Jump to content

kfir91

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1. כמה שעות, איפה נמצא, QA של מה של משחקים תוכנות אתרים ... שפות
  2. יודע מה אני ינסה לשנות את הדעה שלי עליו ואני ינסה לראות איפה הוא כן טוב לא ילכלך כאן בפורום ונראה לאן זה ילך ואתם יותר מדי לוקחים קשה תפורום הזה מילה אחת שלי בפורום לא גורמת לשום דבר.
  3. לא קיללתי פעם אחת את סוזה אמרתי שהוא ליצן כי הוא מתנהג כמו ליצן על הקווים צורח על השחקנים כמו לא יודע מה שבגללו הם נראים ככה מסכנים אלברמן וראדי מגרזנים הפכו לרכיכות בגלל הרוטציות האלה מסכן מיכה השחקן הכי כשרוני מבלה את כל העונה על הספסל
  4. שוב האחוזי הצלחה האלה לא מעניינים אותי הדרך מעניינת מה שעשה אוסקר שנה שעברה זה תעווה לעיניים השנה סוזה מבזה את הסכום המטורף שהאוהדים משלמים עם הרוטציות המטונפות שלו וההרכבים ההזוים אוהדים באים לראות נגיעות אומן של דור מיכה ריצות על הקו של טב"ח ולא לראות שחקנים אפורים כמו יואב זיו מיטרוביץ ואייבינדר החקלאי הזה (על ראדי ואלברמן אני לא מדבר כי הוא האשם הבלעדי שהם ככה) בוא תגיד לי דבר אחד שנה שעברה הדבר היחידי שהיה רע במכבי זה היה המגן הימני המקום הזר האחרון של הקבוצה הלך על קשר אחורי בינוני שלוגסי היה יכול להיות לו אחלה תחליף בשביל "הרוטציות" זה נראה לך מאמן טוב?
  5. וואלה לא שורק בוז כי אני לא יודע איך O_ם מביע את דעתי בצניעות בפורום ומקבל מטר קללות כל פעם אז אני משתין עליכם ויגיד מה שבא לי ולא חייב לכם כלום אם אתם רוצים להתעלם על הזין שלי ממש לא מעניין אותי אבל הגניבת דעת שלכם פשוט מטריפה אתם חיים בעולם שהכל ורוד וכאילו המשחק היום נגד בית"ר היה אחד הטובים שלנו העונה עזבו את ביתר כבר חודשיים אנחנו נראים כמו פח זבל וליגה טיפה יותר טובה והיינו מקום 4 בלחץ
  6. אז בוא אני ישאל אותך שאלה הופכית זה שאתה מפרגן לסוזה מה זה נותן חוץ מגניבת דעת? הרי קהל לא מחליף מאמן והוא גם לא יקנה לו חוזה נוסף.
  7. ולך יש את כל מה שצריך בשביל להיות לקקן בבורסה
  8. אני מגרד כספים בשביל להגיע למשחקים ורואה משחק שיכלתי יותר להנות בכסף מלאפה שווארמה
  9. מתערב איתך שחצי מגרש יהיה ריק תמשיך ללקק
  10. אוהד מכבי 22 שנה ומשתין עליך ותמיד היו לי ביקורות טובות ורעות שצריך לפרגן (שנה שעברה) פירגנתי ושצריך לבקר (השנה הזאת) ביקרתי אני לא מוכן לשלם כל כך הרבה כסף בשביל לראות כזה כדורגל זוועתי ולא מעניין אותי התוצאות שהוא עושה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.