Jump to content

Dandelion

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Dandelion

1. איכון סלולרי אכן מבוסס על אנטנות של חברות תקשורת עם דיוק לא מיטבי, אבל אנחנו לא יודעים האם השב"כ מסתמך על היכולות האלו בלבד או שיש ברשותו כלים לניטור ואיכון מכשירים באמצעות GPS/בלוטוס שרמת הדיוק שלהם היא מטרים בודדים ועליהם מבוססות אפליקציות כדוגמת 'המגן' או המקבילות שלה בעולם. תקנות שעת החירום שמסמיכות את השב"כ מדברות על "מידע טכנולוגי" בלי לפרט הרבה מעבר לכך וגם בוועדות הכנסת השונות הייתה עמימות מסוימת מסביב להגדרה הזו. השימוש באמצעים טכנולוגיים הוא יעיל מאין כמוהו בהשוואה למגבלות האנושיות הרבות שטמונות בניסיון לגרום לאדם להיזכר היכן היה 10-14 אחורה. מה שמדהים הוא שאתה מגלה שבמדינות כמו איסלנד, סינגפור, אוסטרליה ונורבגיה שהשיקו כלים אזרחיים והיו שיאניות ההורדה, מדובר על שיעור של 30% בלבד מהאוכלוסייה שהורידה את האפליקציות בהשוואה ל15% בשיא אצלנו.
  2. אני עם ורנר. ההגנה של ווסט ברום נראית החלשה בליגה. ניוקאסל נראו רע מאד מול ברייטון, אבל זו קבוצה לא צפויה שמסוגלת להתעלות במשחק נתון.
  3. היו לי שניים אז זה מינוס 8. איגן מורחק וסנט-מקסימיאן פצוע, ככה שאני לא עתיד לראות משני השחקנים האלו אף נקודה במחזור הקרוב, ובמחזור 4 שפילד משחקים מול ארסנל. הנחתי גם שהמחיר של שלושת השחקנים האלו על סף ירידה, ומנגד המחיר של השחקנים שרציתי היה עתיד לעלות בטווח הקרוב וזה אכן קרה עם ג'יימס וקסטאן; חאמס אולי הלילה. זה היה תיקון נקודתי והכרחי לקבוצה שלא מצדיק ווילקארד אבל כזה שעדיף לי לבצע כרגע למרות המינוס במחשבה לטווח הרחוק.
  4. http://liveonscore.tv/soccer-streams/uefa-champions-league/maccabi-tel-aviv-vs-red-bull-salzburg/ אם עוצר/נתקע במהלך המשחק תרעננו
  5. אני אוהב את האפשרות השנייה יותר בטווח הארוך, אבל לא בטוח לגבי הלדר קוסטה. שני המשחקים האחרונים יכולים להיות מה שיכבוש לאורך כל העונה. קליץ' אפשרות נהדרת ב5.5 בגלל שבועט את הפנדלים אבל המחיר שלו עלה ולא נראה שיש אפשרויות אחרות בולטות ב5.5 באופן כללי. הייתי מעדיף בנקודה הזו לקחת קשר ב5.0 שיכול להיות מעורב התקפית - ג'ורג'יניו/סוצ'ק או אפילו קשר ב4.5 (ריד/אנגוויסה/ביסומה) ולפנות 0.5 לאפשרות שדרוג בהגנה או מיטרוביץ' לווד/וילסון/אנטוניו. אם אתה לא מתכוון לבצע Wildcard בקרוב לא הייתי מסתמך על קלברט לוין וזאהה כי מתישהו היכולת הזו נגמרת.
  6. פתיחה נהדרת תורג'י. תפיסה יפה של ג'יימס וזאהה במחזור הפתיחה. יש לך הזדמנות מעניינת לדעתי להכניס את חאמס במקום וורד פרוס לפני שהמחיר שלו עולה הלילה ולשנמך את אובה לדה בריינה ולשחרר 0.5 לשדרוג עתידי להגנה. עדיין מוקדם לווילדקארד והקבוצה שלי בגדול מתפקדת חוץ מבחירת הקפטנים הלקויה שלי, אבל בנוסף לחילוף של אובה בדה בריינה, ביצעתי בצעד חריג שלושה חילופים נוספים במינוס 8 כדי להימנע מעליית המחירים הלילה ומירידת המחירים של השחקנים הלא מתפקדים. איגן, דוהרטי וסנט-מקסימין בחוץ; ג'יימס, קסטאן וחאמס בפנים.
  7. יש. אחלה ריצה של משחקים גם, אבל תמיד מקבל ממנו תחושה שהוא ייעלם בעוד רגע. מתלבט אם ללכת על חילוף כפול ולהביא את חאמס וקסטאן.
  8. לא חושב שאתה צריך. הקבוצה בגדול נראית טוב ואין מישהו שהמחיר שלו צפוי לרדת בקרוב. ברונו יביא נקודות בסופו של דבר למרות שמאד מפתה להביא את סון ב8.9 אחרי שאנשים החליפו אותו כדי להכניס את ברונו או התאכזבו שהוא לא כבש/בישל במחזור הפתיחה. עיקר הסיפור נראה לי יהיה בהגנה. מיטשל ירד לספסל כשואן אנהולט יהיה כשיר (עניין של 2-3 משחקים) ותצטרך לראות מה קורה מחר עם שפילד. במידה ואיגן לא ישמור על רשת נקייה מחר נסה להוציא אותו ראשון. אם זה לא יהיה המצב אז אתה יכול להחליף את דוהרטי.
  9. פעמיים ברציפות אובמיאנג קפטן 28 נקודות הלכו לפח
  10. תוך כמה זמן אברטון חוזרים למקומם הטבעי?
  11. כן, התקנה מאד פשוטה. רק לחבר בUSB למכשיר ולפרמט את הכונן במידה וקופצת הודעה. רק צריך לבחור אם אתה רוצה שמשחקים חדשים יותקנו על הזיכרון הפנימי או החיצוני. יש כאן סרטון קצר שממחיש את כל התהליך.
  12. זה יכול להישמע מצחיק אבל אנחנו פוגשים אותם בתזמון סביר. הם מכרו הקיץ את וואנג הי-צ'אן ללייפציג וזה מצטרף למכירה של מינאמינו והלאנד בינואר שעבר. מה שקצת מעודד אותי לקראת המפגש זה שזלטקו יונוזוביץ' וקארים אדיימי פצועים ולא ישתתפו, אבל אנחנו עדיין צריכים להתמודד עם סובוסלאי ודאקה שיכולים להתעלל בהגנה שלנו, ומצד שני לנסות ולהוציא משהו מול הגנה מנוסה של אולמר וראמלו. כמובן שמעבר אליהם יש עוד שחקנים יעילים ומוכשרים כמו מוופו, אוקפור, אוקוגאווה. הסיכוי שלנו נמוך מאד, אבל בהנחה ואנחנו יוצאים מהמשחק בבית במינימום נזקים (שער חובה אחד) אפשר לחלום על להוציא משהו מהמפגשים.
  13. סליחה, בכל מקרה שהודעה תשמר לקראת הPS5. זה מומלץ לקונסולות וגם זה יש גם דגמים ייעודיים יקרים יותר כמו זה וזה
  14. אין סיבה לקנות כונן חיצוני לPS5 כי יהיה אפשר להריץ דרכו משחקים שמיועדים לPS4 בלבד. כן תוכל לאחסן בו את כל המשחקים שאתה מעוניין בהם, אבל כדי להפעיל אותם תצטרך להעביר לזיכרון הפנימי בסוני. לעומת זאת יש אפשרות הרחבת זיכרון מסוג SSD NVMe M.2 שיאפשר לשדרג את ה825GB הקיימים. תצטרך לרכוש כונן מהסוג הזה (100-150$ ל1TB) סוני עתידה להוציא דגם ייעודי או לפרסם רשימה של דגמים נתמכים כי צריכה להיות התאמה מדויקת במידות ובחלק מהמפרט הטכני. אי אפשר להעביר למיטב ידיעתי. תצטרך לפתוח משתמש פנימי חדש במכשיר ולהגדיר אותו על כתובת אמריקאית. מומלץ לרשום את המשתמש על כתובת ממדינת דלאוור/אלסקה/מונטנה/ניו המפשיר/אורגון כדי להימנע ממס רכישה במידה ואתה רוכש משחקים דרך החנות הדיגיטלית. אם אתה צריך עזרה עם הנושא מוזמן לפנות בפרטי.
  15. תיקון קטן - יש 16 קבוצות מדורגות מעלינו שמקומן מובטח בשלב הבתים (14 ידועות ועוד 2 יצטרפו ממסלול הליגה של ליגת האלופות). רק במידה ואולימפיאקוס/סלביה פראג יודחו במפתיע מפלייאוף האלופות ובנוסף כל שאר המדורגות מעלינו בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית ימשיכו אנחנו נהיה בבעיה כי הן יתפסו את המקום ה36. אבל הסיכוי לכך קלוש. היינו מקבלים בכל מקרה הדחות של 4 קבוצות שמדורגות מעלינו (המשחק של אאק, מילאן, גרנאדה וסטיאווה בוקרשט). כל מה שהיינו זקוקים לו זו הדחה נוספת של קבוצה כלשהי - בין אם בסיבוב הליגה או בסיבוב האלופות. לשמחתנו קיבלנו אותו בוודאות בעקבות ההגרלה בין לגיה ורשה לקרבאח. בכל מקרה כדי להיות בוודאות של 100% צריך לראות מה קורה במשחקים של אולימפיאקוס וסלביה בשבוע הקרוב.
  16. הלוואי שזה היה עובד ככה יואב. על מוקדמות ליגת האלופות מתחילים לקבל ניקוד רק אם מגיעים לשלב הבתים, ובגלל שכל המודחות עוברות לשלב כזה או אחר בליגה האירופית, חלוקת הניקוד למועדון היא בהתאם לנקודת היציאה שלו בליגה האירופית. ב17/18 יצאנו עם 2.5 נקודות (סרפסבורג) ובעונה שעברה עם 2 (סודובה). אם נהיה בשלב הבתים של האירופית 6 נקודות לדירוג יהיה ממש אחלה. כל מה שמעל זה נחשב קמפיין ממש מוצלח מבחינת דירוג וגם מקצועית יכול גם לעלות אותנו לשלב ה32.
  17. למה אותו המחיר? יש לך אפשרות להצטרף לסטינג במחיר של 35 ש"ח לחודש עם ספורט 5 ו5+ (50 ש"ח החל מהחודש ה7). אם תפתח גם את צ'רלטון וOne היא תעלה לך 127 ש"ח לחודש בסופו של דבר. גם לסלקום TV אמורה להיות חבילה דומה. למיטב ידיעתי חבילות טלוויזיה בהוט וביס מתחילות ב150 ש"ח לפני צ'רלטון. אם יש לך אפשרות להתחבר לסיבים אופטיים (פרטנר/סלקום) בעלות של עוד 100 ש"ח לחודש זה נשמע לי סבבה בהשוואה לחלופות של כל מיני מבצעים משולשים ומרובעים. לגבי אפל TV - זה סטרימר שמקביל לXiaomi או לדגמים האחרים שקיימים בשוק. אני משתמש בו ועד לפני שבועיים בערך צפיתי דרכו בסטינג TV אבל התנתקתי כי עברתי לראות ספורט באינטרנט ואת ערוץ 20 וכאן 11 ביוטיוב. אם יש לך מכשירים אחרים של אפל זה יכול להיות מאד שימושי בהעברה של סרטונים ממכשיר אחד לשני, אבל מעבר לכך אין בו משהו יוצא דופן בהשוואה לסטרימרים אחרים והוא יקר יותר משמעותית, אבל הוא מכשיר מאד מהיר יציב ונוח לשימוש.
  18. אייל ודאבל, לא ברורים לי בכלל החישובים שעשיתם. למה ההימצאות של קבוצה כלשהי במסלול האלופות/מסלול הליגה משנה משהו עבורנו או בכלל? המיקום בשלב הבתים מבוסס על דירוג המועדונים בלבד. עם 48 קבוצות בשלב הבתים של הליגה האירופית, אנחנו צריכים להיות במקום ה36 לפחות כדי להיות דרג 3. בניכוי 14 הקבוצות עם דירוג גבוה מעלינו שהבטיחו את מקומן בשלב הבתים, יש כרגע 23 קבוצות עם דירוג גבוה מעלינו שנמצאות במוקדמות האירופית ולפחות 5 מתוך המדורגות האלו יודחו בעקבות ההגרלה של שלב הפלייאוף. גם אם אולימפיאקוס וסלביה פראג יודחו בפלייאוף האלופות ויצטרפו ל2 הקבוצות הנוספות שיודחו ממסלול הליגה אנחנו נהיה דירוג 36. כרגע יש לנו 16.500 נקודות לדירוג ובעונה הבאה עתידות להימחק 4 הנקודות משלב הבתים באלופות ב15/16. השתתפות בשלב הבתים באלופות מביאה 4 נקודות, כל ניצחון מוסיף 2 נקודות וכל תיקו נקודה 1 על גבי ה4 הבסיסיות. בליגה האירופית לעומת זאת אתה מתחיל מ0 נקודות ומתחיל לצבור בהתאם לתוצאות, אבל בכל מקרה לא יכול לצאת עם פחות מ3. אם קבוצה הפסידה את כל המשחקים שלה או סיימה עם ניצחון בודד/פחות מ2 תוצאות תיקו היא עדיין תקבל 3 נקודות. קמפיין בתים טוב שלנו (2 ניצחונות ו2 תיקו) יוסיף לנו 6 נקודות ויביא אותנו ל18.500 בעונה הבאה. זה דירוג סבבה שיכול להביא אותנו למצב שבו אנחנו לא נצטרך המון הדחות נדירות כדי להיות מדורגים בסיבוב השלישי. אם נצליח לעשות שתי עונות כאלו ברציפות קיים סיכוי לא מבוטל שנהיה מדורגים בסיבוב השלישי של האלופות.
  19. המחיר של שתי הקונסולות לא יעלה בשום מצב. אחרי פרק זמן של קרוב לשנה המחירים של הקונסולות בארץ מתחילים לרדת כי יש פחות התלהבות וביקוש וההיצע העולמי גדל, אך המחיר הרשמי בחו"ל נשאר זהה לחלוטין עד שמגיעים מבצעים שאפשר למצוא באמזון למשל בתקופת חגים או בימי קניות מיוחדים. אם אתה מעוניין לקנות אקסבוקס - כנראה שלא יהיה הבדל משמעותי בין המחיר בארץ למחיר של הזמנה מחו"ל. מחיר די יקר לדעתי. ההפרש בין המחיר האמריקאי למחיר בארץ באקסבוקס הוא 350 ש"ח ו500 ש"ח בהתאמה, בעוד שבסוני הוא 630 ש"ח ו750 ש"ח לפני תשלום מסים. ייתכן מאד שגם אחרי תשלום מסים בהזמנה מחו"ל אפשר יהיה לחסוך באזור ה200 ש"ח ולהשקיע אותם במשחק או בשלט נוסף. אני חושב שבמכירות בארץ (לא שזה משנה משהו מבחינה עולמית) הגרסה הדיגיטלית של האקסבוקס תמכור המון בהתחשב במחיר האטרקטיבי שלה. לא חושב שאירוע מאכזב, דווקא יוצאים עם שלושה משחקים בלעדיים ומעניינים בהשוואה לאחד די ממוצע (Killzone) שיצא עם ההשקה של פלייסטיישן 4. אני חושב שהזמינות של חלק מהמשחקים לשתי הקונסולות הוא בעיקר שיקול קורונה וגם מבט לעתיד שיאפשר זמינות של משחקים במידה ותרכוש במוקדם או במאוחר פלייסטיישן 5. מסכים לגבי 2021 שאמורה להיות שנה עם הוצאות רציניות מאד - God Of War, Horizon, Ratchet & Clank. אם ישיקו גם את Gran Turismo 7 וPersona 6 זו בכלל תהיה מכת מחץ לאקסבוקס.
  20. הייתה תקופה שחשבתי ששרים נשק חופשי ולא משק
  21. אירוע השקה סבבה של סוני. הולכים בכל הכוח על המיתוג של ספיידרמן כמשחק ההשקה הבלעדי והעיקרי אחרי ההצלחה של המשחק האחרון בסדרה שזכה להצלחה רבה עם סרטון משחקיות שנראה נהדר. לפי האתר של סוני ביפנית, בנוסף אליו יושקו גם עיבוד מחודש של Demon's Souls וSackboy. מאמין שRatchet & Clank יצא גם כן בסמוך למועד ההשקה. מבחינת משחקים שנפוצים בשתי הקונסולות נקבל את Call Of Duty וכנראה שגם את משחקי הספורט. שלט יעלה 70$, משחקים גם כן 70$ (להוציא ספיידרמן שאמור לעלות 50$), אוזניות רשמיות 100$, עמדת טעינה לשלטים 30$. סוני גם נותנת מענה לGame Pass של אקסבוקס ומציעה למשתמשי הפלוס הורדה בחינם של משחקים בולטים מהPS4 בחינם, אבל בקונסולת הדגל (ב500$) לא נראה כרגע שיש משהו שמכריע את הכף בצורה משמעותית לטובת אף אחד מהצדדים מבחינת חומרה או משחקי השקה. עיקר התחרות תהיה בין הגרסה הדיגיטלית ב400$ עם חומרה חזקה משמעותית מה300$ של אקסבוקס שמיועד לקהל רחב וגדול יותר. אני חושב שסוני בכל מקרה תצליח יותר בגלל ההצלחה הגדולה של הPS4 בהשוואה לXbox One (מכר כפול ממנו ואפילו נינטנדו סוויץ' עקף) והמשחקים הבלעדיים הטובים שהוציאה ב2018-2020.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.