Jump to content

Dandelion

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Dandelion

1. משום מה התחלתי לקבל איתה קבוצות וורלד קלאס של 5 כוכבים יונייטד, באיירן וריאל היו בעסק ולא עשו לי חיים קלים בלשון המעטה
  2. לא, 4.5 (כן, גם אותי זה מפתיע)
  3. אני עושה לבד אני בא לראות משחק, לא לדבר עם חברים
  4. חיפשתי קצת קבוצות 4.5 כוכבים טובות אחרי שחשבתי שדורטמונד הכי טובה, ניסיתי את פ.ס.ז'. כל משחק (ליגה שנייה) אני מפרק 4-0 את היריבה. השילוב של תיאגו סילבה (הבלם הכי טוב בקבוצות 4.5 כוכבים ואולי במשחק כולו), לוקאס, לבאצי וזלטאן מפחיד. מערך 4231 אגב ואן דר ויל, סאקו, תיאגו סילבה, מקסוול מאטוידי, מוטה לבאצי, פאסטורה, לוקאס איברהימוביץ'
  5. באמת אל הורדתי את זה ומחקתי אחרי 5 דק'. מזעזע, מסובך, מגעיל, לא מושקע, כל החרא במשחק אחד.
  6. סיימתי עונה ראשונה עם בילבאו, לקחתי טרבל. ליגה : גביע : ליגה אירופית : יורנטה שחקן השנה, פשוט חייתי 44 שערים ו28 בישולים ב50 משחקים.
  7. כנ"ל. אני מרגיש בבית קברות כשאני יושב ב-7.
  8. כוס אמק אני כל החיים אהיה תקוע עם קקות משער 7
  9. איך אפשר לארגן מנוי ל11? אני מנוי ל-7 המסריח.
  10. יש כאן במקרה חייל/נער שלא מחדש ל11 ויכול לחדש בשבילי?
  11. יש לי מנוי לשער 7 ואני ממש רוצה לעשות מנוי ל11, מישהו כאן יכול לעזור לי בזה בבקשה?
  12. יש לי כרטיסים לחצי הגמר במושבה של איטליה - הולנד יהיה לי יותר נוח להגיע לנתניה, לכן אני מחפש להחליף את הכרטיסים יש לי שני כרטיסים. מי שרוצה להגיע למושבה במקום לנתניה, בכיף.
  13. יש לי שני כרטיסים לחצי הגמר במושבה מעוניין להחליף אותם בתמורה לשני כרטיסים לחצי הגמר בנתניה
  14. החולצה הזו כחולצת חוץ בצבע הנוכחי שלה רק פסים בצבע כחול וצהוב + צווארון צהוב = החולצה הכי יפה בעולם. רק צריך להמשיך את הפסים באמצע עד לכתף, זה נראה מוזר.
  15. היי, אני מחפש כרטיסים לחצאי הגמר ו/או לגמר היורו. תודה.
  16. מחפש נואשות אחר כרטיס לחצאי הגמר ו/או לגמר
  17. מחפש כרטיסים למשחק הערב מול גרמניה ולאחד מחצאי הגמר אגב, מישהו מכיר את האתר nsport.co.il ?
  18. מחפש ארבעה כרטיסים צמודים לגמר בטדי כרטיס להולנד-ספרד במושבה ולחצי הגמר במושבה יתקבלו בברכה
  19. אני מחפש כרטיס לספרד הולנד במושבה, ולחצי הגמר במושבה. שלחו לי ה"פ אם יש לכם ואתם מעוניינים למכור
  20. ג'רארד חייב להיות קשר אמצע. אתה לא יכול לשחק עם קוטיניו ועם אסאידי / הנדרסון. יפרקו לך את הקישור בכל רגע נתון. אגב, אפשר גם לשחק 4231 עם סטארידג' בימין, לייבה וג'רארד קש"א, קוטיניו קשר התקפי ובשמאל אסאידי / הנדרסון / סטרלינג
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.