Jump to content

Dandelion

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Dandelion

1. היה חזק, רק חבל שאחרי זה הילד שלו בכה חצי שעה בגלל זה, לא נעים. התקבצו סביבו פול ערסים שצרחו ודיברו עם הידיים כאילו הם מינימום תחנת רוח. מה שכן אותי הצחיק, איזה אחד עם חולצה שכתוב עליה BRENER עמד ועאלק "עמד על העקרונות שלו". הוא לא היה מוכן להתייבש למרות שכל היציע ישב. ואמר שמי שרוצה לשבת שישב ב2 וב-13. הייתי נותן לו סטירה. איזה זקן מסומם בלי חולצה בן שמונים קם, הBRENER הזה קילל אותו, אח"כ הבן שלו קם ובא להרביץ לו, ענק.
  2. קודם כל נתחיל שזכוכית בלבד לא עולה יותר מ-10 דולר, לא 300. אבל זה לא אפקטיבי. עכשיו, אני לא מוצא את המכירה ההיא של המסך ב80 דולר. יש מצב שזה היה מסך לגלקסי מיני ולא שמתי לב כי זה היה ב5 בבוקר. מסך מקורי, מסך לא מקורי, זה שטויות. כל המוכרים רושמים אותו הדבר, זה שלא רשום Original לא אומר שהמסך לא מקורי. האתר הזה מלא בהפלה של מכירות בגלל זכויות יוצרים וספקים שרושמים שהמוצר שלהם מקורי. לא צריך להאמין לזה. בכל אופן, 120 דולר הם עדיין 430 ש"ח ואני לא מבין למה לקחת 420 ש"ח על התקנה של עשרים דקות, אבל בסדר. עניין שלו.
  3. למה הוא לוקח כל כך הרבה כסף? מסך עולה 250-300.
  4. קפץ לי בפייסבוק עדכון של הדף שלהם. נכנסתי לאיזו תמונה שהייתה בדף הבית ובתגובות שאלו איפה אפשר לצפות בפרק. אני לא יודע אם יתאפשר לצפות בכל הפרקים שם. אבל תהנו כאן
  5. ברוב המכשירים כיום מדובר ביחידה אחת ויש להחליף את הכל. אני לא משתמש בגלאקסי כך שאל תסמוך על המילה שלי ב100 אחוז, למרות שאני בטוח ב99 מצאתי מדריך ביוטיוב איך להחליף את הזכוכית בלבד. אבל צריך המון חומרים בשביל זה ומירב הסיכויים הם שלא תמצא מעבדה שתעשה כזה דבר. עדיף לקנות עם LCD ולהיות בראש שקט. אם אתה סתם סקרן, הנה המדריך : http://www.youtube.com/watch?v=QQO7ZvSa5Lw
  6. חכה רגע...חחחחח. קודם כל תתקשר לחנות על מנת לברר כמה עולה התיקון המדובר, אין טעם להזמין מסך מראש בלי לדעת כמה תשלם כאן בארץ עבור ההתקנה. אם תתבקש לשלם 600 ש"ח? לא עשית בזה כלום בהצלחה. אם יש לך קושי למצוא באיביי את המוצר הדרוש, אני אעזור לך בשמחה.
  7. לחלופין אתה יכול להזמין מאיביי או מכל אתר קניות שמוכר מוצרים אלקטרוניים ותחליפים. מסך + טאץ' לגלקסי עולה 70-90 דולר. שאלו מקסימום 320 ש"ח. אני יכול לספר לך שגם לאמי נשבר המסך של הטאבלט שלה (נקסוס 7). הזמנתי לה מסך מאיביי ב100 דולר והיא מצאה מעבדת תיקונים שהרכיבה לה את המסך ב100 ש"ח. לחברה קוראים מסכים, זה האתר שלהם תרים אליהם צלצול על מנת לברר מה המחיר. חשוב לי להבהיר שאני לא מקדם אינסטרסים אישיים ולא מנסה להכניס איזה לקוח לחברה. זו המלצה בלבד מתוך ניסיון העבר.
  8. תודה yellowgunner, לצערי אני מתקשה להיזכר אז אני פשוט אקרא תקציר בויקיפדיה או משהו. couti, מעניין. כנראה הפילו. בכל אופן אני בטוח שיש הורדות באחד האתרים הישראליים ברשת.
  9. עשיתי מרתון קטן בזמן האחרון : המשכתי לראות מאיפה שהפסקתי לפני חצי שנה את ללא חוקים, סרט מרגש, מעולה. אחר כך ראיתי את בית חרושת לכדורגל, לא התחברתי כל כך. גול 1 מרגש בטירוף, גול 2 לא. הקטע הכי מעצבן הוא שלרוב הסרטים האלו אין תרגום בעברית ולפעמים קשה לקרוא באנגלית במהירות. עכשיו אתחיל לראות Purley Belter ובבוקר ג'ימי גרימבל. נשמעים סרטים טובים ומצחיקים.
  10. סביר להניח שלא נמצא אתר שמשדר אלא מקום להוריד ממנו. אם למישהו יש, בברכה. אגב, מי מזכיר לי איך נגמרה העונה הראשונה ? תכתבו בלבן כדי לא להרוס לאחרים
  11. או פיורנטינה המתחזקת. אמאל'ה. חייבים לעבור את באזל.
  12. לא, האמת שלא כתבתי את זה. ואני שואל ברצינות, איך עובדת החלוקה? 31 הקבוצות עם הדירוג הגבוה ביותר נחשבות למדורגות?
  13. איך מתחלק הדירוג של הליגה האירופית בפלייאוף? הקבוצות שנופלות בסיבוב השלישי לא אמורות להיות מדורגות? בנוסף, מה כל הדיבורים על טוטנהאם? איך יכול להיות שנוגרל מולם? הם אופציה. נכון. אבל מי אמר שנשחק מולם? מצטער אם היו חדשות שלא שמעתי עליהן.
  14. אני לא חושב שיבדקו מנוי מנוי, כי זה סתם כאב ראש. אני מאוד מקווה שזה יפעל כך : לצד הקורא האלקטרוני יותקן מסך קטן ובעת העברת המנוי הקורא יזהה איזה צ'יפ פנימי שמחלק את המנוי לשני סוגים : מבוגר ונוער. על המסך הקטן יעלה הטקסט מבוגר /נוער בהתאם למנוי. בכל אופן מחר לדעתי כדאי מאוד להגיע מוקדם, פעם ראשונה שהמערכת הזו פועלת עם מנויים ואני אישית מעדיף לא להיתקל בבעיות.
  15. רעיון מעולה, אני יושב ב-7. מצפה לראות אתכם מחר.
  16. כן, אבל ההבדל הקטן הוא שאתה קונה מחברה מסודרת ולא מאדם שאתה לא מכיר ואין לו קבלות / המלצות / ווטאבר.
  17. בארסה לא מתכננת רכש לקישור. סרג'י רוברטו יקבל מספר גדול של הזדמנויות וטיטו מאמין בו. צ'אבי נסג לאחור בעונה החולפת. אבל הוא לא היה רע, צ'אבי לא היה שם כשצריך אותו. והתוצאות ידועות. השנים עוברות ולפעמים מתחלשים פיזית ונפשית, אבל כל עוד צ'אבי מסוגל לחלק אסיסטים, לכבוש ולהיות שם בשביל הקבוצה הוא ראוי לחולצה. תשמע, אין לי מושג על מה אתה מדבר בנוגע לפברגאס. אבל אם אתה מגדיר 14 שערים ו12 בישולים כיכולת חלשה, אני לא יודע מה היא יכולת טובה.
  18. יופי. תודה רבה חברים. הרגעתם אותי קצת ובייחוד את אמא שלי שהחווירה כששמעה מכות.
  19. מעולה. תודה רבה. בקיצור, בלי דגל ישראל (אני אשאיר את העבודה לאוהדי אייאקס) ופרופיל נמוך עוד לא הגעתי לגיל 20 שבו מחפשים סמים וסקס בעיר.
  20. אני לא יודע מה המקור שלך. אבל אני משער שאוהד ממוצע לא עוקב אחרי הדברים האלו. בכל אופן, הדבר המוזר הוא שמוכרים כרטיסים דרך האתר של אייאקס למשחק. הדבר היחידי שכתוב כמו בכל משחק הוא שאוהדים מחוץ להולנד לא מורשים לקנות כרטיסים בלבד אלא כל מיני חבילות שבהן כלול כרטיס. (כרטיס + צעיף / כניסה למוזיאון / מזון במגרש / ווטאבר). אני שוקל לנסוע למשחק מול פיינורד בגלל שאני יודע שבוודאות המגרש יהיה מלא והאווירה תהיה מדהימה. השאלה היא האם כדאי לקחת אמא פרנואידית, סבתא ואח קטן למשחק כזה שכל רגע עלול לקפוץ עלייך איזה אוהד פיינורד אנטישמי. אני חושב שאלו דברים שיותר מתאימים לעשות לבד בגיל קצת יותר מבוגר כשאין מסביבך אנשים שצריך לדאוג להם. בגלל זה אני שואל ומקווה לקבל חוות דעת מאנשים שהיו במשחק כזה אם זה באמת גיהינום או שאפשר לבוא בכיף. אני לא עוקב אחרי הקבוצה, אבל האם הם ממלאים את המגרש במשחקי ליגה חלשים? כי לא כיף לבוא למגרש של 30000 צופים. יש גם את הסופרקאפ ההולנדי (ע"ש קרויף) שבו אני בטוח שהמגרש יהיה מלא ועוד בונוס הוא התואר שמונף בסיום המשחק. הבעיה היא שיש מעט טיסות לאמסטרדם באותו השבוע במחירים סבירים עם מלון שלא מרוחק שעתיים וחצי נסיעה מאמסטרדם ארנה.
  21. המשפחה ואני בחנו מספר מקומות שאפשר לנסוע אליהם הקיץ, בין היתר עלתה אמסטרדם. רציתי לדעת אם מישהו מכיר אתר או סוכנות אמינה כלשהי שאפשר לסגור בה נסיעה ל5-7 לילות ולשלב גם משחק. יש ב18/8 משחק מול פיינורד שהוא משחק מעולה מבחינת אווירה וגם יהיה נחמד לשמוע כל מיני שירים בעברית באמסטרדם ארנה. בכל אופן, אם הכל ילך כמתוכנן אני אסע עם אחי הקטן, סבתא שלי ואמא שלי. השאלה היא האם לא יהיו שם מכות רצח. אם הייתי לבד נאדה, אני מתעלם. אבל אני עם משפחה ולא בא לי שזו תהיה החוויה שלהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.