Jump to content

Sabres

משתמשים רשומים
    3
Posts פורסם על ידי Sabres

1. אין מה להתפלא על הכמות. שעה 4 ביום שבתון ועוד עם מיתוג למשפחות - יהיה סולד אאוט.

לא נכון להשוות מוצש או ראשון בערב לאמצע יום שבתון. אם היה חופש יום ראשון היינו רואים את אותה כמות. פלוס דתיים שגם יבואו עם הילדים.

*גילוי נאות - אני דתי ולא בא בשבת. מבין שיהיו כמה משחקים בעונה שלא אוכל להגיע. אבל אסבול ממש לא לראות את מכבי רוב העונה.

אבל אין חופש ביום ראשון. לא הבנתי את הטענה שלך.

2. סליחה על הבוטות, מעניין לי את קצה הזין מה הוא עשה מול ארגון האוהדים ואם זה מקובל עליהם או לא.

לכתבה שלו נחשפו עשרות (אם לא מאות) אלפי אנשים, בפניהם הוא לא התנצל, עליהם זה לא מקובל.

לא ביקשתי לתלות אותו בכיכר העיר, ביקשתי שיתנצל.

אני ורבים אחרים כמוני לא קיבלנו התנצלות.

אין לו אפשרות לפרסם התנצלות בוואן? שיפרסם אותה באופן פרטי, מצידי שיעבור דלת דלת ויתנצל כמו שהתנצל בפני ארגון האוהדים, או שיתפטר.

עד אז? החשבון פתוח, לא צריך לסלוח לו על שום דבר וצריך להמשיך ולהזכיר לו (ולכולם) שהוא צואה עם אפס אתיקה עיתונאית.

בול.

3. אז מה אתה מציע לעשות?

זה בערך כמו לשאול אזרח מהשורה מה הוא מציע לעשות בנוגע לסכסוך הישראלי ערבי.

הוא אזרח שרוצה להתעסק במה שחשוב ולחיות בשקט בלי כל השיט מסביב, זה אומר שהוא זה שצריך לספק פתרון לשיט?

4. מצד שני תאונות דרכים נגרמות בד"כ בגלל ששני הנהגים עושים טעות וכל אחד מהם יכל למנוע את התאונה.

סביר מאוד להניח שבמקרה הנקודתי הזה רק מכבי אשמים,

הבעיה הגדולה שאם נבחן את ההתנהגות של שני הצדדים לאורך השנים נגלה שאין הרבה סיבות לאופטימיות וחבל.

"הצבר"

5. שישש שמח שהוא חזר לא רואה את סבוריט ממטר.

הייתה לו תקופה רעה שהוא לא שיחק אצח ג'ורדי אני דווקא זוכר את תחילת העונה הקודמת.

מקווה שידעו להפרד מסבוריט כבר בינואר

עילה להרחקה לצמיתות. כמה חוסר מושג.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.