Jump to content

לופו5

משתמשים רשומים
  • Content Count

5
  • Last visited

About לופו5

• Birthday 12/07/1997

Recent Profile Visitors

381 profile views
  1. המצב עם עטר די מזכיר לי סוגיית שיני בינה. מפחדים לגעת בהן ומושכים את הזמן עוד קצת, תוך לקיחה מודעת שהמצב עלול להפוך גרוע הרבה יותר. במקום לקבל את ההחלטה הקשה אך המתבקשת לעקור אותה למרות תופעות הלוואי והכאב הבלתי נמנע. הקהל שלנו זוכר חסד נעורים לעטר במיוחד על עונה אליפות קסומה ויכולת אישית נהדרת שלו, ואת העונה שעברה שהוא פתח נהדר וסייע לקבוצה במוקדמות הליגה האירופית עד לאותה הדחה כואבת מול סארפסבורג. תחלופה ורענון של ארגונים היא בריאה והכרחית, והיא יעילה כשיש חלופה ראויה שמוכיחה שהיא מסוגלת לעמוד בדרישות שמציבה ההנהלה, המאמן והצוות המקצועי, וגם מבחינת הציפיות והמשוב של האוהדים. לשמחתי הרבה בעונה שעברה החל תהליך של הזרמת דם חדש למועדון, של שחקני בית שיודעים ומכירים מה זה מכבי, ואני מעדיף ורוצה לראות אותם בכל משחק נתון על פני עטר.
  2. היה נהדר הערב. יכולות פיזיות וטכניות טובות, ביטחון עצמי גבוה, לא מפחד להיכנס למאבקים ולא חושש לטעות. מבחינתי היכולות הבסיסיות הנדרשות מכל שחקן במכבי ובמיוחד שחקני נוער
  3. מצטיין בנגיעה הראשונה וביכולת להשתלט על הכדור מהאוויר אחרי מסירה ארוכה. אבל נראה שמדובר בשחקן שזקוק לשטחים פנויים על בסיס קבוע ולהיות מבודד מול שחקני הגנה באגף, מסוג השחקנים שצריך להתאים את המשחק הקבוצתי אליו ויתקשה לגלות גמישות בהתאמה האישית שלו לשיטת משחק קיימת/רצויה. היכולות שלו יכולות להתאים לקבוצות אמצע טבלה בליגה שמשחקות כדורגל מבוסס התקפות מעבר, כדורים ארוכים, עליונות פיזית, מצבים נייחים ומרכיב הפתעה. לא בטוח שזה מה שאנחנו צריכים כי הכדורגל שאנחנו רוצים להציג רחוק משם.
  4. "חושבים טוב" של יהודית כץ
  5. עבדתי שנתיים באיגוד השופטים. דרכי הפעולה של הארגון מראשיתו לוקות בחסר לטעמי וזה מתנקז גם לחלקים העליונים של המערכת הזו. הכשרת שופטים מתקיימת לאורך שלושה ימים בלבד בכיסוי מקצועי-חוקתי מאד כללי והרבה מהמשתתפים לא עוברים את המבחן הסופי שבוחן את רמת הידע שלהם בסוגיות פשוטות אבל גורליות של נבדל, עבירות ומצבים נייחים. מעבר לזה, גם את המבחן הגופני בסיום הקורס (ריצת 2000) יש משתתפים שלא עוברים. כל הצדדים האלו ממשיכים את דרכם באיגוד כרגיל. יאמר לזכות איגוד השופטים שהוא יודע לקדם ולהשקיע במי שהוא רואה לנכון ולקדם אותו לסגל הארצי בגילאים צעירים, אבל המעטפת הלוקה בחסר בדרגים הנמוכים (וגם הגיוס לצבא) גורמת להרבה מאד שופטים להיפלט החוצה ולא לשוב. בשל הרצון לחסוך בהוצאות ובכוח אדם הרבה משחקים מתקיימים ללא עוזרים ואתה צריך להכריע בסוגיות נבדל כשאתה רואה את המגרש לאורכו. בשנתיים בהן שפטתי באו לבקר משחק שלי פעמיים, אחת מהן הייתה ע"י מבקר שבא לחדר ההלבשה עם בקבוק פאנטה ושקית גרעינים שחורים. האיגוד מקיים אימון גופני שבועי שמתקיים בצורה מקצועית ובניהול שופט מהסגל הבכיר, ואני זוכר שבכל שבוע היינו נראים ומתנהלים טוב יותר בכמה רמות מנבחרות הנוער שהיו מגיעות לוינגייט/בית הנבחרות, אבל שופטים שלא היו מגיעים באופן שיטתי לאימונים היו ממשיכים לקבל שיבוצים למשחקים, אמנם פחות חשובים אבל הם בכל זאת ממשיכים לייצג את איגוד השופטים. אני חושב שמה שמסכם את תמונת האיגוד בצורה הכי טובה, היא כנס סיום העונה האזורי (שרון) ובה מנכ"ל האיגוד יריב טפר החמיא לי באופן אישי על ההתנהלות - ואני מוכן להישבע שלא עשיתי דבר חוץ מלהגיע שעה לפני המשחק ולוודא שהרשתות לא קרועות ושלכל הרשומים בטופס יש כרטיס שחקן ומספר תעודת זהות.
  6. להערכתם יהיו כרטיסים עד יום ראשון? זקוק לכרטיס נוסף לחבר שעובר לגור בארגנטינה בסוף דצמבר
  7. שלום, רכשתי אתמול 4 כרטיסים לחברי משפחה ולי למשחק בין ארגנטינה ואורוגוואי. מדובר ברביעיית כרטיסים צמודים בשער 8 תחתון, שורה 20. לצערי ההוצאה של 335 ש"ח לכרטיס כבדה עבורם כלכלית, והחלטנו לרכוש 4 כרטיסים מוזלים במקום. למעשה יש לי כרגע 4 כרטיסים מיותרים, ואשמח להציע אותם למכירה כרביעייה או כזוג במחיר העלות שלהם (335 ש"ח לאחד). לפני שאני מפרסם בפייסבוק ומתוך החשש שלי שזה יתגלגל לספסרים, אשמח להציע את הכרטיסים קודם כל למשתמשי הפורום. אם מישהו מעוניין בזה או מכיר אנשים שזה עשוי לעניין אותם, מוזמנים לפנות אליי בפרטי. תודה
  8. תחפש פה https://www.hostelworld.com/hostels/Amsterdam
  9. בעיקר בקיץ. פסטיבלי חורף באירופה שהם לא טכנו והאוס הם בעיקר במקומות סגורים עם רשימת אמנים די מצומצמת - משהו בסגנון הזה. לכל אורך נובמבר-פברואר קיים סיכוי גדול שתתפוס ב5 ימים בפריז/לונדון/אמסטרדם/דבלין/ברלין הרבה אמנים שאתה אוהב
  10. מחלק מפתרונות הקסם אפשר לשכוח. הפורום הזה הוא המקום היחיד בעולם שאנשים מגדירים את עצמם למומחי אקוסטיקה/אדריכלות/בטיחות/הנדסה וכיוב. זה המגרש החדש-ישן שלנו לטוב ולרע ושיהיה איתנו שנים קדימה. מכבי פנאטיקס יצטרכו לעשות חושבים איך מתפעלים את הדבר החדש והגדול הזה - מיקרופון או הגברה אחרת, פיזור גוש אוהדים לרוחב והעלאה שלו לאמצע היציע הן חלק מהאפשרויות. חושב שזה יוציא מאיתנו הרבה יותר כיציע עידוד בפרט וכקהל אוהדים ככלל. המצב כרגע הוא שגם בתוך שער 11, חברה שיושבים בצדדים צריכים להמתין מספר שניות לא מבוטל כדי להבין איזה שיר הגיע. הצטרפות של השערים הנוספים לרוב תגיע אחרי 20-30 שניות וזה פרק זמן שבו אני מרגיש שליצור תיאום בקצב ובמילים נהיית משימה קשה. מעבר לזה, חשוב לזכור שכל קהל אוהדים בארץ הוא קהל של ספרינט ולא מרתון. אחרי מצב מבטיח או אירוע כלשהו במגרש יהיה עידוד שישמעו כמה קילומטרים מחוץ למגרש, בשוטף יהיה עידוד של 300-400 ילדי תיכון בל חולצות. אם אנשים שמגיעים לכדורגל כבר כמה שנים לא התרגלו לזה אני לא יודע מה להגיד כבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.