Jump to content

לופו5

משתמשים רשומים
  • Content Count

4
  • Last visited

About לופו5

• Birthday 12/07/1997
  1. מחלק מפתרונות הקסם אפשר לשכוח. הפורום הזה הוא המקום היחיד בעולם שאנשים מגדירים את עצמם למומחי אקוסטיקה/אדריכלות/בטיחות/הנדסה וכיוב. זה המגרש החדש-ישן שלנו לטוב ולרע ושיהיה איתנו שנים קדימה. מכבי פנאטיקס יצטרכו לעשות חושבים איך מתפעלים את הדבר החדש והגדול הזה - מיקרופון או הגברה אחרת, פיזור גוש אוהדים לרוחב והעלאה שלו לאמצע היציע הן חלק מהאפשרויות. חושב שזה יוציא מאיתנו הרבה יותר כיציע עידוד בפרט וכקהל אוהדים ככלל. המצב כרגע הוא שגם בתוך שער 11, חברה שיושבים בצדדים צריכים להמתין מספר שניות לא מבוטל כדי להבין איזה שיר הגיע. הצטרפות של השערים הנוספים לרוב תגיע אחרי 20-30 שניות וזה פרק זמן שבו אני מרגיש שליצור תיאום בקצב ובמילים נהיית משימה קשה. מעבר לזה, חשוב לזכור שכל קהל אוהדים בארץ הוא קהל של ספרינט ולא מרתון. אחרי מצב מבטיח או אירוע כלשהו במגרש יהיה עידוד שישמעו כמה קילומטרים מחוץ למגרש, בשוטף יהיה עידוד של 300-400 ילדי תיכון בל חולצות. אם אנשים שמגיעים לכדורגל כבר כמה שנים לא התרגלו לזה אני לא יודע מה להגיד כבר
  2. גם לי אמרה נציגה בחוסר סבלנות ספק זלזול "נמצא פתרון יצירתי" אמרתי לה שאנחנו עשר שנים אוכלים מהם חרא ואני מקווה שיעמדו במילה שלהם. ניתקה את הטלפון.
  3. @ששון הצהוב תחבורה ציבורית זאת לא שאלה של כושר או נסיבות זמן כאלו ואחרות אלא עניין מנטלי וחינוכי. רוב מוחלט של בני האדם, גם משפחות עם ילדים וגם אנשים בני הגיל השלישי יכולים ללכת ברגל 10 דקות, או לעבור נסיעה עם החלפה אחת באמצע. החזקת רכב בישראל היא גם תוצר של נסיבות כמו תחבורה ציבורית בשבת או תחרות וחלופות מועטות, אבל חלק לא מבוטל היא גם היותו סמל סטטוס. היום זה פחות העניין הכלכלי אלא יותר המנטלי ולהרגיש טוב עם זה שחנית על הכניסה, היית במזגן ולא נדחקת בסביבה צפופה. גם במקרה שלך אפשר להגיע מחדרה לבלומפילד בתחבורה ציבורית תוך שעה ורבע בערך ויש גם מספר קווים בחזרה הביתה. זה בטוח פחות נוח מלחזור לחולון, בת ים, ראשון ורמת גן ופתח תקווה, אבל זה בהחלט אפשרי וזאת קבלת החלטה בלבד. הבעיה שעולה בכל הנושא הזה היא לא המקרה של נקודתי של בלומפילד וגם מקום חנייה לכל אוהד בתיאוריה לא היה פותר את הסוגיה. גוש מהווה 13% משטח המדינה ומתגוררים בו 45% מסך התושבים - צפיפות ועומס אישי תחבורתי ונפשי הוא בלתי נמנע במקרה כזה, בזהה לכל עיר גדולה בעולם. הפתרונות שאנחנו מיישמים כרגע רצים בעולם המתוקן כבר עשרות שנים, ואת מה שהם מיישמים כרגע נתחיל להניע בעוד עשור, אבל צריך לדעת להשלים עם מה שיש כרגע. חלק גדול קשור גם להחלטה אישית ובחירה שלנו, ואני בטוח שחלק גדול מהאוהדים שלנו יכולים להגיע ולחזור מבלומפילד בתחבורה ציבורית באופן סביר.
  4. פרדי גיבס מגיע לארץ בנובמבר והפורום שותק...
  5. קיבלתי סמס על משלוח בימים הקרובים של המנוי בדואר 24
  6. סהר, גם בחברות/קבוצות/אנשים שאתה תופס באופן מסוים תוכל למצוא סיפורי זוועות וביניהם התעללות, ניצול מיני ואונס. התמימות והטוהר מעולם לא הייתה נחלתו של האדם, ולהוציא יתושים אנחנו היצור החי הכי הרסני ואכזר אי-פעם (בהנחה ואנחנו אומרים שכרגע אין באמת צורות חיים נוספות). הנקודה היום שכיום בשונה מכל תקופה אחרת בהיסטוריה, אנחנו יכולים להיחשף מכל מקום לדברים שקורים בכל מקום ובכל עת. עדיין לעתים יש מרחק פיזי גדול בינינו לבין האסון, אבל אנחנו מסוגלים לראות את הדבר "קורה" דרך המסך, ואנחנו די בתוליים ביכולת הרגשית המוחית והגנטית כדי שנוכל לעבד את המידע הרגיש הזה בצורה שקולה ושפויה. בחזרה למיניות, תזכור תמיד שהיצר המיני הוא מנגנון טבעי שמוטמע ביולוגית, פיזית, נפשית וגם תרבותית וחברתית באדם והוא למעשה מה שמחזיק אותנו או כל צורת חיים אחרת כאן, והוא קיים במידות כאלו ואחרות אצל כל אדם. רק כאנקדוטה, זוהי על פי מחקרים רבים אחת התקופות הכי פחות פעילות מינית הן לשם הנאה והן לשם רבייה, האדם הופך יותר ויותר אינדיבידואלי, מפוחד ומייחס לעצמו עליונות גדולה מבעבר. בחזרה לנושא, אצל אנשים מסוימים המניע ליחסי-מין הוא פורקן, אצל אחרים עונג ואולי עדיין יש כאלה שמשתמשים בו למטרת רבייה בלבד, ואני משוכנע שיש עוד סיבות רבות גלויות וסמויות כאחד. אבל בגדול, כעצה מאדם לאדם, מבלי להתיימר או לחשוב שהבנתי משהו בנוגע לעולם הזה, אשמח לתת לך כמה עצות אישיות וחברתיות - א. חיי המין שלך לא אמורים לעניין אף אחד ואם מישהו/מישהי שואל/ת אותך עליהם תדביק לו/לה את הראש לקיר ב. עברו המיני של בן/בת הזוג שלך לא אמורים לעניין אותך ואם את/ה שואל/ת אני מצפה מהפרטנר/ית להדביק לך את הראש לקיר ג. התנסויות מיניות אינן עבירה פלילית ערכית ומוסרית כל עוד נעשו בהסכמה, הדדיות ושיתוף פעולה וערכו של אף גבר/אשה לא פוחת בעקבותיהן ד. כל הדברים הנ"ל תקפים לתחומי חיים אחרים אם רק תשנה את הנושא
  7. הייתה הודעת שגיאה, עכשיו אפשר לחדש בהצלחה
  8. לופו5

Oneplus

יש לי וואןפלוס 3 כבר כמה שנים, שרד טיולים מסעות ונפילות אחלה פלאפון ויופי של מחיר, הזמנתי אותו בזמנו בסביבות 1300 ש"ח לדעתי
  9. אם זה מעניין אותך, נסה לתפור אטרקציות תיירותיות ביום אחד (רייכסטאג, שער ברנדנבורג, אלכסנדרפלאץ וכיכא המוזיאונים, מוזיאון השואה/טופוגרפיה של הטרור). ביתר הזמן תהנה מהעיר עצמה, בגדול כל מה שנמצא על הקו של פרידריכשיין וקרויצברג משרת יפה את המטרות ביום וגם בלילה. יש לך גם את האזור הצפוני יותר איפה שנמצא מאוורפארק שרצוי להגיע אליו אם אתה נמצא שם ביום ראשון. מהרושם שאני קיבלתי זאת עיר די רגועה עם סגנון חיים אלטרנטיבי ויומיום שנע סביב בתי קפה ומסעדות מוזיאונים ופארקים, ובערב כמובן חיי לילה. זה פחות המקום למצוא בו גורדי שחקים, שכונות הומות אדם ופלאים אדריכליים כמו בלונדון, ניו יורק וטוקיו. אם יש לך תחומי עניין נקודתיים מאמין שיוכלו לעזור לך יותר.
  10. יש לך עצה לאנשים כאלה?
  11. נסה לשחק על הארוחות ביניים קופסה עם חלבה, שקדים, קשיו, בוטנים, פיסטוק וכיו"ב בסביבות הארוחה של 4 אחה"צ יוגורט עם גרנולה ופירות בלילה מעבר לכך כל מיני תוספות קטנות בארוחות העיקריות כשאתה אוכל סלט תוסיף עוד שמן זית, גרעינים וביצה ו/או טונה תכין פסטו ותשלב אותו כשאתה אוכל לחם
  12. אני לא מאחל לאף אדם להרגיש עקור מארצו ושדוחקים אותו לשוליים הפיזיים התרבותיים והאישיים, ויש לכך גם ראיות ועובדות עגומות שמציגות את מצבה הרעוע והמורכב של יהדות אתיופיה במדינת ישראל. והייתה להם הזדמנות פז היום להפוך את הקערה על פיה, אבל הכעס והזעם כנראה היו חזקים מהשכל וכל ההפגנה הזו התנהלה מהבטן והתפספה הזדמנות לשנות מציאות שכואבת לאנשים רבים כבר למעלה מ-30 שנה. אני משוכנע שהפגנה חזקה ונקייה במיקום הגיוני הייתה משרתת את המטרות שעולות כ"כ הרבה שנים הדבר שהכי מצער ש70 שנה אחרי העלייה האתיופית הראשונה, כ400-500 איש בערך שהתפרעו ברחובות הסבו נזק תדמיתי בלתי הפיך לקהילה של 150,000 איש שבסך הכל רצו להשמיע את זעקתם. אבל מה שקרה היום הוא תעודת עניות לחברה הישראלית כולה, למשטרה, לחוק, לאמות מידה ומוסר ולשכל הישר. לא ייתכן ולא יעלה על הדעת שפוליטיקת המיעוטים תמשיך לשלוט ושכל קבוצת בודדים שמאסה במצב הקיים בעקבות אירוע כזה או אחר תשבית ותפגע בסדר הציבורי ובחופש התנועה או חלילה ברכוש פרטי/ציבורי ובבני אדם האשמה הכמעט בלעדית בתמונות שראינו היום היא משטרת ישראל שלפני שנתיים-שלוש החליטה שלא לקפל (גם בכוח ובשימוש באמצעים לפיזור הפגנות אם צריך) את המפגינים הנכים שזיינו מדינה שלמה אבל שחלילה המוניטין ויחסי הציבור שלה לא ייפגעו וזה יצטלם רע בטלוויזיה. היום במשך מספר שעות המשטרה החליטה להתנהל באופן פסיבי לחלוטין ובלעה אבנים ואגרופים לראש מטרת המחאה מקודשת ומבורכת ולבי עם יהדות אתיופיה במשך שנים רבות ואני חושב שנעשה וממשיך להיעשות להם עוול נורא ברמת החוק וגם ברמת השיח והיחס החברתי הכללי, אבל במקרה הזה המטרה לא מקדשת את האמצעים ואני מקווה שיצליחו לשים את ההתפרעויות האלו מאחור ולהתייחס לנושא בצורה הראויה לו. יש מקום למחאה אגרסיבית ולעתים גם אלימה, אבל בשביל שיהיה לדבר לגיטימציה בדומה לכל תופעה חברתית כזו או אחרת הסוגיה צריכה להפוך לאומית וכשיש מאחוריה רוח גבית מאד חזקה, זה לא המצב כרגע ואחרי התנהלות המיעוטים היום גם קשה לי לראות את זה קורה
  13. שותף להרגשה שזה פרויקט שיושב איפשהו באמצע. זה מרגיש יותר כמו אוסף שירים מאשר אלבום. כל מפיק הביא את טביעת האצבע שלו ואין קו מסוים שמחבר בין השירים בצליל, וגם בתוכן של השירים יש תחושה כאילו מנסה לרקוד על כמה חתונות. מוזר לי ששירים כמו שווארמה (שיר נוראי)/נענע/אלעד נמצאים באלבום יחד עם נתראה בגלגול הבא/יום כיפור בכפר סירקין במקביל לחארבו דארב/אמונה עיוורת. מה שהכי מצער שהראפ הישראלי עדיין לא מצליח להתעלות מעבר לתבניות החריזה הפשוטות בסיום משפט שהופכות למוטיב שחוזר על עצמו אצל כל כך הרבה אמנים שירים ואלבומים, זה הפך לצפוי שגרתי והציפייה שלי ליציאה של פרויקטים של ראפרים ישראלים פוחת מאלבום מאלבום. איפה מילים עם מספר הברות, חריזה פנימית, רפרנסים? בחיי ששפה העברית מסוגלת ליותר מזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.