Jump to content

פי 1000 יותר Sawyer

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. ממה שאני יודע, הקטע עם הגג הוא כדי לשמור על איכות הדשא אחרי שלמדו את הלקח עם סמי עופר
  2. ממ.. האמת ששנה שעברה אין לי כזה הרבה חולצות בתכלס :\ אבל יש לי כמה שאני מוכן להחליף איתך: - גאל - טיבי - זהבי - רז זהבי - סנדוויץ' טונה עם ביצה - אור אלקבץ - ערוץ הקיבוץ כולן מאץ' וורן כמובן.. אם יש לך את החולצה של מיקו בלו 68/69 אני ממש צריך כי אני משלים סרייה של כל חולצות מכבי מאץ' וורן אי פעם ובמכולת אמרו שיקחו את זה תמורת מסטיק בזוקה ^_^
  3. שמע, באמת שאין לך מושג. כאילו... כ"כ מעט מושג. כ"כ מעט. בשבוע הבא יחתמו: - זר תותח - זר בינוני - זר פרחים - ליגיונר - מיליונר - מפגר - איש הליגיון הצרפתי - ג'ונתן אסוס מוסיף לדברים שסוייר לא מבין בהם: תיוק: מכבי --> הכל.
  4. תקשיב. יום יבוא, תהיו שעה ביחד, אולי שעתיים, אולי שלוש. לאדע כמה. היא תלך לאיזו הופעה של אביב ולא יהיה בכלל נדירים ואז פתאום הוא יעשה את "אל תכעסו". אתה יודע איזה נדיר זה?!?!?!?! ואת מי היא תחבק שם? לא אותך. חצי שעה אח"כ היא במיטה של איזה בדואי מב"ש ואתה בבית ומתמודדות מהאח הגדול רק רוצות לרדת לך ואתה מתגעגע לאוהבת גמלים הזאת מהמדבר. עזוב. תלא צריך את זה, תאמין לי.
  5. מה אתם רוצים, רק התקציב של מחלקת הנוער בהטלת מנורות לבה לגובה ולמרחק (זאת מחלקה אחת, הטלה דו-מרחבית) הוא 36 מיליון שקל שמגיע מתקציב הכדורגל עקב הקרבה בין סוגי הספורט. אל תתפלאו.
  6. איך אף אחד לא מדבר על מחטף השנה שנעשה בבדמינגטון חללי בגילאי 68-72? מכבי (היחידה בארץ שיש לה קבוצה בספורט הזה, והאלופה הנצחית בליגה בה רק אנחנו משתתפים) החתימה את בולמאסי אובאמוסטו וברגעים אלה ממש עובדים על השחרור שלו מכלא סהרונים. כשרון גדול שרק מחכה להתפוצץ, נמתין לעדכונים. מדברים לי פה על כדוריד.. כזה מיינסטרים :\
  7. אפליקציה של הפורום שכל הודעה שנכתבת בפורום תשלח הודעת push לפלאפון. חובה חובה חובה.
  8. שמעתי את אביב שר במקלחת בין 6000 ל-6500 פעמים (לפעמים המשטרה העיפה אותי לפני שהוא הספיק לשיר :\ ) הקלטתי אותו שר לדילן בערך 300510 פעמים (מדהים כשהוא רק בן 6) אבל תכלס השיר שאני הכי אוהב בהופעות* זה "לא כיף כשלא עומד" למרות ששמעתי אותו את שר את זה כבר איזה 1000-2000 פעמים *כשאני אומר הופעות אני מתכוון כשאנחנו מכורבלים במיטה ביחד.. :\
  9. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מי ייתן לי עכשיו מסור חשמלי בקרית שלום
  10. http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4&t=97519 ניצחת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.