Jump to content

noy

משתמשים רשומים
    867
Everything posted by noy

1. מישהו אחרי המשחק חוזר לשדרות ויש איתו מקום אחד?
  2. אם לא מוכנים לעשות מנוי חוץ לפחות שיחזרו את הF5
  3. מישהו חוזר לאזור שדרות אחרי המשחק ויש מקום אחד? כמובן בהשתתפות בדלק
  4. אתר שאפשר לראות את המשחק דרך מחשב נייד?
  5. חחחח הוא אלוף לשמוע אותו והחיוך לא יורד מהפנים גם שבוע אחרי חג שמח
  6. בשנה האחרונה הייתי עם אינטרנט של 012 שהפך בהמשך לפרטנר (אורנג) שילמתי חודשיים 45 שקל לחודש ואחרי זה 89 שקל ל15 מגה אתמול החוזה איתם נגמר והמחיר עולה רציתי לדעת עם איזה ספק מומלץ לעבוד גם זול וגם אם יש תקלות יהיה מענה טוב. אם זה רלוונטי הדירה בשדרות. תודה
  7. תיקון טעות בשבילך ,משחק ליגה ראשון - אמור להראות גם לקהל גם לשאר הקבוצות וגם לעצמם שהם הולכים להחזיר לעצמם את האליפות. ( עוד מוקדם ויש מלא זמן על האליפות)
  8. לדעתי מי שתלה את הדגל לא חלק מהארגון, אולי מקורב אליהם, שווה בדיקה לפני שמאשימים סתם.אם אתה יודע משהו שאני לא , חזרתי בי מראש
  9. זה שיש אנשים עובדים/לומדים זה לגיטימי והגיוני למרות שלא כולם יסכימו איתי שמידי פעם מוותרים על משחק. ועדין 7 אלף למשחק ראשון העונה מבחינתי זאת תקלה
  10. ויש פה עוד אנשים שמעדיפים את נתניה על טדי. חניה 2 דק מהאיצטדיון ,לא חם כאילו אנחנו בגיהנום והדרך בערך 30 דק יותר קצרה מלנתניה
  11. למשחק ראשון שפותח את ליגת העל, העובדה שמכרת את רוב המנויים שלך והיום למי שאין מנוי היו כרטיסים במחיר של 50 שקל מחיר אחיד מראה למה זה בזיון שהגיעו רק 7 אלף אוהדים אני באמת מקווה שעם הזמן זה יעלה למרות שלא ככ נראה לי שזה יקרה, לצערי
  12. ההורים שלי נוסעים לצפון איטליה ב4/9 לשבוע ואמא רוצה לקחת את אבא שלי למשחק. האם העונה באיטליה התחילה כבר? ואם כן איזה משחק מומלץ להם ללכת?
  13. זה היה רחוק ממצויין. פתיחה טובה בזכות הגולים וסוף טוב בזכות הניצחון רוצה להאמין כמו שסוייר אמר שזה בגלל הכמות הקטנה והמחסור במוטיבציה ושיום חמישי הקהל יגיע ויתן עבודה כמו שהוא יודע
  14. מעניין אותי לדעת כמה הוא רץ היום ביחס לקבוצה יש דרך לראות את זה?
  15. פרוביוטיקה זה מעולה למצב הזה, יש כמה סוגים אם אתה רוצה אוכל לברר על מהסוג שמיועד לבעיות במעיים. התזונה מאוד משפיעה על מצב המעיים ואם הבטן שלך תתעורר לחיים או לא. עדיף להימנע ממוצרי חלב, אוכל מטוגן , קמח
  16. צריכה כמה כתבות מהמדור ספורט לצורך עבודת הגשה ואתה צודק העבודה הזאת היא בין הנוראיות ביותר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.