Jump to content

Dandelion

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Dandelion

1. אני חייב כאן הכרזה על פרסונה 6
  2. נראה נהדר. לא שיחקתי בקודם אבל חייב להודות שמה שראיתי עכשיו גרם לי לרצות לקנות ואני לא כ"כ אוהב משחקים כאלו
  3. טריפל קפטן על ארמסטרונג זה אכן מהלך משונה. אבל לא שיחק אז תקבל אותם על אובמיאנג. 25 נקודות מ3 שחקנים. זה לא רע, משחק טוב של ורנר סון חימנז ועוד רשת נקייה ואתה יכול לסיים את המחזור עם 50 נקודות.
  4. יש עולם תוכן מאד גדול מסביב לפנטזי. מפרסמים בטוויטר של הפנטזי הרבה דברים כאלו. אפשר למצוא דיונים וסטטיסטיקות גם ברדיט, יוטיוב, קבוצות פייסבוק, פודקאסטים בעברית ובאנגלית. בדיוק. חשוב לפגוע בבחירה של קפטן אבל קורה שמחמיצים את זה. פנטזי זה תמיד משחק לטווח ארוך ועדיף לא להשתולל גם אם שחקנים שבחרתם לא עשו משהו יוצא דופן השבוע. שחקנים בכירים מספקים בממוצע 7-8 נקודות למשחק והשאיפה היא כמכלול להגיע ל60 נקודות לפחות למחזור. אם בניכוי השחקנים הבכירים (עלות של 10 לפחות) יתר הקבוצה משיגה באזור ה40 נקודות למחזור מצבכם מצוין, אבל אפשר להבין אם נמצאים שם רק תוך 3-4 מחזורים.
  5. כנ"ל. 1.5 מיליון איש בחרו באובמיאנג כקפטן בהשוואה ל890 אלף בסלאח. מעניין כמה אנשים הלכו עם טריפל קפטן וגרפו 60 נקודות. אני פחות מודאג מזה אלא בעיקר האם אשיג את ה25 נקודות הנוספות שאני צריך. בעיקרון כל עוד אתה מגיע ל60-65 נקודות במחזור מצבך מצוין. עדכון : 21,256 אלף עם טריפל קפטן לסלאח. מהמר שאנריקה אחד מהם.
  6. וואו כמה שסאות'המפטון חלשים
  7. אני לא בטוח שזה כזה נוצץ כמו שאתה גורם לזה להישמע. זה מאד תלוי בתדירות שבה אתה משחק ובאילו משחקים. העלות היא 180 דולר בשנה. שזה בגדול 2 משחקים מלאים ומנוי לXbox Live. למי שנצמד לפיפ"א + נבא לא בטוח שיש צורך. בונסף הרבה משחקים מגיעים באיחור. כמו Red Dead Redemption 2 שנכנס לשירות במאי 20 למרות שהושק באוקטובר 18. זה בעיקר שימושי למי שמעוניין לשחק בהרבה משחקי סינגלפלייר.
  8. יש לי את האריסון ריד בסגל, אם יקרה נס והוא יכבוש/יבשל ומיטרוביץ' יעלה כמחליף זה יהיה עצוב עוד יותר
  9. מחיר מעולה, אני מופתע מאד. מחיר כמעט זהה להזמנה של קונסולה ב500$ מאמזון אחרי תשלום מיסים.
  10. קחו בחשבון שהקבוצות החל מהעונה נסגרות לשינויים שעה וחצי לפני המשחק ולא שעה.
  11. נושא ציטוטי הקורונה הגדול. הגעתי בערך עד עמוד 140 אבל נראה שכל המשתמשים התייאשו בשלב הזה כולל אני. הצהוב מהיציע באבחנה מוקדמת ומדויקת הנחיות לקאוביין לקראת הדרבי כמה ימים היו יפים אותם ימים אביב ורביד במפגן מיזנתרופיות מהבולטים בתולדות האינטרנט הפרק הראשון מתוך ספר הרפואה האלטרנטיבית החדש של ששון אבי באסיפה המסכמת לסגר קאוביין וסוייר בניתוח מפת החום של חולה 247 : נירסי צדק ברווז צהוב בתגובה ראויה למכבי96 לא השתכנע אקיטה מזכיר לנו את מה שחשוב באמת שי123 מוצא קצת זמן פנוי מהפוסט דוקטורט בג'ונס הופקינס ומפגין בקיאות מרשימה בהכחשת קורונה ובתאוריות קונספירציה לא נגעתי מרגריטי עקבי
  12. אין לי תלונות חלילה, מובן לחלוטין. אין יותר מדי מה לחדש בנושא. אגב, לא התגלה אף חולה בפורום?
  13. אם מישהו התעניין איך נראית אדישות וחוסר תקווה - אני חושב שהנושא הזה מייצג את זה בצורה די טובה. 20 עמודים בערך מחודש יולי בהשוואה ל160 מתחילת פברואר. אני שוקל לעשות נושא ציטוטים לכבוד הסגר השני שנמצא בפתח. בטוח יש כאן כמה הודעות מעניינות קצת לפני שהעולם התחיל להשתנות.
  14. האמת ששמעתי כמה שירים בודדים כדי להבין על מה כל המהומה. והאמת שאני עד היום לא מבין, מוזיקה של שני פלופים מבית ספר רימון. מאד מזכיר את היומרנות של גריימס לעתים.
  15. מה עם קייל ווקר פיטרס? אחרי שסדריק עזב הוא שחקן הרכב בסאות'המפטון. הפציעה של פרגוסון בעייתית מאד כי אין שחקני הרכב כרגע ב4.0 בהשוואה לשנים קודמות. לכן אני חושב שעדיף בסביבות מחזור 3 לשנמך את סלאח/אובמיאנג לדה בריינה או את ורנר למרסיאל כדי לשדרג את מיטשל ל4.5 נוסף כמו טיילור/דאלאס. למתלבטים בין ארמסטרונג לסנט-מקסים :
  16. בשעה טובה מישהו במועדון הזה השכיל להשתחרר מהקיבעון וההתעקשות על חולצת חוץ כחולה בכל מחיר. סה"כ חולצה שחורה, אחד הצבעים הכי נייטרלים שיכולים להיות. אנשים כאן מגיבים כאילו מכבי הוציאה חולצה סגולה/ורודה/כתומה. גם ללא קשר לרטרו אין סיבה שזה לא יקרה. זה גוון של כחול, מועדונים כמו צ'לסי אינטר וברצלונה העמידו חולצות מאד יפות בשנים האחרונות על אותו העיקרון. גם החולצה הנוכחית של בית"ר לא רעה, רק חבל שהם חמורים וגם כן פחדו "להתנתק" מהצהוב ולא הלכו על סמל צווארון ושרוולים בשחור ולבן כמו בחולצה המקורית.
  17. טוב, הלכנו בעקבות חולצת החוץ של ברצלונה והחולצה השלישית של אייאקס. חבל שזה שילוב הצבעים השנוא עליי. הייתי שמח אם היינו הולכים על חולצה שחורה לגמרי כמו זו של דורטמונד מהעונה שעברה. אני לא אוהב את השמרנות שאומרת שלא זזים מכחול בחולצת החוץ. אהבתי את השימוש בשחור ואני אשמח לראות עוד חולצות חוץ בצבעים נייטרלים ואולי מתישהו בתכלת.
  18. אין לך בעיה לבזבז חילוף על מיטשל במחזור 2/3 ועל ג'סטין במחזור 4/5?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.