט, יפה, הליכה של 20 דק ולא שעה וחצי כמו בת"א הרבה יותר צנוע. עם אנשים מכל האוכלוסיות בלי פרובוקציות כולם הולכים ביחד פשוט להסתכל מהצד ולהתפעל. יותר מיזה כל ילד צריך לבוא ולראות כזה מצעד פעם בחיים שלו ללמוד ולקבל אחרים ושונים ממנו.. אתה טוען שבגלל שזה היה בירושלים היה את הפיגוע? אני בטוחה ב99% שגם אם המצעד היה בת"א ,ראשון ,רחובות או באר שבע אותו אחד היה בא ודוקר והיו שם את ההפגנות של להב"ה (שעם ההפגנות דרך אגב אין לי שום בעיה )
  16. עידכון: אחרי שעה וחצי ענו בשביל תהליך של 2 דק תירצו שזה בגלל העומס של האוהדים אבל לפחות היו נחמדים
  17. אני יודעת שיש אפשרות לא יודעת איך עושים את זה מאיפה ואיך מורידים וואטספ למחשב?
  18. למי שלא יודע להוריד את הלוח הזה אפשר סדר במשחקים הקרובים מתי איפה נגד מי?
  19. לרוב זורקים את המזוודות אתה יכול לשים על התיק מדבקה של שביר שמקבלים בשדה, לפעמים זה אפילו עוזר (:
  20. פעם ידעתי שהמצב שלי מצריך גמילה עכשיו יש לי תחושה שהוא מדרדר שוב להתמכרות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.