Jump to content

לופו5

משתמשים רשומים
  • Content Count

5
  • Last visited

• Days Won

3

About לופו5

• Birthday 12/07/1997

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,472 profile views
  1. הבקשה לדיון מחודש בנושא בריכות השחייה ומכון הכושר נדחתה. הסעיפים בחוק שנוגעים לזה הוסרו וההחלטה נכנסה לתוקפה באופן מיידי. מעריך שבימים הקרובים הממשלה תנסה להפוך את ההחלטה, בין אם בשינוי הרכב הועדה או בחקיקה ראשית במליאה. אבל עד אז אפשר לחזור להתאמן.
  2. חייב להודות שבשונה מחברי כנסת אחרים, מיקי זוהר מצהיר באופן עקבי וגלוי על מה שמניע אותו. בין אם מסכימים עם תפיסת העולם או עם האישיות, זו תכונה די נדירה אצל חלק נרחב מחברי הכנסת.
  3. לא יישארו סגורים נכון לעכשיו, הוועדה ביטלה את הסעיף בחוק שנוגע לסגירה של מכוני כושר ובריכות. יש רביזיה (בקשה לדיון מחדש) שצפויה להתקיים בעוד כמה דקות. היא לא צפויה לעבור אבל זאת עדיין אפשרות. עדיין לא בטוח שזה סוף הסיפור, מעריך שהממשלה תנסה לפעול במתווה אחר בנושא ובהבאת הנושא למליאה.
  4. טעויות נקודתיות בבידוד עדיפות מהמצב בו אנשים יסתובבו וירחיבו מעגלי הדבקה חדשים או קיימים. הכיסוי של אפליקציית מגן בארץ הוא בערך 1.5 מיליון הורדות וזה לא מספיק, מרווח הטעות באיכון הטלפוני של השב"כ הוא הרבה יותר נמוך מהחלופות האחרות שעלולות להוביל אותנו למצב איום ונורא שסופו לא ידוע. המעגל הממשלתי והמעגל האזרחי לא חייבים להזין אחד את השני בהקשר הזה. אם הממשלה לא מתפקדת או מתנהלת בצורה לקויה זה לא מתיר לאזרחים לנהוג באותה הצורה או מאפשר לקבל ולהשלים עם התופעה. זה נבלה וזו טרפה, ויש לכל אזרח את היכולת לדאוג לסביבתו הקרובה בכל מקום שהוא הולך אליו ולהתנהל בצורה ראויה גם אם שר הבריאות שלו לא עשה את זה במקרה נקודתי. לסיום, זה הרבה יותר קל להתייחס להודעות של משתמשים בתור שלשול מאשר להתייחס לגופן. עטיית עטיית מסכה אינה דבר שרגילים אליו כאן ובמדינה חמה עם סף עצבים נמוך זה לא מתכון מנצח. בין הדוגמאות שאפשר לראות זו עטיית מסכה על הפה בלבד, אנשים שמתחילים לרוץ כאשר רואים פקח, טענות שחם מדי כדי לעטות אותה, טענות שאין אוויר ועוד.
  5. מצחיק אותי שבוחנים בזכוכית מגדלת את ההתנהלות של בערך עשרים אנשי ציבור. זה לא קורה כי לציבור באמת אכפת והוא מקדיש את כל המשאבים שלו למניעת התפשטות הקורונה ורואה מצד שני הפקרות מוחלטת, אלא פשוט כי קיימים חלקים שמחפשים קיצורי דרך ואפשרויות להקל על חייהם בתקופה המורכבת הזו ואירועים נקודתיים של סטייה מההנחיות משום מה נתפסים כמתן אישור להתנהלות באותה הצורה. שתי התופעות לא ראויות בעיניי, אבל אם הראשונה לא מתקיימת זה לא מסיר את האפשרות של הציבור לדאוג לשיפור המצב בסביבה הקרובה שלו.
  6. באמת אוגוסטוס? האלבום שלה הצגה. Teenage Fantasy וGoodbyes שירים מצוינים. גם הסינגל שהוציאה עם ברנה בוי טוב. היא זמרת מוכשרת בטירוף, מאד מזכירה לי לפעמים את לורין היל ואיימי ווינהאוס. חושב שהיא תהיה באלבום הקרוב של קנדריק. מעבר לזה היא לדעתי בין 3 הנשים הכי יפות בעולם.
  7. מיקסטייפ ענק. כנראה אחד הבולטים אי פעם, במיוחד בהתחשב שהוא יצא כשג'ואי היה בן 17. ג'יי דילה ודום חלק מצוות ההפקה. לצערי עדיין התקשה להוציא חומרים שמתקרבים אליו.
  8. הוא לוקח הפסקה מאימון?
  9. הבנתי שזה פחות נפוץ בדגמים החדשים אלא בדגמים ישנים כמו B8 ומטה, ויש כמה הגדרות טכניות שמצמצמות את העניין הזה. ובכל מקרה גם אם מתרחשת צריבה אחרי תום תקופת האחריות, מציעים שדרוג לדגם חדש עם אחריות מחודשת בעלות די מינימלית.
  10. שמח לראות פה את ההודעה הזאת. אני סביבות 3 שנים רואה ליגה יפנית בשידורים באינטרנט. הייתי במשחק של סרזו אוסקה לפני שלוש-ארבע שנים בערך כששיחקו בליגה השנייה. כיף גדול שהתחילו לשדר בצורה מסודרת, רוב המשחקים בשעות הבוקר/צהריים וזה פתרון ביניים נחמד לקורונה ובאופן כללי נחמד לקבל משחקים ביום שבת בסביבות 9-12 בבוקר/צהריים. יש בליגה הזאת שחקנים אדירים, אם היה לי חוש עסקי והייתי יודע יפנית טוב הייתי מנסה להביא כמה שחקנים בולטים משם לארץ ומוביל לחיסול כל הגנות הליגה, במיוחד שחקני כנף שמסוגלים להתעלל במגנים וחלוצים ברזילאיים ששווים כאן 20+ גולים בעונה. בעונה שעברה טקפוסה קובו שרף את הליגה ונרכש ע"י ריאל מדריד. ולא חסרות דוגמאות אחרות מהשנים האחרונות כמו טומיאסו (בולוניה), ריטסו דואן (פסו), מינאמינו (ליברפול) ונקאג'ימה (פורטו). ויסל קובה זו אכזבה אדירה, מעבר לאינייסטה יש להם בסגל את ימאגוצ'י, סאקאי, נישי, נראה שיש שם בעיה מנטלית די קשה ולא פשוט להצליח בליגה הזאת עם מאמן זר. לדעתי זו עונה של סנפרצ'ה הירושימה שחוזרת למסלול אליפות עם לאנדרו פריירה או סרזו אוסקה במידה וקיוטאקה יצליח לסחוב את הקבוצה על הגב שלו. אבל זו בשקט יכולה להיות שוב עונה של יוקוהמה/אורווה/קוואסאקי. שווה מאד לשים עין על טרוהיטו נקגאווה (יוקוהמה) מייקל אולונגה (קשיווה רייסול) ועל יוקי סומה (נאגויה).
  11. אם אפשרי חושב שכדאי להתפשר על הגודל ולרכוש OLED 55 אינץ' של LG. הן אמנם יקרות יותר (5,500-6000 ש"ח) אבל להבנתי שווה מאד את ההשקעה.
  12. כמה תמונות מהשנים האחרונות. כולן צולמו ביפן להוציא האחרונה שצולמה בקמבודיה. התמונות צולמו בפלאפון, מאז רכשתי מצלמה נורמלית אבל צילמתי בה רק בארץ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.