Jump to content

noy

משתמשים רשומים
    867
Everything posted by noy

1. שאלה שעלתה לי לראש אחרי החילוף, מתי פעם אחרונה שגל הוחלף באמצע משחק?
  2. לא יודעת מה החוק היבש אומר אבל מניסיון אישי לי החליפו בלי בעיה, כמובן רק אם הם עדין חדשות ולא נעשה בהן שימוש
  3. תפסיקו להאשים את האירגון, האירגון לא אשם בחוסר עידוד. אין ספק שגם האירגון היה יכול לעשות ולעודד יותר כמו כולם, אבל האירגון והמסגרת סביבו היחידים שניסו לדחוף את הקהל. וחבל שבמשחק כזה אם הקהל היה מעודד כמו שצריך התוצאה הייתה שונה.
  4. סיכוי אחרון מישהו יוצא מאזור שדרות?
  5. מישהו יוצא מהדרום ועובר דרך אזור שדרות עם אפשרות לקחת בתאדם אחד (אותי) אני ממש אשמח
  6. מחפשת ניקוב בעדיפות לשני ניקובים לשער 10-11 או 8, 13
  7. אפשר עידכון מה קורה עם הקבוצה? איזה מקום? איך בלי השחקנים שעזבו? איך עם החדשים?
  8. אני צריכה לעשות עבודה באנגלית ואני עושה על כדורגל אני רוצה להביא דוגמאות מתוך תקצרי משחק לכן אני צריכה לערוך לחתוך קטעים קטנים מתוך תקציר ארוך יש אפשרות כזאת? ואיך עושים את זה? תודה
  9. יפה, אפילו לא שמתי לב זה עניתי דרך הטלפון אז כנראה שזה התאים את עצמו לחןחן
  10. חן, תודה רבה (: חן, תודה רבה (:
  11. יש את הפרק שאיצקו מגיע לבית ספר של דניאל להביא לה את המטען של הטלפון כי היא מרגישה מנודה, הוא הגיע וראה את כולם כמו זומבים מחוברים לטלפון אני צריכה לדעת איזו עונה זאת ואיזה פרק ממש דחוף... תודה
  12. אשקלון לא עוזר לי אם אפאחד לא חוזר לשדרות אולי במקרה מישהו חוזר לבאר שבע אם כן אשמח להצטרף (אין מקום בהסעות וזה היה הלוך וחזור) 0525581060
  13. לא ראיתי שיש נושא קיים, מי שמחפש טרמפ או שיש לו מקום שירשום וככה נעזור אחד לשני אני אתחיל =] מחפשת טרמפ משדרות הלוך וחזור... חזור ממש קריטי גם חזור לבאר שבע ממש יעזור לי
  14. אם במקרה יש מישהו שיוצא משדרות ויש מקום אחד אשמח להצטרף
  15. אני יודעת שהיו נושאים פשוט לא מוצאת... עברתי לדירה עם שותפים כרגע יש לי אינטרנט של בזק ואנחנו רוצות להחליף אותו. שמענו שיש להוט מבצע עם ראוטר ב60 שקל לחודש, אני שמעתי שעדיף לא הוט מה מומלץ שיהיה זול ויעשה את העבודה בכל זאת סטודנטים
  16. מחפשת טרמפ הלוך חזור משדרות למשחק היום
  17. השבוע עברתי לשדרות וממש בעייתי לי להגיע למשחקים בעיקר בשבתות ולחזור בשעות מאוחרות. יש פה מישהו שמגיע קבוע למשחקים או לפעמים שאני אוכל להצטרף אליו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.