Jump to content

Dandelion

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Dandelion

1. היי, אני בכיתה י' ובגלל שנכשלתי בערבית, אני צריך להגיש עבודה על מנת שאוכל לעמוד בציון פנימי של 55. אני לא יודע את השפה, וכעבודה המורה ביקשה ממני להגיש עבודה בשפה הערבית (כמה אירוני...) לצערי אני לא יכול לבצע אותה, לכן אני מבקש מכם לעזור לי להכין אותה. או אפילו לתת יד ולעשות חלק. כל סעיף בשפה הערבית יעזור לי. מי שמעוניין לעזור, אני מעלה לכאן את הסעיפים
  2. חמישה כוכבים לא בהכרח מעיד על כך שהמאמן טוב. אמנם הFitness שלו הוא כנראה 20, אבל לא בהכרח המוטיבציה הנחישות ויכולת הניהול שלו טובה.
  3. בילבאו קבוצה מצוינת. ממש כיף לנהל קבוצה שבנויה משחקנים מקומיים בלבד, אין צורך לדאוג להתאקלמות והסגל מתפקד מצוין. שחקו עם בילבאו 4231, מומלץ. העונה הראשונה די קלה, בגלל שיש את יורנטה שהוא אחת הOP הכי מפחידים במשחק, אין כדור שלו שלא נכנס. כשהוא עובר ליובנטוס, צריך להתסדר עם אדוריז (מפלצתי גם כן), אבל פחות. אתגר מעניין, תקציב ומתקנים טובים, סגל מעולה. שווה לנסות. האתגר המעניין הוא העברות. יש שוק מאוד מצומצם וצריך לברור טוב טוב כל החלטה, אחד המרכיבים החשובים הוא סקאוטים טובים שיוכלו להביא שחקנים בני 16-18 במחירים זולים. ---- כרגע אני במחזור ה15, מקום שני עם 40 נקודות (אותו מספר נקודות כמו של בארסה). הפרש 8 נקודות מהמקום השלישי (אתלטיקו) והפרש שערים של +16. ברצלונה בלתי ניתנת לעצירה כרגע, הפרש שערים +35, ספגה 4 שערים בלבד בליגה.
  4. יש חרא חיקויים באתר הזה תזמין מioffer או ebay, יותר טוב. הבד של החולצה הזו לא נופל מניילון של שקית זבל
  5. ליברפול ב442 יהלום בלי קיצוניים הקבוצה הכי טובה במשחק. הרכב : ריינה אנריקה אגר סקרטל ג'ונסון לייבה הנדרסון ג'רארד קוטיניו סוארז סטארידג' נ.ב - זה רק אני, או שאי אפשר לנצח את דורטמונד במשחק?
  6. התחלתי עם ביבלאו. קבוצה נדירה, מוניאין ענק. אני צריך לבצע קצת העברות, למישהו יש המלצה לשחקן באסקי צעיר טוב? (שלא משחק בקבוצה הבוגרת של סוסידאד) למי ששאל לגבי התקציב. תקציב הקבוצה ההתחלתי הוא 33 מיליון, אם אתה עולה לליגה האירופית (קלי קלות) אתה מקבל עוד קצת כסף. יש לי צפי הכנסה של 50 מיליון אירו לקופה. זאת אומרת שבעונה השנייה אתחיל עם 83.
  7. EA מוציאה סדרה שנקראת Man of the match. הם משפרים שחקנים שנתנו הופעה טובה במשחק. מולר קיבל את זה ב4-0 נגד ברצלונה, לבנדובסקי קיבל ב4-1 נגד ריאל מדריד, טיבו קורוטאה קיבל בגמר הגביע ורובן בגמר ליגת האלופות.
  8. לא יצא לפועל. טורס לא שווה 33 מיליון. אם תצא עסקה כזו, היא תעמוד על 45 מיליון + טורס. קצת חדשות : תיאגו, שעסעיף השחרור שלו עומד על 18 מיליון אירו (עד אוגוסט) מסרב להיכנס למו"מ עם ריאל מדריד. תיאגו אומר שאחרי היורו הוא יראה מה קורה. הקשר מחזיק בהצעות מסיטי, יונייטד, צ'לסי ובאיירן. דויד לואיז יורד מהפרק של ברצלונה. טיטו מכוון את כל האש אל תיאגו סילבה, זה יהיה קשה בייחוד כשפ.ס.ז' לא מוכנה לשמוע על הצעות מתחת ל42 מיליון. במקרה שעסקת תיאגו סילבה לא תוצלח, ברצלונה בונה על מרקיניוס (רומא), אחד השמות החמים של הקיץ. הרבה קבוצות מנסות לשים על הכשרון הצעיר את היד. ואיניגיו מרטינז (ריאל סוסידאד), לו יש סעיף שחרור של 30 מיליון אירו, הוא חתום על חוזה עד 2017 ונאמר כי הוא מוצא חן בעיני טיטו כבר מהעונה שעברה. עוד אופציה היא וינסנט קומפני, אבל זה לא ריאלי, כיוון שקומפני הוא בורג חשוב בהגנת סיטי, וסיטי לא תוותר על הקפטן שלה מהר. בורוסיה דורטמונד שומרת על רויס וגנדוגן ונמצאת במו"מ איתם לחידוש החוזה. בגזרת לבנדובסקי, קלופ טען כי ההצעה של באיירן היא רשמית ואמיתית. דורטמונד לוחצת במטרה לעשות חילופי שחקנים בתמורה לשאקירי או מנדזוקיץ'. דורטמונד החתימה את הבלם סוקרטיס (ורדר ברמן) כשחקן רוטציה לאחר שסנטנה עזב לשאלקה. בנוסף, מחפשת דורטמונד קשר התקפי מחליף לאחר עזיבתו העתידית של גצה. המועדון הגיש הצעה על קווין דה ברוין הבלגי המצוין של ברמן (מושאל מצ'לסי), בנוסף קיימת התעניינות בכריסטיאן אריקסן הדני של אייאקס. גם הקשר ההתקפי הצעיר של אתלטיקו מיניירו, ברנרד. בתמונה. קלופ טוען ששניים מתוך השלושה יגיעו. פלגריני, שנמצא על סף סיכום עם מנצ'סטר סיטי. לוחץ על ההנהלה להחתים את פברגאס.
  9. העובדה שהתמונה שפורסמה בכתבה היא לא מהיום, לא בהכרח אומר שהכתבה מפוברקת. חיפוש קצר בגוגל תחת "רייקארד נחת בישראל" יוביל אותך לוואן, ומשם הקישור חסום https://www.google.co.il/search?q=%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%A8%D7%93+%D7%A0%D7%97%D7%AA+%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=fflb
  10. הכתבה הבאה פורסמה בONE לפני שעה קלה, ומיד נמחקה. מישהו שאני מכיר סיפק לי צילום מסך.
  11. בטיס קבוצה מצוינת, רק תשמור על בנייאט שלא יעזוב אותך בילבאו מעניינת, מצד אחד יש המון שחקנים מוכשרים ומצד שני קשה מאוד לעשות העברות. זה מיוחד מאוד ורוב הקבוצה מתבססת על שחקני בית ולא על החתמות ב25 מיליון כמו שעושים הרוב ברגע שיש להם תקציב
  12. הפזמון קליט ומעניין, החלק היחידי שאהבתי בשיר כל השער דרעק, בייחוד קטע הראפ הפתטי הזה
  13. כמו בכל דבר, יש צד שלילי אין ספק שזו תחושה הרבה יותר טובה למצוא שחקן דרך הסקאוט ולהפוך אותו תוך ארבע עונות לשחקן על ולמכור אותו בהמון כסף, אבל זה עניין שלך
  14. ילדותי? התוכנה משמשת תחליף לסקואט, אתה לא תלוי ביכולות של הסקאוט שלך ויכול למצוא את השחקן המתאים בקלות...זה מקל עליי במשחק, אני לא צריך להעביד סקאוטים טובים שיקחו לי משכורת גבוהה כשאני יכול לבדוק את זה בעצמי.
  15. תשתמשו בתוכנה Genie scout, יש שם אפשרות לראות פוטנציאל אמיתי של כל שחקן כולל יכולות עתידיות אחרי חיפוש בתוכנה מצאתי קשר התקפי בן 16 משאלקה, Maximilian Meyer, הוא עולה בסך הכל 2 מיליון אירו. הנה הפרופיל שלו ב2019 : עוד שחקן טוב שמצאתי הוא Alessio Romagnoli מרומא, בלם בן 17, הוא יותר יקר ועולה 5 מיליון אירו. מפלצת ההשקעה היא כ7 מיליון אירו, ושווים של שני השחקנים האלו בגיל 22-23 הוא 33 מיליון אירו ביחד, אפשר למכור את שניהם ב50 מיליון, פסיכי...
  16. המהפך ברמת השרון, לא רציתי לדמיין מצב בו הקבוצה תפסיד שלושה משחקים רצופים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.